Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Nisam se pravio blesav kada je HDZ bio u pitanju, pa se neću praviti blesav niti kada je u pitanju nova Vlada i HNS!
Sram ih bilo!

i za vladu i za hrvatsku i za sve nas najbolje je rjesenje da bahati ode na robiju u madjarsku, ali za to nam treba sreca sad kad je na funkciji.

[/quote]

Naprotiv mislim da nam je sada bahati potrebniji nego ikada.




Nisam se pravio blesav kada je HDZ bio u pitanju, pa se neću praviti blesav niti kada je u pitanju nova Vlada i HNS!
Sram ih bilo!

i za vladu i za hrvatsku i za sve nas najbolje je rjesenje da bahati ode na robiju u madjarsku, ali za to nam treba sreca sad kad je na funkciji.

[/quote]

Naprotiv mislim da nam je sada bahati potrebniji nego ikada.
[/quote]
još 6 mjeseci nek se razvuče da postavi stvari na pravo mjesto pa onda ga maknut.

Je li ADPL iduća zvijezda tjedna?

Petak je, Crobex u zelenom, trejderi ne rasprodaju.

Mogao bi biti zanimljiv iduci tjedan.

Nije bolest sve što boli

Crobex , izmučen …više ne raste – nego leti-.. s malo keša trgovci dionica bez puno špekulacije naprosto ga -katapultiraju.. a onda se prestrave- koliko malo treba da dionice s par sto hiljada skoče…..i brzo počnu prodavati…!
A zakaj tako ?

Nismo si zaslužili malo više para..?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Je li ADPL iduća zvijezda tjedna?

Ja mislim da je TISAK ?
[cool]

Da ne zamre tema…CROBEX 1.756,09 0,00%

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA



Je li ADPL iduća zvijezda tjedna?

Ja mislim da je TISAK ?
[cool]
[/quote]

ingra dečki, ingra, il bu danica il repatica [tongue]

free flow information

izgleda da je atpl odbila od dna i ide kao "raketa"prema gore [smiley]

dan poslje sutra


izgleda da je atpl odbila od dna i ide kao "raketa"prema gore [smiley]

Istina, primjetno je kako polako ipak netko ulaže u naše dionice? Šta mislite tko se to polako uvaljuje na naše tržište?

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)



izgleda da je atpl odbila od dna i ide kao "raketa"prema gore [smiley]

Istina, primjetno je kako polako ipak netko ulaže u naše dionice? Šta mislite tko se to polako uvaljuje na naše tržište?
[/quote]
Samo se Vi dečki tješite!!!! poz…



izgleda da je atpl odbila od dna i ide kao "raketa"prema gore [smiley]

Istina, primjetno je kako polako ipak netko ulaže u naše dionice? Šta mislite tko se to polako uvaljuje na naše tržište?
[/quote]

Ma kakvi…današnji veliki promet je samo zato jer su pod redovni promet ubacili 19,3 miljuna kuna obveznica. Bez toga, promet je jedva 10 milja kuna i to najvećim dijelom trejderski – mali uvaljuju malima. Nema tu kruha dok ne se vani situacija ne smiri i stabilizira. Nas još uvijek percipiraju kao tržište koje se raspada.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!



izgleda da je atpl odbila od dna i ide kao "raketa"prema gore [smiley]

Istina, primjetno je kako polako ipak netko ulaže u naše dionice? Šta mislite tko se to polako uvaljuje na naše tržište?
[/quote]

di je to primjetno?

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....




izgleda da je atpl odbila od dna i ide kao "raketa"prema gore [smiley]

Istina, primjetno je kako polako ipak netko ulaže u naše dionice? Šta mislite tko se to polako uvaljuje na naše tržište?
[/quote]

di je to primjetno?
[/quote]
Primjetno je po povećavanju dnevnog prometa prije svega.
Nadalje,niz dionica je imao posljednji tjedan znatan rast.
Situacija oko Grčke se smiruje.Euro raste i to prilično u odnosu na dolar.
MMF donosi ohrabrujuće najave rada nove Vlade.Itd.
Danas također prognoziram rast uz dobar dnevni promet.
Pozdrav

nema nikakvog "povećanja dnevnog prometa"! jučer je 19 milijuna kuna obveznica ubačeno pod redovni promet da zavaraju ulagače kako se promet povećava…. to je običan spin!

New Report

Close