Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Bulltrap

A di to? [sealed]

sad da čujemo našeg guvernera pa ćemo vidjeti kud nam ide crobex

Možda je glupo pitanje ali posoji li mogućnost da se OIF-ovi sakriju iza skrbničkih računa?


sad da čujemo našeg guvernera pa ćemo vidjeti kud nam ide crobex

Gdje ga čuješ?

I jel ga vidiš?

smanjuje se minus.......


sad da čujemo našeg guvernera pa ćemo vidjeti kud nam ide crobex

Prenosi netko?

Rekli su da će biti u 11.
Klasika u hrvata ništa nije na vrijeme. Sada je samo sjednica sabora.
Pusička priča, a Šeks iza nje blebeće na mobitel…jezus

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

I ja tražim pa ne mogu nigdi nać




može li koja procjena o mogućoj ciljanoj razini??

Pa ne bi me cudilo da mic po mic skrkaju kunu prvo na 8 kn/eur a s vremenom i do 9
[/quote]

A zašto misliš da će Rohatinski to dozvoliti? I kome bi to u HR koristilo? Izvoznicima? Pa mi ne izvozimo gotovo ništa, a posljedice bi bile katastrofalne po prezaduženo HR stanovništvo koje ima kredite s deviznom klauzulom, a mnogi ostaju i bez posla zbog krize, a oni koji rade neće dobiti veće plaće zbog devalvacije itd. Što je "najbolje", u roku od mjesec dana svi bi pad kune odmah ukalkulirali u novi rast cijena i onda novi krug pakla! Čvrst tečaj je jedini spas za nas i osobno smatram da će ga držati do 7,5 kn, a kad dođe sezona past će opet na nekih 7,2-7,3 kn
[/quote]

To svi znamo kaj ti pricas samo zaboravljas jedan bitan detaljcic a to je da ni Roha nema beskonacno municije za braniti tecaj, a usput bilo bi jako lose da sve kaj ima potrosi na obranu tecaja koji je, bojim se, neobranjiv.


sad da čujemo našeg guvernera pa ćemo vidjeti kud nam ide crobex

A gdje da ga čujem?
Nevjerovatno je da niti jedna TV ili radio stanica to ne prenosi

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE



sad da čujemo našeg guvernera pa ćemo vidjeti kud nam ide crobex

A gdje da ga čujem?
Nevjerovatno je da niti jedna TV ili radio stanica to ne prenosi
[/quote]

Izgleda da smo jedino mi zabrinuti što će Roha reći?

smanjuje se minus.......


Bulltrap

bullsith [lol]

Ako sugerira da se vlada obrati MMF-u to bi bilo odlično. Režu se plaće, socijala itd. Treba nam tutor jer će ovi naši do izbora sve razxxxxxx.

.ebo ovakvu informaciju,na zna se ni kad ni gdje će Roha govorit.Bitno je da nam TV servira trenutke istine i druga govna da narod ne misli na bitno…..


Ako sugerira da se vlada obrati MMF-u to bi bilo odlično. Režu se plaće, socijala itd. Treba nam tutor jer će ovi naši do izbora sve razxxxxxx.

Rohu za premijera! Treba krenuti s ovom inicijativom

Hell is Empty and all the Devils are Here

MMF je izgledan,ovo su samo igrice di se peru ručice,ka ono,nismo vam mi smanjili plaće,MMF je to napravija. [sealed]

New Report

Close