Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

LOŠ POSAO
Brokeri: U prvom kvartalu gubitak 5,6 milijuna kuna
Autor/izvor: SEEbiz
ZAGREB – Brokerski posao i dalje ne cvjeta na hrvatskom tržištu. U prvom tromjesečju brokerske kuće ostvarile su 5,6 milijuna kuna gubitka.

http://seebiz.eu/hr/burze/brokeri-u-prvom-kvartalu-gubitak-5%2c6-milijuna-kuna,45794.html

Daje INA i HT u plusu Crobex bi bio na 2100

Dobro ovo režiraju majstori

Tko štopa Belje neka se javi na forum da mu kažem što mislim o istom? Hvala.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

promet dosta slab, ja neznam šta se čeka, gospoda valjda žele kupovat iznad 2000, još bolje, bit će nam viša potpora.

ma kakav cash-r-a, 100% in

Gradovi će se kuhati na 33 stupnjeva Celzijeva
Ovaj vidend !!!
Tko je pričao o propasti turističke sezone. More ne da je izbor već pitanje opstanka.

who dares, wins

općeniti dojam je da rastemo, konsolidacija traje već drugi tjedan, vani je također slično stanje, nakon stabilizacije očekujem daljni rast, osobno bi volio polaganiji rast – manje skokovit, premda mislim da ćemo imati još jedan jaki skok koji će nas prebaciti preko 2000 poslje kojeg sljedi još jedna konsolidacija…

ma kakav cash-r-a, 100% in


jučer se podosta bikova iskrcalo vjerujući u pad al kako stoji trenutno situacija otvaranje ide u +
eu u + usa futursi u +
tak da moglo bi biti kupi što prije dok nije nestalo [lol]

Zašto mislite da će nestati,
pa ima dionica koliko hočete,samo je cash problem,kako na burzi tako i u već opjevanom realnom sektoru,
na djelu je klasična manipulacija cijenama na ZSE ali je sve regularno,ostaje samo problem tko to može prepoznati a tko ne..
no jedno je sigurno-netko će ostati zarobljen..ili mi u cashu( a znamo i stalno govorimo kako je cash zakon) ili oni u dionicama(krajnje nesigurno i manipulativno), stoga ostaje da se vidi vrlo skoro, a to je srpanj, kolovoz,,tada će biti ili ..ili jer 1H na ZSE mogao bi zauvijek ugasiti neke zvjezdane dionice a o nekim bivšim zvjezdama ZSE se već više i ne spominje a kamoli govori..trebam li ih nabrajati..
moguće da sam malo pesimističan ali opreza nikada dosta,zar ne?..imam dojam da je ovo umjetno napuhivanje i nemogu ga se osloboditi..a ako pogriješim nebi bilo prvi put!



jučer se podosta bikova iskrcalo vjerujući u pad al kako stoji trenutno situacija otvaranje ide u +
eu u + usa futursi u +
tak da moglo bi biti kupi što prije dok nije nestalo [lol]

Zašto mislite da će nestati,
pa ima dionica koliko hočete,samo je cash problem,kako na burzi tako i u već opjevanom realnom sektoru,
na djelu je klasična manipulacija cijenama na ZSE ali je sve regularno,ostaje samo problem tko to može prepoznati a tko ne..
no jedno je sigurno-netko će ostati zarobljen..ili mi u cashu( a znamo i stalno govorimo kako je cash zakon) ili oni u dionicama(krajnje nesigurno i manipulativno), stoga ostaje da se vidi vrlo skoro, a to je srpanj, kolovoz,,tada će biti ili ..ili jer 1H na ZSE mogao bi zauvijek ugasiti neke zvjezdane dionice a o nekim bivšim zvjezdama ZSE se već više i ne spominje a kamoli govori..trebam li ih nabrajati..
moguće da sam malo pesimističan ali opreza nikada dosta,zar ne?..imam dojam da je ovo umjetno napuhivanje i nemogu ga se osloboditi..a ako pogriješim nebi bilo prvi put!
[/quote]
nasim forumasima nije cash problem oni su ga puni
ali opet ipak im cash predstavlja problem zbog gore navedenog

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom



jučer se podosta bikova iskrcalo vjerujući u pad al kako stoji trenutno situacija otvaranje ide u +
eu u + usa futursi u +
tak da moglo bi biti kupi što prije dok nije nestalo [lol]

Zašto mislite da će nestati,
pa ima dionica koliko hočete,samo je cash problem,kako na burzi tako i u već opjevanom realnom sektoru,
na djelu je klasična manipulacija cijenama na ZSE ali je sve regularno,ostaje samo problem tko to može prepoznati a tko ne..
no jedno je sigurno-netko će ostati zarobljen..ili mi u cashu( a znamo i stalno govorimo kako je cash zakon) ili oni u dionicama(krajnje nesigurno i manipulativno), stoga ostaje da se vidi vrlo skoro, a to je srpanj, kolovoz,,tada će biti ili ..ili jer 1H na ZSE mogao bi zauvijek ugasiti neke zvjezdane dionice a o nekim bivšim zvjezdama ZSE se već više i ne spominje a kamoli govori..trebam li ih nabrajati..
moguće da sam malo pesimističan ali opreza nikada dosta,zar ne?..imam dojam da je ovo umjetno napuhivanje i nemogu ga se osloboditi..a ako pogriješim nebi bilo prvi put!
[/quote]

točno .prije par godina sam na žitnjaku i mlinaru novi auto zaradio danas se sve svelo na dest dionica ostale ne postoje ili je promet ko u tiskovom kiosku.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

mislim da je vrijeme da se i HT otisne u nesto vece razine…
prirodno bi bilo 230-240 ili ga cuvaju za preskok magicnih 2000 bodova

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

kad je padalo trebalo je sve pobit i tužit, mafija, kriminalci, zatvor……

sad kad raste isto!

pa hebogaja ko je tu sad lud?

što bi vam pasalo?

[lol]

UPOZORENJA
UHPA: Financijski efekt turizma mogao bi pasti čak 20%!
Autor/izvor: Marina Šunjerga – marina.sunjerga@seebiz.eu
ZAGREB – Fizički pad turizma teško je procijeniti, ali financijski pad mogao bi iznositi 10 do 20 posto, jer će se prema procjenama UHPA-e bolje prodavati jeftiniji last-minute aranžmani i privatni smještaj.

http://seebiz.eu/hr/analize/uhpa-financijski-efekt-turizma-mogao-bi-pasti-cak-20%25!,45812.html

New Report

Close