Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

INGRA … sami su se postavili na BID da navuku naivce na više pa će nestati pred prosipanje po BIDu 🙂

140,01 100
140,00 4,310
137,56 100
137,55 100
137,54 101
137,53 90
137,50 155
137,34 46
137,32 90
137,31 57

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!



Problem je i opet, kao i uvijek u Hanfi. Kako je web aplikacijama za trade nemoguće uopće zadati nalog koji bi otjerao dionicu u minus, tako bi to trebalo biti nemoguće i brokerima. No izgleda da pravila ne vrijede za svakoga…

slažem se

i meni se čini da mali inv. ne mogu zadati izvan 10% tj, blokade, a ranijih dana smoi vidjeli da neke dionice idu 1. sekunde u blokadu

stvarno , zanimljivo pitanje za ZSE i HANFU- zašto je tako???

opet raj za manipulacije, maksimalne!
[/quote]

Nije istina na investoru se može zadat i na -50% al nesmije bit transakcija ispod
10 000 kn jel bi onda bilo kao manipulacija…..


koje bryutalno iskrcavanje….
ceka se da se nakupi kupnja i onda bum!
6.021,00 3 12:44:54
6.021,21 3 12:44:54
6.021,21 3 12:44:54
6.021,25 1 12:44:54
6.050,00 3 12:44:54
6.051,00 1 12:44:54
6.070,00 1 12:44:54
strasno…
15 kom po bidu ….

Još strašnije je bilo prije otvaranja na ATPL recimo…..kupnja 1500 prodaja 1520 ,a onda od 9:30 do 10:00 komedija…kupnja 1525…pa 1530…a onda se pojavi pet naloga na prodaji 1490..1485…1480 . Ne žele ljudi prodati po 1530 nego po 1490.Fondovsko obaranje tržišta za jeftin ulaz sa INA-inom lovom. samodol vjerovatno to ne vidi i ne pita zašto Fond prodaje jeftinije od trenutne ponuđene cijene.Toliko su već sigurni da ih nitko neće pitati da su postali predrski.


U petak su nas, od još večeg, pada spasili isključivo fondovi!
Sjetite se podrške na svim likvidnijim dionicama u petak oko 12 h, samo na ATPL su fondovi kupili oko 5000kom od 1100 do 1130kn , od čega su najveći dio več rasprodali jučer i prekjučer!
Danas smo prepušteni sami sebi i polako shvačamao da nam nema nekog strelovitog oporavka , a na ovim razinama nas održava jedino kalkulacija sa novcima od INA-e.

to mene brine ! što ako MOL zaključi da je preplatio INU pa odustane od isplate? jeli to moguće? valjda nije!
drugo što me brine je što ako je MOLova banka gdje je te pare MOK držao također u ovom krahu banaka stradala pa su pare blokirane?
treće što me brine je gdje će na kraju te pare od INE? OMF su se zadnjih 4 dana jako ispucali -skoro 1 milijarda kuna i pitanje je dal će sada bezglavo srljati u kupnju kao konjica što svi očekujemo?

Sletila Jamnica na 39000 🙂
Da mi je znati koji je to FOND kupio po 140000 da bi prodao po 39000 ?
Sigurno će taj rođo danas to odmah prodati za 59000 !

RAJ OD BZRZE [lol] [thumbsup]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

izgleda da je ovaj put bull run trajao 2 dana, a ne samo 1 kao inače… trebao sam prodavati jučer, a ne u ponedjeljak…..

KONČAR - tradicija, znanje, odgovornost

tko god je kupio u petak, bilo šta i za bilo koliko novaca, i prodao jučer – skidam kapu!!!

Moderatora treba zabranit!!!

LPLH puka sa 11 dionica [rolleyes]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Ma možeš i u PG zadati nalog koji hoćeš, a aplikacija te ko fol upozori da će te HANFA zvat na razgovor ako to napraviš. Sav se tresem [thumbsup]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj


Ah što reći nego kretenizam, idiotizam, diletantizam… jednom riječju tragikomedija

…dvije stvari su beskrajne…
…1. svemir
…2. ljudska glupost
…ali za svemir nisam siguran…
(Albert Einstein)

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

.Vaš link

g. Petrov prodao bankarske dionice?

Bez straha, pohlepe i sentimenta.



U petak su nas, od još večeg, pada spasili isključivo fondovi!
Sjetite se podrške na svim likvidnijim dionicama u petak oko 12 h, samo na ATPL su fondovi kupili oko 5000kom od 1100 do 1130kn , od čega su najveći dio več rasprodali jučer i prekjučer!
Danas smo prepušteni sami sebi i polako shvačamao da nam nema nekog strelovitog oporavka , a na ovim razinama nas održava jedino kalkulacija sa novcima od INA-e.

to mene brine ! što ako MOL zaključi da je preplatio INU pa odustane od isplate? jeli to moguće? valjda nije!
drugo što me brine je što ako je MOLova banka gdje je te pare MOK držao također u ovom krahu banaka stradala pa su pare blokirane?
treće što me brine je gdje će na kraju te pare od INE? OMF su se zadnjih 4 dana jako ispucali -skoro 1 milijarda kuna i pitanje je dal će sada bezglavo srljati u kupnju kao konjica što svi očekujemo?
[/quote]
Ovo što sam ti podebljao je Ok i to se vjerojatno večina nas investitora pita, ali , bez ljutne, ovo ostalo je takva glupost kakvu već dugo nisam pročitao na ovom forumu!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

New Report

Close