Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

PBZ-R-A 279,00 279,00 280,00 279,00 279,00 -10,02% 5.580,00 20
Sa 5 somova zablokorali 2. banku u Hrvata!
Ma dajjjjjjjjjjjjjjj.

who dares, wins

@verdi

onda znaš kolko je sati, pa iz tvojeg posta ispada da je sve u redu, pa čovječe božji mi imamo problema s likvidnošću, pa jel ti to sad jasno, bilo jučer zanimljivog razgovora na blumbergu, ma vele oni vani ekipi, nije još vrijeme za ulazak u dionice, ubija nas neizvjesnost i to što neznamo detalje plana(mi kod nas nemamo plan još hehe), a veli, do dna bi došli kad bi ljosnuli 10% u jednom danu.
E sad ak ovi vani nisu još ni blizu oporavka, a mi smo "počeli" s krizom poslije njih, pa kako bi mi prije izašli, pusti priče mi smo podcjenjeniji…
Daj zamisli da se nama dogodilo ono kaj se dogodilo u americi ili u evropi i vele banke ivo mi propadamo treba nam bejlaut od kojih 20-50 miljardi kuna?
Pa di bi ih našli, ak ni sad nemamo dosta, a sad nismo niti u blizu takvoj rupi?

Matija,
mi padamo duže od burzi na koje se pozivaš.
Npr. Fond mi je imao Ath u 6. mjesec 2007. Još malo pa 2 godine!!!

who dares, wins


ps.
jeste li primjetili kako konzum potiho poskupljuje, maslac sa 9 na 12, cedevita,…pureči file na 70 kn
[shocked] pa toliko lungić ne košta!

Je, primijetih. I ne samo Konzum vec i Tisak (iNovine). Primjerice Orbit zvakace koje trosim na steke su bile 3,80 a sad su preko 4 kn



ps.
jeste li primjetili kako konzum potiho poskupljuje, maslac sa 9 na 12, cedevita,…pureči file na 70 kn
[shocked] pa toliko lungić ne košta!

Je, primijetih. I ne samo Konzum vec i Tisak (iNovine). Primjerice Orbit zvakace koje trosim na steke su bile 3,80 a sad su preko 4 kn
[/quote]

I proizvodi njihove privatne robne marke (K-plus) su počeli poskupljivati, vrlo kvalitetne K-plus čokolade (made by Zvečevo) koje su bile nešto fantastično na domaćem tržištu, najbolji omjer cijene i kvalitete, što bi rekli value for money tako popularno u zadnje vrijeme, poskupljuju da su cijenama sada skoro kao one originalno brendirane (Mikado), što je stvarno smiješno, koliku maržu sada Konzum ima na tome… kakva je to privatna robna marka kada košta kao i originalno brendirani proizvod.

polako ali sigurno primicemo se novom pocetku,naravno sa startne pozicije nula.tko nas moze sprijecit u tome???

Žvake nisu zdrave.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Žvake nisu zdrave.

Jbg znam. Nije ni zrak zdrav sto ga disemo.


Žvake nisu zdrave.

A k’o da je zdravo pušenje. Na burzi.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

kad smo kod cijana moj omiljeni probiotik u Kauflandu košta 3,19 kn, a u Konzumu 4,49. 40% skuplje


Matija,
mi padamo duže od burzi na koje se pozivaš.
Npr. Fond mi je imao Ath u 6. mjesec 2007. Još malo pa 2 godine!!!

…frende verdi, pa jesi li vidio "" znakove iznad počeli.
Kaj ti to govori, mi počeli prije njih, a nas sad lupa jače nego njih, s time da oni upumpavaju lovu u sustav, a mi ju cicamo.
Pa jel to jasno vama, i onda kaj se imamo uspoređivati s njima, kad smo u potpuno drugačijim situacijama.
-mi imamo krizu realnog sektora 20g., oni 6 mjeseci
-mi imamo "neprobojan bankarski sustav", njima se raspao
-oni upumpavaju lovu u svoj sustav, mi ju cicamo van
-oni štampaju love kolko treba, mi nemremo dobiti ni kredit, a kamoli štampat
-njihovi ljudi dobijaju otkaze, naši također
-oni su znali za krizu prije godinu dana, mi – od prije 4-5 mjeseci, s tim da us neki naši dečki Luković i ekipa znali malo prije,
-njima nekretnine otišle u kanalizaciju, nama sad vele da je prošla godina bila katastrofa, da nsiu mogli prodatm, pa kaj ste čekali s tom informacijom, nego sad to govore
-kod njih informacije kolaju, kod nas obmane i laži
-itd, itd….

Kod mene u Jaski odličan zrak, kod tebe?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Jbga jedino je onaj indijanac upozoravao da bi mogli opičit na soma i dvjesto. E sad on se spasio, a mi? a što ćemo mi?? a mi?? [bye]

Ja sam se obogatio preko noći! Prekonoćnim kreditiranjem!!

Mislim da je ovo samo još jedna faza u razvoju ljudskog društva kojih je dosad bilo puno.

Ne valja robovlasništvo – ukini.

Ne valja feudalizam – ukini.

Ne valja hiperprodukcija – krah.

Ne valja hiperpotrošnja – to doživljavamo sad.

Glavna činjenica je ipak slijedeća. Ukoliko vam ipak nakon svega ostane neki papirić koji trenutno zovemo DIONICA, čuvajte ga. Ako neće vama vrijediti, vrijedit će unucima *100.

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

PS

Kultura hiperpotrošnje nema budućnost to je definitvno, a da li će definitivni hrkljuš biti sad ili za 20 godina, vidjet ćemo.

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

New Report

Close