Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nešto malo sam uzeo na otvaranju.
Da zadovoljim potrebe.
Ali mislim da prodajem.
Na 0.
Ujutro frend na poslu kaže:
Sanaderova izjava da visimo o niti je kao igra asocijacija:
a) Argentina
b) Island

Samo neznaš da li bi se smijao ili plakao.
Koma

F i g h t T h e P o w e r ! ! !



Ok, lako je reći da padaju vrijednosnice koje su u proteklim godinama rasle i do xxxx puta.
no kako objasniti fenomen HTa? Mnogi se još uvijek kunu da je to najbolja dionica na ovom TK a opet svakim danom malo po malo klizi u negativu.
I još jedno pitanje: Zašto javno nitko ne postavi pitanje recimo" kako spasiti hrvatsko tržište kapitala" ili "ima li mafije na burzi" ili..nešto slično.
Do sada sam dva puta pisao mail i Stankoviću i Latinu i zamolio ih da se pozabave malo tiom temom ali ne.
Latinu je bitnija tema kako nam je bilo osamdesetih (da nije žalosno bilo bi smiješno) , a Stankovića to isto očigledno baš ne zanima jer mi se niti jedan od njih dvojice nije udostojio odgovoriti na mail s dvije rijeći.. Kaj ja znam, možda da probam kod Dijane Čuljak..pa kaj bude bude.

Slažem se s tobom da je nevjerojatno što se nitko nije pozabavio temom TK-a.. ono što je bilo pred mjesec dana u Otvorenom je nula, a uostalom od tada su se još veća sranja desila..

Ali zar zaista misliš da je to tema za Stankovića? Tko bi trebala biti ta jedna osoba kod njega na stolici? Ili za Latina?
Ja mislim da bi ili Otvoreno ili Poslovni klub trebali imat posebnu emisiju od bar 2h trajanja sa bar njih 10 (Samodol, Dinko..) koje redom treba izrešetat netko ko zna o čemu priča i tražit objašnjenja..
[/quote]

Zato velim, poslat ću isti mail na otvoreno pa bumo vidli.
javim vam, bez briga

strpljen..spašen Time is on my side


a BAŠ ME ZANIMA TKO JE SAD NA PRODAJU BUBNUO 1000 dionica DLKV- Ono sasvim nenormlno. Netko namjerno ruši cijenu jer da nije tako ne bi toliko spustio cijenu kad može dobiti puno više. kaka mi se više od ove burze hohštaplera i kretena. Zaista moćnik koji je u kešu i dionicama i sad će se igrati navedenom dionicom. A možda bi i ja tako da imamm mogućnosti! Tko nas… kad smo plitko tržište!Bravo majstore! Sruši ti nama na 100 kn pa da umjesto sladoleda kupim još koju dionicu. Krelac jedan!

Potpuno si u pravu, svi mi to znamo, no za sada možemo samo plakati i gledati…. Isto tako su se napenalili sa 1600 HT dionica na prodaji i ne daju cijeni da ide gore….

Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

Vidim da se i dalje ekipa nada rastu.
Ma dobro da sam se maknuo sa ove burze.
Ovo je prestrašno.

Jedno pitanje za ekipu koja namjerava ostati vjerna crobex-u iz nekog domoljublja:

Dali imate ikakvih ideja kako će to izgledati kada slijedeće godine velike tvrtke iz crobex počnu prikazivati minus?????

LOLLLLL
Onda će tek biti padova i to valjda preko 20% dnevno s obzirom kako je sada.
Dok se mirovnici ne ukrcaju kako treba mi NEMAMO (vi) niti jednog konkretnog otpora.
A ako ovo nije bilo dno u USA onda niti vladekovih 900 nije kod crobex-a.

LJUDI MAKNITE SE SA CROBEX-A OVO JE PUŠIONA PRVE KLASE.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

@Dinosaurus & Tribal
pih, baš me zanima njihovo objašnjenje. Mogu si ga objesit mačku o rep!
Znam samo to da svaki mjesec ode dobar dio novca na ime državnog proračuna, raznoraznih doprinosa i ostalih gluposti, od kojih nemam apsolutno ništa, a sve je izvjesnije da ću i u budućnosti imati jednu veliku nulu. Tako da, odoh vidjet kako da državi uskratim dio koji ju inače ide, jer ako se državi hebe za mene, meni se isto tolko hebe za nju. Pa smo 1:1…

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


a BAŠ ME ZANIMA TKO JE SAD NA PRODAJU BUBNUO 1000 dionica DLKV- Ono sasvim nenormlno. Netko namjerno ruši cijenu jer da nije tako ne bi toliko spustio cijenu kad može dobiti puno više. kaka mi se više od ove burze hohštaplera i kretena. Zaista moćnik koji je u kešu i dionicama i sad će se igrati navedenom dionicom. A možda bi i ja tako da imamm mogućnosti! Tko nas… kad smo plitko tržište!Bravo majstore! Sruši ti nama na 100 kn pa da umjesto sladoleda kupim još koju dionicu. Krelac jedan!

Taj nalog od 1000 kom.činimi se prije početka trgovanja povukao.navlakuša pozdrav

Možemo na poslovnom forumu otvoriti stranicu sa tom temom

[/quote]

Hm, ja sam pokušao otvoriti temu naziva nešto tipa Direktna kupnja/prodaja bez posrednika s nešto otprilike sljedećim tekstom:

"Evo da probamo tko želi, može se oprobati s direktnom kupnjom/prodajom bez raznih sumnjivih posrednika. Predlažem da dogovarate fer vrijednosti, koje se mogu ali ne moraju razlikovati od onih kreiranih na ZSE-u. Na ovim stranicama se možete samo prijavit za kupnju/prodaju određenog papira, a cijene možete dogovoriti ovdje javno ili putem privatnih poruka."

Al nemogu otvoriti temu sve mi zaključano,valjda jer samo još uvijek moderiran….a nemam baš sad više ni vremena istraživati,ispitivati moderatora, pa ako netko drugi hoće i može nek proba otvorit temu…ako ništa nek stoji za svaki slučaj kao rezevna varijanta….poz!

@MiniBar

Ma ja ni ne očekujem neko objašnjenje.. to su sve mudrijaši bez obraza koji će običnom puku prodat i najnaivniju priču.. ali mi nije normalno da nitko više ni ne spominje TK, dvoznamenkasti tjedni padovi su postali normalni, nitko se nije ni zapitao šta se dešava.. "preslika svjetske krize", "pratimo ostatak svijeta".. ma malo morgen.. nek se bar malo priča o tome, nek bar usporede pad/rast crobexa sa ostalim indexima, nek se neko sjeti da ZSE postoji..
Karduma više ne mogu slušat, pa on priča ko proročica Pitija, valjda mu je glavni posao ta dva stiha smislit za Poslovni klub, a uvijek ista pjesma..

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Koja letargije, promet u prvih sat vremena jedva 6 mil. kn [sad]
Čim se crobex zazeleni ista priča. Sada je valjda i najvećim optimistima jasno da su za velike igrače dionice još uvijek preskupe.
Meni kao nepopravljivom optimistu se čini da su ameri najgore prošli, Evropa šepesa za njima, a mi ćemo još tonuti to nema sumnje. Do kada i dokle mislim da može reći samo neko iz najvećih fondova kod njih su sada sve karte, a svi su očigledno koordinirani. Mi mali smo tu za sada samo za ukras da iz vana sve izgleda kao tržišna ekonomija [yawn]

Crobex 1.39%

Koja je ovo navlakuša, podigli su TK u skladu sa EU pa se čeka da se bid popuni i onda istresanje!
Danas Ameri peku puricu pa ne rade, a ako sutra futersi budu samo 0,1% u minusu imaće fondovi po kome istovariti ono što danas ne prodaju!
DLKV je školski primjer kako se to radi, bildanje bida sa kol. 50-200kom da se stvori privid potražnje, a na asku prodaja sa skrivenim nalozima!
Gdije su ti nalozi bili jučer kada je na kupnji svake likvidne dionice bila provalija?
Danas se isplati kupovati DLKV po 350 ili ATPL po 660 a jučer na 320 i 630 nije bilo interesantno?
Ne da smo banana, nego smo …. od ovce!

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.


Vidim da se i dalje ekipa nada rastu.
Ma dobro da sam se maknuo sa ove burze.
Ovo je prestrašno.

Jedno pitanje za ekipu koja namjerava ostati vjerna crobex-u iz nekog domoljublja:

Dali imate ikakvih ideja kako će to izgledati kada slijedeće godine velike tvrtke iz crobex počnu prikazivati minus?????

LOLLLLL
Onda će tek biti padova i to valjda preko 20% dnevno s obzirom kako je sada.
Dok se mirovnici ne ukrcaju kako treba mi NEMAMO (vi) niti jednog konkretnog otpora.
A ako ovo nije bilo dno u USA onda niti vladekovih 900 nije kod crobex-a.

LJUDI MAKNITE SE SA CROBEX-A OVO JE PUŠIONA PRVE KLASE.


Kaj nisi jučer rekao da odlaziš?
Ovisnost, a?
Burza je ko droga.. A ni forum nije daleko..

Sad sam pričao sa ljudima koji su vidjeli Odbijanac.
Navodno da je zapeo negdje na austrijskoj granici.
Hebem ti Schengen i vizni režim [bye]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Sad sam pričao sa ljudima koji su vidjeli Odbijanac.
Navodno da je zapeo negdje na austrijskoj granici.
Hebem ti Schengen i vizni režim [bye]

Znači 2020 kada uđemo u EU

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Sad sam pričao sa ljudima koji su vidjeli Odbijanac.
Navodno da je zapeo negdje na austrijskoj granici.
Hebem ti Schengen i vizni režim [bye]

Evo čitam u Večernjaku.
"Odbijanac pao sa 2 kile heroina na granici" [lol]

SA FOND MANAGEROM NA KAVU, PA GA ONDA BACIM U DRAVU !!!

. [thumbsup] Hrvatska vlada i mirovinski fondovi i ostali derači ne mogu niti poželjeti većih budala od ovakovih.Gube kapital i pri tome se šale na svoj račun. Nadam se da ćete jednoga dana ostati bez svega i tada bi htio čuti Vaš optimizam. [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

New Report

Close