Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dragi moji, mislim da je svaki komentar ovakvog trgovanja suvišan. Mi koji smo u dionicama a koji smo ulazili u posljednjih godinu i pol dana smo u teškoj pušioni. Ukoliko danas do kraja dana ne bude čuda, i to sa velikim Č, mislim da se na duže vrijeme možemo oprostiti od bilo kakvog pozitivnog pomaka na ZSE. Strani investitori mislim da još uvijek ispumpavaju svoj kapital sa našeg tržišta, i vraćaju na svoja posrnula tržišta. Ipak, rađe kupuju dionice svojih domaćih kompanija, nego da ostave kapital u RH. A naši trejderi i ekipa koja je novac povjerila našim fond managerima i brokerima panično vadi što im je preostalo, time još više utičući na svoj gubitak. Spirala je tu i tko zna gdje će se zaustaviti.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


U ovo je bilo jeftino, sad mogu i ja reć fala prodavačima a sad ajmo buđenje….
dobro jutro…

Prekasno je za izlaz, a prerano za kupovinu.

Nominala nam ne gine kolega, neki nikako da shvate, jednostavno pohlepa je jača od njih !!!
[lol]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Zanimljiva mi je jedna stvar, nejde mi baš to kako danas treći dan za redom masakra
prodaju na -10%……pa po toj cijeni mogu prodat i sutra taman da i sutra zvizne mora
se odbit….jer nemože padat pet dana za redom po -10%
Stvarno se tome čudim…..

Atpl se iskrcava malo prije blokade…

Kupnja na ini

Kupnja Cijena
5 2.100,00
25 2.050,03
8 1.700,00
24 1.691,00
2 1.690,00
88 1.000,00
[cry]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Kupio ATPL neki dan po 1590 misleci kako su sve budale vec napustile Burzu – NAPUSECI SE , ali izgleda da sam se grrrdo prevario… koliko ih jos ima, prestrasno!
Domovina mila puna je debila… na nasu veliku zalost! Zato bagra i moze raditi sto hoce, nekaznjeno!

Da i to je ova vaša ZNA SE bagra!

ide i grobi u blokadu,možda bolje da zatvorimo burzu na par dana… [lol]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

BTW, recite vi meni da li je netko vidio Samodola negdje, bilo gdje u zadnjih mjesec-dva?
Čovijek ko da je u zemlju propao i nigdje se niti ne spominje!
To ti je kao da se tri dana za redom dogodi trostruko ubojstvo motornom pilom u centru grada, a za ravnatelja policije nitko niti ne pita. što se to događa?
Ispričavam se zbog slikovitog prikaza koji možda nije baš prikladan u ovo doba ili na ovom mjestu ali zanima me gdje je taj Samodol?
P.S. čini mi se da je čak i Kardum malo izgubio onaj svoj veseli ton kao na TV prodaji: "ovaj tjedan na tržištu kapitala je bilo vrlo živo i mogli ste po diskontnim cijenama kupiti narodnu dionicu HTa, ali to nije sve? Ukoliko izvučete još malo novaca iz OIFova moči ćete kupiti IGH za nevjerojatnih 7000kn, i to još nije sve..!
Za crna vremena crni humor.

strpljen..spašen Time is on my side



@Tigrus

Odbijanca nema već 1h 38 min.

pa kak ce bit odbijanca kad su dionice u blokadi.
ma i nije niti bitno ustvari…
ovo nije burza, ovo je cirkus.

dečki ovo nema veze sa zdravim razumom, možemo mi tu trkeljat što hoćemo, ali uzalud nam trud svirači, izašao u utorak sa 30% portfelja, i to sa pušingom skoro od 50%, krivo mi je što nisam sve rasprodao…
što kaže kolega, kasno je za izlazak, a prerano za ulazak….

Tko hoće, može..

Crobex JEDNAKO Nikkei
-9,12%
Tokio express.
Dionice izlaze iz blokade i nastavljaju padati. Evo VDKT, HDE, INA

belex +3% [lol]
mi smo na -9,12 bravo!

kakva su pravila kod prijevremenog zatvaranja, ako probijemo 10% i da li uopce postoji mogucnost??
zna li ko?

New Report

Close