Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


. [thumbsup] Hrvatska vlada i mirovinski fondovi i ostali derači ne mogu niti poželjeti većih budala od ovakovih.Gube kapital i pri tome se šale na svoj račun. Nadam se da ćete jednoga dana ostati bez svega i tada bi htio čuti Vaš optimizam. [thumbsup]

E moj kolega ovdje bi neki ljudi rođenu mamu prodali za kunu, btw. otkud znaš tko je u stvari iza kojeg nicka? Možda baš i dečki iz OMF-ova

Surround all arround when it hits the ground


. [thumbsup] Hrvatska vlada i mirovinski fondovi i ostali derači ne mogu niti poželjeti većih budala od ovakovih.Gube kapital i pri tome se šale na svoj račun. Nadam se da ćete jednoga dana ostati bez svega i tada bi htio čuti Vaš optimizam. [thumbsup]

Kolega Šef, nemoj se žestiti, krivo si shvatio…
Naime, kolegica ententinis od jučer intezivno razmišlja o odbijancima!

Ps.
ljubica [kiss]

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

Meni je nešto drugo interesantno, kad se svi zelene i mi se malo zelenimo, ali je promet mizerija i tada "drhtave ručice" ne prodaju da dobiju što više. Kada ameri i EU stagniraju ili se crvene, mi padamo duplo više uz puno bolju likvidnost zbog istih tih"drhtavih ručica". Glupost, kada padamo mali prodaju isto toliko kao i kada rastemo i to je jedina istina. OMF-ovi i poneki OIF-ovi jedva čekaju alibi za rušenje tržišta(tipa mali u panici zbog crvenila amerike), ne nasjedajte. Prošli četvrtak kad su urokali index 4 ili 5% promet na HT-u je bio preko 20 milja kuna, kako to da je danas tako mali ,a razina gotovo identična, vjerojatno su im i tada drhtave ručice prodavale, taj dan su baš htovci popiz… i rekli prodajemo, moš mislit. I znate kad će opet mali htovci tako zamračit, kada veliki dečki opet urokaju index za 7 ili 8%, fuj, trejdaju između sebe i to jedina istina i usput obmanjuju sve sudionike ZSE-a.

Surround all arround when it hits the ground

ZSE
CROBEX 1.675,41 +1,99%
CROBIS 89,72 +0,12%
Redovni promet 14.299.532,41
Instituc. promet 0,00
Ukupni promet 14.299.532,41
Sentiment: 33 | 3 | 29

who dares, wins



Vidim da se i dalje ekipa nada rastu.
Ma dobro da sam se maknuo sa ove burze.
Ovo je prestrašno.

Jedno pitanje za ekipu koja namjerava ostati vjerna crobex-u iz nekog domoljublja:

Dali imate ikakvih ideja kako će to izgledati kada slijedeće godine velike tvrtke iz crobex počnu prikazivati minus?????

LOLLLLL
Onda će tek biti padova i to valjda preko 20% dnevno s obzirom kako je sada.
Dok se mirovnici ne ukrcaju kako treba mi NEMAMO (vi) niti jednog konkretnog otpora.
A ako ovo nije bilo dno u USA onda niti vladekovih 900 nije kod crobex-a.

LJUDI MAKNITE SE SA CROBEX-A OVO JE PUŠIONA PRVE KLASE.


Kaj nisi jučer rekao da odlaziš?
Ovisnost, a?
Burza je ko droga.. A ni forum nije daleko..
[/quote]
Rekao sam da odlazim sa crobex-a šta i jesam i da ću povremeno biti na forumu.
Istina i ovisnost je tu kao kod svih tako i kod mene, a drugo kad imaš puno vremena onda čitaš po netu, briješ po forumima, zujiš i sl.

No, ljudi ako vam sada ne krene odbijanac i to jaki onda neće niti u narednom periodu.
Sretno.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

POGLEDAJTE, Crobex +2,02 ……..kako je malo truda dovoljno za uspjeh, kako malo novaca
za sretniji dan ..i kako malo pameti za bolju budućnost …..

Čekam Sanaderovo zeleno svjetlo za našu burzu…pa nećemo valjda biti najgori !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

INA opet diže Crobex. Ostalo ili u minusu ili u nekom jadnom plusu.

SA FOND MANAGEROM NA KAVU, PA GA ONDA BACIM U DRAVU !!!

sutra opet u plus, ne veliki, kao i Ameri

pozdrav

http://www.youtube.com/watch?v=j47zgQ0--Ho




Ok, lako je reći da padaju vrijednosnice koje su u proteklim godinama rasle i do xxxx puta.
no kako objasniti fenomen HTa? Mnogi se još uvijek kunu da je to najbolja dionica na ovom TK a opet svakim danom malo po malo klizi u negativu.
I još jedno pitanje: Zašto javno nitko ne postavi pitanje recimo" kako spasiti hrvatsko tržište kapitala" ili "ima li mafije na burzi" ili..nešto slično.
Do sada sam dva puta pisao mail i Stankoviću i Latinu i zamolio ih da se pozabave malo tiom temom ali ne.
Latinu je bitnija tema kako nam je bilo osamdesetih (da nije žalosno bilo bi smiješno) , a Stankovića to isto očigledno baš ne zanima jer mi se niti jedan od njih dvojice nije udostojio odgovoriti na mail s dvije rijeći.. Kaj ja znam, možda da probam kod Dijane Čuljak..pa kaj bude bude.

Slažem se s tobom da je nevjerojatno što se nitko nije pozabavio temom TK-a.. ono što je bilo pred mjesec dana u Otvorenom je nula, a uostalom od tada su se još veća sranja desila..

Ali zar zaista misliš da je to tema za Stankovića? Tko bi trebala biti ta jedna osoba kod njega na stolici? Ili za Latina?
Ja mislim da bi ili Otvoreno ili Poslovni klub trebali imat posebnu emisiju od bar 2h trajanja sa bar njih 10 (Samodol, Dinko..) koje redom treba izrešetat netko ko zna o čemu priča i tražit objašnjenja..
[/quote]

Zato velim, poslat ću isti mail na otvoreno pa bumo vidli.
javim vam, bez briga
[/quote]

A ja ću Stankoviću i Latinu. I predložit par ljudi koji bi ih mogli pošteno izrašetat.

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

Rekao sam da odlazim sa crobex-a šta i jesam i da ću povremeno biti na forumu.
Istina i ovisnost je tu kao kod svih tako i kod mene, a drugo kad imaš puno vremena onda čitaš po netu, briješ po forumima, zujiš i sl.

No, ljudi ako vam sada ne krene odbijanac i to jaki onda neće niti u narednom periodu.
Sretno.

Da,dok god ima optimista forsira se kapitulacija :))……



Ok, lako je reći da padaju vrijednosnice koje su u proteklim godinama rasle i do xxxx puta.
no kako objasniti fenomen HTa? Mnogi se još uvijek kunu da je to najbolja dionica na ovom TK a opet svakim danom malo po malo klizi u negativu.
I još jedno pitanje: Zašto javno nitko ne postavi pitanje recimo" kako spasiti hrvatsko tržište kapitala" ili "ima li mafije na burzi" ili..nešto slično.
Do sada sam dva puta pisao mail i Stankoviću i Latinu i zamolio ih da se pozabave malo tiom temom ali ne.
Latinu je bitnija tema kako nam je bilo osamdesetih (da nije žalosno bilo bi smiješno) , a Stankovića to isto očigledno baš ne zanima jer mi se niti jedan od njih dvojice nije udostojio odgovoriti na mail s dvije rijeći.. Kaj ja znam, možda da probam kod Dijane Čuljak..pa kaj bude bude.

Slažem se s tobom da je nevjerojatno što se nitko nije pozabavio temom TK-a.. ono što je bilo pred mjesec dana u Otvorenom je nula, a uostalom od tada su se još veća sranja desila..

Ali zar zaista misliš da je to tema za Stankovića? Tko bi trebala biti ta jedna osoba kod njega na stolici? Ili za Latina?
Ja mislim da bi ili Otvoreno ili Poslovni klub trebali imat posebnu emisiju od bar 2h trajanja sa bar njih 10 (Samodol, Dinko..) koje redom treba izrešetat netko ko zna o čemu priča i tražit objašnjenja..

Evo ti 200
[/quote]

zlikovac

Porez na kapitalnu dobit ulaskom u EU????
Mislim da bi završetkom pregovora trebali dobit i taj čuveni porez…..slovenija je recimo
tako prošla, i sad kaj je najsmješnije to bi moglo pozitivno djelovat s obzirom da bi i fizičke
osobe imale tu obavezu….
Evo malo gledam unaprijed kak se nebudu više držale pozicije 2-3 sata…..



Znam privatno dvoje ljudi koji su izgubili sve….oba su dobrovoljci,ranjeni u ratu,branitelji….Imaju obitelj….Zato se smirite i tiskajte si te bubuljice pred ogledalom a ne ismijavati se ljudima koji su u velikim patnjama.Oni znaju izgubiti,to su dokazali u ratu (puno prijatelja se izgubilo…) ali neznaju gubiti kad ih netko izda,pokrade,puca u leđe…A to je dozvolila naša Vlada da se dogodi svima nama.
Ti ljudi su spremni na sve.Kad netko sve izgubi i nema ništa tad je najopasniji,a ne onaj mamin pubertetlija koji se vozi u dobrom autu,troši novce u Ludnici i ovdje se ismijava na tugu i patnju drugima….Ovo je nešto najgore što se je moglo dogoditi narodu HR.Nema tu izgovora i laži,sve je ovo moglo biti sprječeno ili u puno manjem padu da se je to želilo…..

Svaka čast braniteljima i zato ne trekeljaj i ne pozivaj se na njih jer s njima očito nemaš veze.
Ako si popušio novce jer si mislio da ćeš biti milijuner za 2 godine to je samo tvoja krivica.
A i te floskule o maminim sinovima u mercedesima koji zarađuju na burzi na jadnim braniteljima
koji ostaju bez svoje ušteđevine ostavi po strani jer ne stoje.

Branitelji (oni pravi, ne ovih lažnih 30000 viška) nemaju ništa i zato niti ne mogu ulagati na burzi.
To rade ovi lažni koji rade u fušu i primaju invalidninu jer su bili potpuno zdravi da okolo mogu
ganjati papire i potplačivati doktore
. A njih mi nije žao.
A crobex će tek uskoro doći na realne razine, dakle padati će još. Rast indexa od par stotina posto
u par godina je zaista pretjeran preko svake granice u državi sa velikim deficitom, ogromnim vanjskim dugom i rastom proizvodnje izraženoj u promilima.
[/quote]

Dragi kolega, ne stoji ovo što kažete, @bankarkorp je u pravu.
Ja osobno znam neke, prave branitelje koji su prošli svašta, pa i neki od njih ranjeni i teško stradali, npr. žive u stanu u zagrebu, a prodali neku djedovinu negdje u slavoniji te velik dio uložili u HTeri… Po vašim predrasudama, su svi branitelji sirotinja u 30 kvadrata sa najmanje 5 djece na državnim jaslama. Sigurno ima i takvih puno, no kao što i u drugoj populaciji ima sirotinje i boljestoječih, takvih je i branitelja…
Također stoji i druga @Bankarkorp-ova izjava o maminim i tatinim sinovima u mercedesima, jer mnogi koji su na pozicijama u svijetu TK su baš to, nisu osjetili tvrdu koru i osjećaju se jako važnima i nedodirljivima…



a BAŠ ME ZANIMA TKO JE SAD NA PRODAJU BUBNUO 1000 dionica DLKV- Ono sasvim nenormlno. Netko namjerno ruši cijenu jer da nije tako ne bi toliko spustio cijenu kad može dobiti puno više. kaka mi se više od ove burze hohštaplera i kretena. Zaista moćnik koji je u kešu i dionicama i sad će se igrati navedenom dionicom. A možda bi i ja tako da imamm mogućnosti! Tko nas… kad smo plitko tržište!Bravo majstore! Sruši ti nama na 100 kn pa da umjesto sladoleda kupim još koju dionicu. Krelac jedan!

Potpuno si u pravu, svi mi to znamo, no za sada možemo samo plakati i gledati…. Isto tako su se napenalili sa 1600 HT dionica na prodaji i ne daju cijeni da ide gore….

[/quote]

Kolega , želim im da bubnu na prodaju i da im baš netko to pokupi i onda krenu silovito gore. Samo svi mi znamo da se ovako sad možemo igrati dok ne dođe neki jači strani fond. A to bi moglo biti za cca 1.5 god. Dok vani ne dođee na prijašnje razine ili se stvori dogma kako je sad sbve u redu i da je kriza prošla. Razočarao me kanader! da jedan premijer tako ide govoriti otvoreno da smo u banani govori sve o njegovom poimanju politike. a i ne razmišljaju o tome kakav to utjecaj može imati na gospodarstvo. Baš me zanima, kad je sve oko sebe uplašio( kao slon među ribama), tko će potaknuti privrednu aktivnost. To je jedini preduvjet rasta! Ok ne treba dizati kredite za velike projekte ali ne treba ni stvarati psihozu. Malo je političara koji shvaćaju da u današnje vrijeme ne možeš pričati bez klikera u glavi jer se sve odrazi na burzi. A k tome i u realnom sektoru. Ah!

zlikovac

ZSE
CROBEX 1.678,00 +2,15%
CROBIS 89,72 +0,12%
Redovni promet 21.415.647,58
Instituc. promet 15.292.264,88
Ukupni promet 36.707.912,46
Sentiment: 34 | 3 | 38

who dares, wins

New Report

Close