Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vaš link

A i ti si isto našao gdje češ vrijeme gubiti. Bolje da si otišao na seminar o razmnožavanju jednojajčanih algi, nego na BRA




ovaj šuker nije normalan, sad je izjavio da oni nikoga ne sile da se prebaci u 1. stup, ali tko ostane u 2. stupu imat će 30-40% manju mirovinu. pa tko će normalan nakon ovoga ostaviti lovu u 2. stupu i OMF-ovima [bye]

sutra će se EU oporaviti, a mi nastavljamo s potopom i bijegom iz dionica i sa ZSE. katastrofa što nam rade, povjerenje u tržište kapitala nepovratno je uništeno, ovo je zadnji čaval u lijes [cry]

meni je svega dosta, sutra rasprodajem sve i čekam da se ovi maknu s vlasti jer neće ostati kamen na kamenu! [bye]

Ova odluka sa mirovincima će otjerati još dodatnih 30% sa burze. [bye]
[/quote]

Bojim se da će ih od sadašnjeg broja ostati najviše 30%!
Nije problem toliko ni u ovoj idiotskoj ideji (koja će naravno proći i uništiti burzu) već u tome što to NIJE ZADNJA idiotska ideja! Poučeni užasnim iskustvima vladajućih prema burzi, zna se da će nakon ove odluke uslijediti i brojne druge loše odluke. Možda zabrane OMF-ovima kupovati domaće dionice i propišu im samo obveznice i trezorske zapise? Mene od njih više ništa ne može iznenaditi, doista ništa!
[/quote]

To bilo izvrsno i onda DT odluči da će kupovat Ht na 50 kuna, pa ostane shebano 250 000 malih dioničara+BF, nas ko hebe udjelničari u OIF-ovima i izravni dioničari na ZSE-u su i tak manjinska skupina od dodatnih 100 000 ljudi

Surround all arround when it hits the ground

Otvaranje +8,86%

Promet 770 tis. kuna.

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!

Da li je netko tko ima dionice DDJM dobio kakvu obavijest od SDA vezano za prodaju?
ili možda trebam nešto ja napraviti?

hvala na pomoći

Sorry, fulo sam 8 za 0.

Inače Crobex visoko u plusu, a pola dionica u ne baš malom minusu.

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!

Koje rokanje na IGH, ZABA se stvarno misli fino iskrcati.

Uništili su dionicu.

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!

A LEDO više nitko ne liže?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

U hebo te pesimizma, ko da će svijet propasti…

Je li vi mislite da ima dovoljno idiota da daju pare onim fizičkim i moralnim nakazama koji baljezgaju po televiziji… Ja ih doduše odavno ne gledam, ali nažalost, a to se pokazuje svake 4 godine da ima u Hrvatskoj dovoljno imbecila. Moguće je da ćemo potonuti još dublje i na jedan duuuuuuugi rok zaboraviti pare sa burze, a i ne mora biti.

A i ne mora biti


Sorry, fulo sam 8 za 0.

Inače Crobex visoko u plusu, a pola dionica u ne baš malom minusu.


Zavisi kako gledaš, po zadnjoj se računa crobex a ovo su ti neke proomjene po PrZ

ATPL-R-A +3,41%
DLKV-R-A +6,23%
INA-R-A +1,67%
INGR-R-A +3,45%
HT-R-A +0,13%

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Momci, samo bez pjenjenja. Cijelu proslu godinu i kraj 2007 svi smo napadali MF-ove da su glavni krivci za pad trzista. Sto se danas promijenilo. NISTA!!! MF-ovi nisu poceli spasavati burzu vec su otisli van i tamo krajem 3.q i pocetkom 4q 2008 pokupovali dionice, vjerovatno po naredjenju STRANIH VLASNIKA, i naravno popusili barem 30% od tada. Niti pocetkom 2008 nisu poceli kupovati nase dionice pa zasto mislite da bi to uradili u buducnosti za opce dobro?
S druge strane jedino pametno sto je Suker rekao je zasto bi mi njima davali 4-5 milijardi Kn godisnje i onda od njih posudjivali taj isti novac uz visoku kamatu i popusili jos 1-1,5 milijardu godisnje. Ocito je da ako prosjecni klijent fonda ima samo oko 15.000 Kn na racunu nakon 7 godina da nakon sto zavrsi radni vijek nece imati ni 100 000 Kn jer ce se krizre i dalje dogadjati ciklicki kao i u proslosti. Tako da mu mirovina nece biti pojacana s vise od 400tinak Kn mjesecno. Dakle nesto treba mijenjati ali sto? Ja bih predlozio da drzava ipak razmotri reformu a pogotovo troskove jer oni iznose 10% priljeva a to je stvarno malo previse znajuci da se radi o 150-200 milijuna Kn godisnje. Na sto? Osim placa i nesto sitno uredskih troskova i troskova opreme ne vidim kuda taj novac ide…
Ja sam za to da se ljudima omoguci potpuna sloboda biranja i da ako hoce sami brinu o tom 2. stupnju na nacin da recimo i zaigraju na burzi:) Tako bi bilo puno veselije. Samo sto bi banke vrlo brzo pocele izmisljati "proizvode" kojima bi pocele privlaciti ekipu i naravno pljackati. Tako da iz ovoga se ne moze izaci kao pobjednik.

VIVA LA REVOLUCION !!!

Kolege pitat ću ponovo jer nisam dobio odgovor.
Dali mislite da postoji poveznica Hnafinog truda da se pripojimo drugoj burzi i najavi ukidanja II stupa.

Jer meni to malo smrdi da je odluka već donesena o II stupu, ali se traži rješenje za burzu da nebi bilo nismo znali. Jer ne vjerujem da će samo tako ukinuti II stup i ostaviti burzu na tankoj liniji.

Jer na burzi nismo samo mi već i fondovi koji će masovno propast ako se neš brzo ne promjeni.

A ako poveznice ima tj. ako se to radi da se ublaži njesra na crobex-u onda smo svi nahebali i oni u cashu i oni u dionicama.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



Sorry, fulo sam 8 za 0.

Inače Crobex visoko u plusu, a pola dionica u ne baš malom minusu.


Zavisi kako gledaš, po zadnjoj se računa crobex a ovo su ti neke proomjene po PrZ

ATPL-R-A +3,41%
DLKV-R-A +6,23%
INA-R-A +1,67%
INGR-R-A +3,45%
HT-R-A +0,13%
[/quote]

ATPL-R-A +0,8%
DLKV-R-A +2,25%
INA-R-A -1,17%
INGR-R-A +1,1%
IGH-R-A -3%
HT-R-A +1,13%….hm jako brzo pada.

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!

New Report

Close