Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

5 miliona kuna za tri ure. Ako izuzmemo onih 16 od Slatinske banke.

Ajme užasa [huh]
Više prometa ima subotom do podne na Trešnjevačkom placu…

ima li tko od postovanih kolega forumasa da mi kaze kako je to bilo 98 god na crobexu kad je index pao kako vidim sa 1200 na 400 bodova i kakva je tada bila likvidnost ?1200 bodova smo dotakli za 5 ,a tek nakon 8 god presli 1200 bodova.hvala


Je u plusu. Promet bez slatinske banke cca 5,9 miljuna kuna. Trguju znači samo špekulanti.
Međusobno si prodajemo dionice. Veliki čekaju. Dokle? Dok ne nastupi panika i ne pohvataju nam i ono malo dionica što nam je preostalo.
Pa vidite da ni bijednih 150 mil kuna za dokapitalizaciju nemaju. Ovo nije dobro.

Fondovi kupuju samo obveznice, a na burzi mi mali prodajemo jedni drugima i hranimo brokere. Veliki izgleda da čekaju jedan jači pad crobexa pa da se uključe. Ovaj malecki promet danas dovoljno nam govori.

Čak 5 milja prometa bez ovog lažnog na SNBA,fantastično [yawn]

Surround all arround when it hits the ground


Je u plusu. Promet bez slatinske banke cca 5,9 miljuna kuna. Trguju znači samo špekulanti.
Međusobno si prodajemo dionice. Veliki čekaju. Dokle? Dok ne nastupi panika i ne pohvataju nam i ono malo dionica što nam je preostalo.
Pa vidite da ni bijednih 150 mil kuna za dokapitalizaciju nemaju. Ovo nije dobro.

Evo recimo moj primjer…jučer sam kupio malo atlanske i jadroplova…pola odmah prodao uz malu zaradu…a s ovom drugom polovicom…
danas ili sutra…ovisno…o tome…kako bu se kretali indexi vani…ali i stanje kod nas…no za to se netrebam brinuti…onak sam svi čekaju…nitko ne kupuje…
…budem ruknuo po bidu…cijena ode dole…ekipa se tu spitava…koja budala prodaje…kad je raj kupio…i još svakava "čudna" pitanja…ja lijepo dočekam…prosječno…2-3% ispod onog kaj sam prodao…ak baš netko gnjavi ispred mene na bidu…prodam mu…no u prosjeku…ovo prolazi…kad je tržište ovakvo…znači treba bit i u dionicama i u kešu…naravno riskiram…da cijene odu gore…al i to mi paše imam onu drugu polovicu čega god…u svakom slučaju win-win situacija…
…ovo nije nagovor…na kupnju ili prodaju dionica…niti na ovakav način ulaganja…

Sve što ima veze s naftom ode u + blokadu.
Kad će INA?


Sve što ima veze s naftom ode u + blokadu.
Kad će INA?

samo polako s inom odraditi će ona svoje
pričekajmo dok mađari malo preslože kockice a i biti će nekih novih ulaganja
zato samo polako i ne žuriti

mi smo ipak zemlja slučaj


Idemo probati nešto jače, indeks je u plusu, nije dobro. Ajmo, znači, da ponovimo koje sve loše vijesti možemo očekivati? Molim bez drukanja kao i do sada, iskreno i točno.

Nego , ima li pozitivnih vijesti? i kakve ih možemo očekivati.

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!



Sve što ima veze s naftom ode u + blokadu.
Kad će INA?

samo polako s inom odraditi će ona svoje
pričekajmo dok mađari malo preslože kockice a i biti će nekih novih ulaganja
zato samo polako i ne žuriti
[/quote]

Valjda računaju koliko ima plina u sustavu i Okoliu pa da izračunaju kolika je vrijednost plinskog businessa. Ne ćemo valjda morati čekati kraj prvog kvartala pa da vidimo šta INA vrijedi.
Zar nije dovoljno da više neće imati gubitke na pliskom businessu?



Idemo probati nešto jače, indeks je u plusu, nije dobro. Ajmo, znači, da ponovimo koje sve loše vijesti možemo očekivati? Molim bez drukanja kao i do sada, iskreno i točno.

Nego , ima li pozitivnih vijesti? i kakve ih možemo očekivati.
[/quote]

Rastemo na malom prometu [undecid],padano na malom prometu [cool], sve u svemu [yawn]

Surround all arround when it hits the ground

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Al ga fondovi deru

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

[quoteAl ga fondovi deru ][/quote]

Može graf? [wink]

New Report

Close