Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

koja bjeda od burze, cijeli svijet je zelen, a mi smo uspjeli ući u minus na ZSE
pitam se pitam, ima li više smisla pokušavati ulagati u ovoj baruštini od ZSE???


koja bjeda od burze, cijeli svijet je zelen, a mi smo uspjeli ući u minus na ZSE
pitam se pitam, ima li više smisla pokušavati ulagati u ovoj baruštini od ZSE???

ma neka i idemo u minus samo da ja nabavim municije dićeš bolje [thumbsup]

Obrij me, majko, motornom pilom...

Ima li netko ideju kako brutalno zaraditi na ovako nelikvidnoj burzi???

Keš je trenutno princ, do kraja godine biti će kralj a u 2010 car ili diktator!


Ima li netko ideju kako brutalno zaraditi na ovako nelikvidnoj burzi???

organiziraj kladionicu, npr. koja dionica će danas preći 10.000 kn prometa, koja 20.000, a koja čak 30.000? [lol]


Ima li netko ideju kako brutalno zaraditi na ovako nelikvidnoj burzi???

Ima Ivana7

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Ima li netko ideju kako brutalno zaraditi na ovako nelikvidnoj burzi???

kupi brutalno nisko ,od trenutnih cjena -30 do 40%, a onda mir do iduće godine do 2500-3000 crobexa i brutalno prodaj ,i eto brutalne zarade.


Ima li netko ideju kako brutalno zaraditi na ovako nelikvidnoj burzi???

Bolje je pitanje kako ne izgubiti u ovom dreku od tržišta,opozicija sada uvodi novi namet na burzu,umjesto da porezom stimulira ulaganje u gospodarstvo,nema luđeg društva u europi.Zašto dionica Podravke vrijedi više od dionice ADRS-P-A, zbog P-A ili?

obožavam strvine-posebno ovce


ja ću pokušati ovaj puta kupiti kraš i podravku na dražbi ako uspijem sve organizirati

logika je slijedeća _

pravo je 2x

kraš je po 100 kuna
podravka je po 75 kuna

kada pomnožim sa 2 koliko me košta pravo opet je cijena ispod tržišne – kraš je >280 kuna, a Podravka je >245

paketi nisu preveliki


A kaj buš s pravima ako ne prođeš?
Teoretski i praktično moraš platiti duplo od početne cijene!
Znači kod Kraša 200 kn platiš za početnu 100 Kn.
Podravkon paket po tom izračunu 1.380.000 kn ( 150 kn za početnih 75 kn )



Ima li netko ideju kako brutalno zaraditi na ovako nelikvidnoj burzi???

Bolje je pitanje kako ne izgubiti u ovom dreku od tržišta, opozicija sada uvodi novi namet na burzu, umjesto da porezom stimulira ulaganje u gospodarstvo, nema luđeg društva u europi. Zašto dionica Podravke vrijedi više od dionice ADRS-P-A, zbog P-A ili?
[/quote]
[lol] [lol]



Ima li netko ideju kako brutalno zaraditi na ovako nelikvidnoj burzi???

kupi brutalno nisko ,od trenutnih cjena -30 do 40%, a onda mir do iduće godine do 2500-3000 crobexa i brutalno prodaj ,i eto brutalne zarade.
[/quote]

Zašto misliš da će doći do tako brutalnog pada od 30-40% kada već na ovakvoj likvidnosti nitko ne prodaje. Nitko niti ne kupuje. Meni se čini da u sljedećem periodu neće biti:

– brutalnog pada,
– brutalnog rasta,
– brutalne zarade.

Brutalnih gubitaka bi moglo biti ako se neko iskrca kao recimo ovaj sa 250 kom na HDEL koji je sigurno brutalno spušio!!!

P.S. I forum je postao brutalno nelikvidan.

Keš je trenutno princ, do kraja godine biti će kralj a u 2010 car ili diktator!


koja bjeda od burze, cijeli svijet je zelen, a mi smo uspjeli ući u minus na ZSE
pitam se pitam, ima li više smisla pokušavati ulagati u ovoj baruštini od ZSE???

Opet ništ ne razmeš…to ti je priprema za petak.
A to je sutra!
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/vlada-ina-mora-rijesiti-dugovanja-prema-drzavi,53967.html

New Report

Close