Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

MIROVINSKI FONDOVI
AZ mirovinski fond prodavao Institut IGH i Ledo
Autor/izvor: SEEbiz
ZAGREB – Erste Plavi OMF, PBZ/CO OMF i Raiffeisen OMF kupovali su dionice HT-a.

http://www.seebiz.eu/hr/analize/az-mirovinski-fond-prodavao-institut-igh-i-ledo,46827.html


iskrcavanje u zadnjih pola sata je bilo preveliko da bi se ignoriralo. vidim da je forum poprilicno optimistican, a i ja sam. no zasto se desilo jedno takvo brutalno iskrcavanje???
1. Promet nije spektakularan da bi nagovjestio promjenu trenda.
2. zasto u tako kratkom vremenu; da su sustavno iskrcavali dobili bi bolju cijenu.

Po mojem misljenju namjerno je ciljano zadnjih pola sata kako bi se stvorila panika. No UP TREND je stvarno jak i popracen snaznom likvidnoscu te je tesko vjerovati da ce se tako brzo obrnuti. To sto su sve dionice skocile tako visoko je zato sto se vecina svijeta oporavili dok je CROBEX stagnirao.
U prilog im nejdu ni amerikanci koji su zavrsili u plusu.
Ili je netko spekulirao i popusio ili je moj optimizam pretjeran; ostaje nam da vidimo u skoroj buducnosti.


Mislim da su ocekivali da ce ameri biti u minusu zbog nespretno objavljenim rezultata bdp-a na nekim portalima.Mnogi su vjerovali da ce objava potopiti americke indexe,ali bilo je suprotno jer su rezultati bolji od ocekivanja.Misljenja sam da je optimizam trenutno prevelik i da moramo stici svjetske indexe koji su rasli dok smo mi stagnirali,a kada su padali mi smo padali dvostruko vise.

Kad su svi protiv Vas to znači ili da ste apsolutno u krivu ili apsolutno u pravu

A zakaj su prodavali LEDO??? Kaj neznaju da u sezoni prihodi rastu? Ledo je na 20% od ath a crobi ??? [angry]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Gdje su sada dežurni katastrofičari, baron i entetinis, do nedavno tvrdili da ulaze u dionice tek probijanjem granice crobexa iznad 2000-2100, kao potvrdu i jasan signal bikovskog tržišta.


iskrcavanje u zadnjih pola sata je bilo preveliko da bi se ignoriralo. vidim da je forum poprilicno optimistican, a i ja sam. no zasto se desilo jedno takvo brutalno iskrcavanje???
1. Promet nije spektakularan da bi nagovjestio promjenu trenda.
2. zasto u tako kratkom vremenu; da su sustavno iskrcavali dobili bi bolju cijenu.

Po mojem misljenju namjerno je ciljano zadnjih pola sata kako bi se stvorila panika. No UP TREND je stvarno jak i popracen snaznom likvidnoscu te je tesko vjerovati da ce se tako brzo obrnuti. To sto su sve dionice skocile tako visoko je zato sto se vecina svijeta oporavili dok je CROBEX stagnirao.
U prilog im nejdu ni amerikanci koji su zavrsili u plusu.
Ili je netko spekulirao i popusio ili je moj optimizam pretjeran; ostaje nam da vidimo u skoroj buducnosti.


i jojpet je croby zavrsio u plusu s tim famoznim iskrcavanjima, hej pa crobex je koliko dana rastao? da su se iskrcali i seteli ga 2% u crveno vi bi to protumacili kao promjenu trenda?
postali ste malo sentimentalni, to na burzi nikad nije bilo dobro…

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Crobex ima još jako puno za odraditi dok sustigne strane indekse
večina dionica i dalje jako podcjenjena…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


Crobex ima još jako puno za odraditi dok sustigne strane indekse
večina dionica i dalje jako podcjenjena…


ja sam zadnji dokup obavio na neperspektivnom HT-u, tocno mogao sam na ATPL zaraditi i 30% već ali poslije jackpota nekom vise nista nece biti kao prije [thumbsup]
u ovim nametnuto turbolentnim vremenima svaki daj je novi izazov.

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Gdje su sada dežurni katastrofičari, baron i entetinis, do nedavno tvrdili da ulaze u dionice tek probijanjem granice crobexa iznad 2000-2100, kao potvrdu i jasan signal bikovskog tržišta.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=e6b2e4fe-6402-4041-9330-c79356f6b14d

nista im ne govoi u prilog a hrvoje stazic nikako da izade sa svojim procjenama ili je mozda hrc u djonicama?
eto i on vas nasamario, mozda galinec pusti kojeg crnjaka, ajde gale gale gale
ali i gale je u djonicama sam crnjake koristi za pritisak na radnike…
opet je neko drugi krivac, ajmo di ste krivci kaj nam niste rekla da smo u bull trzistu ili cekate croby na 2800 da nam to prezentirate?

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom



Gdje su sada dežurni katastrofičari, baron i entetinis, do nedavno tvrdili da ulaze u dionice tek probijanjem granice crobexa iznad 2000-2100, kao potvrdu i jasan signal bikovskog tržišta.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=e6b2e4fe-6402-4041-9330-c79356f6b14d

nista im ne govoi u prilog a hrvoje stazic nikako da izade sa svojim procjenama ili je mozda hrc u djonicama?
eto i on vas nasamario, mozda galinec pusti kojeg crnjaka, ajde gale gale gale
ali i gale je u djonicama sam crnjake koristi za pritisak na radnike…
opet je neko drugi krivac, ajmo di ste krivci kaj nam niste rekla da smo u bull trzistu ili cekate croby na 2800 da nam to prezentirate?
[/quote]
sad mogu komotno i srusit trziste…vecina se domogla svjezeg kesa….veliki prekrcaji na svim dionicama,,preslagivanje portfelja medju fondovima itd….samo nek sruse crobija….misljenja sam da previse kesa ceka slobodnog vani da bi svi jeftinije kupovali….nece bit dionica za svih…. [cool]jos uvjek se oprezno kupuje…daleko smo mi od euforije…..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Gdje su sada dežurni katastrofičari, baron i entetinis, do nedavno tvrdili da ulaze u dionice tek probijanjem granice crobexa iznad 2000-2100, kao potvrdu i jasan signal bikovskog tržišta.

kolega još uvijek nema potvrde da smo u biku.prelazak sma 200 nije jedini pokazatelj bikovskog trenda.istina i ostali pokazatelji daju osnove za optimizam.sve će se znati vrlo uskoro.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.


MIROVINSKI FONDOVI
AZ mirovinski fond prodavao Institut IGH i Ledo
Autor/izvor: SEEbiz
ZAGREB – Erste Plavi OMF, PBZ/CO OMF i Raiffeisen OMF kupovali su dionice HT-a.

http://www.seebiz.eu/hr/analize/az-mirovinski-fond-prodavao-institut-igh-i-ledo,46827.html

ili znaju nešto što bikovi neznaju ili vrše preraspodjelu portfelja u korist ht.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.



MIROVINSKI FONDOVI
AZ mirovinski fond prodavao Institut IGH i Ledo
Autor/izvor: SEEbiz
ZAGREB – Erste Plavi OMF, PBZ/CO OMF i Raiffeisen OMF kupovali su dionice HT-a.

http://www.seebiz.eu/hr/analize/az-mirovinski-fond-prodavao-institut-igh-i-ledo,46827.html

ili znaju nešto što bikovi neznaju ili vrše preraspodjelu portfelja u korist ht.
[/quote]
ako me oci sluze kupovano je 6 dionica ne samo HT….ako zelis reci da je ostalih kupovano malo onda treba naglasiti da nije niti prodano igh i leda puno..

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

New Report

Close