Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ništa se na forumu nije promjenilo…svi i dalje laički objašnjavaju neke stvari, a u biti svi se nadaju da ovakvo stanje što prije završi na bilo koji način i da se napokon vrati optimizam u budućnost….
davno sam se pomirio sa ogromnim gubitcima koje sam pretrpio, a i s tim da sam spreman sve dat u nepovrat za porpast ovog jadnog nametnutog kapitalizma, tako da mi nije teško gledat burzu…
samo revoluciji se nadam, da ispucam frustracije na nekom ekonomsko analitičaru :)))
to bi više volio od rasta ovog mjeseca od 3,8% :)))

svima želim nešto dobro, šta god požele!!
pozd

Moderatora treba zabranit!!!

ATPL uz skrivene na prodaji još su i nevidljivi nalozi na prodaji.

Ma super.

Ništa od odbijanca ljudi moji za danas. Nisu dionice jako pale i odbile se nazad.

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!


Zašto ovi naši na ZSE ne rade prilagodbu indeksa nakon datuma za dividendu?
Koliko znam to u nekim drugim zemljama rade.

To je prekomplicirano za njih.
Bog zna kako bi to završilo.
Ali znam da ne bi dobro.
BTW, na ATPL netko opalio po bidu sa kojih 400 000 kuna.

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

mini odbijanac….:-) jos nedefinirano….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=9ede4a2a-2f98-409e-9e40-d6e4786a841a&open=sec

I ova je prodaja bila namješena kao i bezbroj do sada

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=91ce954f-a855-4202-8ef5-b60baa309248&ref=lastadd

Kad netko posluje sa dobiti to se nemože pročitat na ovom forumu

"Pevec grupu zahvatili su ozbiljni problemi s likvidnošću pa trenutačne obveze tvrtke Zdravka Peveca premašuju njezin ukupni kapital.
Kako Business.hr doznaje iz dobro upućenih izvora, Pevecu zbog neplaćanja leasinga prijeti gubitak kamion, a banke su prestale pratiti hiperinvesticiju u novi poslovni centar u Bjelovaru."

[bye]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


"Pevec grupu zahvatili su ozbiljni problemi s likvidnošću pa trenutačne obveze tvrtke Zdravka Peveca premašuju njezin ukupni kapital.
Kako Business.hr doznaje iz dobro upućenih izvora, Pevecu zbog neplaćanja leasinga prijeti gubitak kamion, a banke su prestale pratiti hiperinvesticiju u novi poslovni centar u Bjelovaru."

[bye]

stao bicikl

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.


"Pevec grupu zahvatili su ozbiljni problemi s likvidnošću pa trenutačne obveze tvrtke Zdravka Peveca premašuju njezin ukupni kapital.
Kako Business.hr doznaje iz dobro upućenih izvora, Pevecu zbog neplaćanja leasinga prijeti gubitak kamion, a banke su prestale pratiti hiperinvesticiju u novi poslovni centar u Bjelovaru."

[bye]

nemojte me krivo shvatiti uopće mi ga nije žao.prema domaćim dobavljaćima se ponašao kao prema stoci.nije plaćao po 6-7 mjeseci.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

CROBEX 1286 -3,37%

Odbijanac u tijeku [bye]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Mogu samo ponovit da je ZSE uništila dionica HT-a …..ne mislim na danas nego
općenito….

Slažem se bajka. Prvo je usisao milijune kuna, potom je pao i sve to zarobio na vječno, a sada i dalje igra svoju igru. No, ZSE nije uništio HT. Što bi onda rekli za belex?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


"Pevec grupu zahvatili su ozbiljni problemi s likvidnošću pa trenutačne obveze tvrtke Zdravka Peveca premašuju njezin ukupni kapital.
Kako Business.hr doznaje iz dobro upućenih izvora, Pevecu zbog neplaćanja leasinga prijeti gubitak kamion, a banke su prestale pratiti hiperinvesticiju u novi poslovni centar u Bjelovaru."
Ima još kandidata.Svi oni šta su paralelno razvijali po desetak različitih biznisa a parola je bila,ja imam pare i okružin se stručnjacima.Nismo skromni,previše je pohlepe i bahatosti. [sealed]

Crobex 1276 -4,18%

Ovo se sad razvija u pravu odbijančinu

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE



"Pevec grupu zahvatili su ozbiljni problemi s likvidnošću pa trenutačne obveze tvrtke Zdravka Peveca premašuju njezin ukupni kapital.
Kako Business.hr doznaje iz dobro upućenih izvora, Pevecu zbog neplaćanja leasinga prijeti gubitak kamion, a banke su prestale pratiti hiperinvesticiju u novi poslovni centar u Bjelovaru."

[bye]

nemojte me krivo shvatiti uopće mi ga nije žao.prema domaćim dobavljaćima se ponašao kao prema stoci.nije plaćao po 6-7 mjeseci.
[/quote]
Ne samo on, svi trgovački lanci se prema domaćim dobavljaćima i prozvođačima ponašaju kao prema stoci!
Naplačuju 100k kn. ulaznicu, plačanje po artiklu, po metru police, po katu, snižavanje cijena za akcije, sudjelovanje u izradi kataloga, marketingu….itd. i to unaprijed, osim svega toga, robu kojoj je istekao rok trajanja riješavaju na teret dobavljača a plačaju 30-60 dana po prodanoj robi!
Zato nema Gavrilovića u Konzumu, jer ima prepoznatu kvalitetu i ne dozvoli da ga ucijenjuju !

ps.
jeste li primjetili kako konzum potiho poskupljuje, maslac sa 9 na 12, cedevita,…pureči file na 70 kn
[shocked] pa toliko lungić ne košta!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

New Report

Close