Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Danas vidimo da mirovinci ne kupuju, tj kupuju samo HT jer je ukupan promet samo 32 mil.kn, od čega HT preko 10 mil.kn.
To je znak da OMF keš čuvaju za niže razine crobexa, odnosno da očekuju nastavak pada crobexa. Dok je tako, i moj keš ide na spavanje, a ne u prve borbene redove da brani portfelje mirovinaca. Kad gospoda iz OMF izvuku keš iz čarapa i zavrte na ZSE par dana za redom po 100 mil.kn, eto i mene, a do tada [yawn]

Koliko se prometi smanjuju, uskoro ćeš moći braniti tržište i s par tisuća kuna. [wink]



Danas vidimo da mirovinci ne kupuju, tj kupuju samo HT jer je ukupan promet samo 32 mil.kn, od čega HT preko 10 mil.kn.
To je znak da OMF keš čuvaju za niže razine crobexa, odnosno da očekuju nastavak pada crobexa. Dok je tako, i moj keš ide na spavanje, a ne u prve borbene redove da brani portfelje mirovinaca. Kad gospoda iz OMF izvuku keš iz čarapa i zavrte na ZSE par dana za redom po 100 mil.kn, eto i mene, a do tada [yawn]

Koliko se prometi smanjuju, uskoro ćeš moći braniti tržište i s par tisuća kuna. [wink]
[/quote]
Možda i preuzeti. Barem u TOP-10.


Danas vidimo da mirovinci ne kupuju, tj kupuju samo HT jer je ukupan promet samo 32 mil.kn, od čega HT preko 10 mil.kn.
To je znak da OMF keš čuvaju za niže razine crobexa, odnosno da očekuju nastavak pada crobexa. Dok je tako, i moj keš ide na spavanje, a ne u prve borbene redove da brani portfelje mirovinaca. Kad gospoda iz OMF izvuku keš iz čarapa i zavrte na ZSE par dana za redom po 100 mil.kn, eto i mene, a do tada [yawn]

gluposti pricas .
jesi tako razmisljao kada su mirovinci kupovali na 50 % vecim vrijednostima indexa
i bas ti znas njihov plan i program.
po koliko su ono kupovali atpl , adrs , viro itd?

najvrednije stvari u životu su besplatne

Ovo je strašan pad vrijednosti naših dionica.Momentalno se mogu kupiti dionice firme jeftinije nego prošle godine neki malo bolji hotel na Jadranu.
Končar,Dalekovod…vrijede manje od 100-200 mil eura!!!!!!!!!!!!
Pa tu cijenu su plačali za prosiječan hotel u Dubrovniku.
Da li je to normalno,da li je to realna cijena dionica….?Pa naravno da nije.
Pitam se kome to odgovara?Pa naravno bankama,odnosno stranim vlasnicima jer žele sve pokupovati u HR ispod cijene.A naša Vlada im to prešutno dozvoljava.
Sanader nas je prodao za svoje interese,odnosno da kaže kak nas je uveo u EU.Pa bolje da nije,draže mi je biti na Balkanu i imati fer vrijednost dionica nego u EU i biti izigran,pokraden i sluga.Što je najgore ja sam glasovao za HDZ.Nikad,ama baš nikad više neću glasovati za HDZ.Nadm se da će tako reagirati i drugi,odnosno sam siguran da HDZ više neće biti na vlasti.
Pitam se samo koliko njima treba dionica da budu zadovoljni?Odnosno koliko građana HR treba ostati bez dionica,novaca,posla,zdravlja da oni budu zadovoljni?Kad vidim onog Karduma kako se prenemaže,laže…na Tv zgadi mi se.Pitam se samo tko je njemu dao taj posao i na koji način ga je dobio.Njemu se po crtama lica vidi da iznosi ono što su se dogovorili.Takvim ljudima je mjesto na Jakuševcu.Zbog takvih ljudi ( Kardum,Novoselac,Lik iz Hanfe…) je naša država u banani-kako kaže šef Sanader.Sramota me je što sam tu rođen,odrastao,radim,plaćam porez….

eto barem nam je gajtner uljepšao dan

Postanite Eu-robovi

Hmm,zanimljivo zatvarenje u USA :))

I love this game


Hmm,zanimljivo zatvarenje u USA :))

Jedino je šteta što je petak..

I love this game



Hmm,zanimljivo zatvarenje u USA :))

Jedino je šteta što je petak..
[/quote]
steta sta smo prodali banke,
steta sta lopovi upravljaju kako zele
steta sta mi slijepo slusamo opravdanja i ne radimo nista
steta sta ce nas porobit kapitalom dok cemo zauvjek radit za sicu
steta sta si mozemo samo umisljati da imamo srednji stalez
steta sta smo se toliko zaduzili da ce nam djeca otplacivati tude lopovluke i karde
steta sta smo se borili za drzavu a sutke potpisali kapitulaciju
steta sto hrvata ima sve manje jer natalitetnom politikom pomazemo kvadriranje "drugih populacija"
steta sta ce nam odredit radni vijek do 72. godine zivota
steta jer penziju necemo niti docekat
steta sto na skolovan intelekt naputa zemlju
steta sto se iseljenici nisu vratili jer smo iznudivali njihov posteno stecen novac
steta sto nam sve vise ljudi zivi ispod socijalnog minimuma
steta sto su nam otkazali nogometno prvenstvo a markovic moze reci samo steta
steta je sto rukovodece strukture mogu radit sto pozele a cistacica mora platit metlu ako potrga.
steta je sto mislimo da je steta vec ucinjena i nema nicije odgovornosti
najmanja je steta sto je danas petak

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


eto barem nam je gajtner uljepšao dan

Šta bio se tek desilo da je došao umjesto Polančeca. Možemo uzeti Paulsona on je sada slobodan, a doći će nas jeftinije

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Ovo je strašan pad vrijednosti naših dionica.Momentalno se mogu kupiti dionice firme jeftinije nego prošle godine neki malo bolji hotel na Jadranu.
Končar,Dalekovod…vrijede manje od 100-200 mil eura!!!!!!!!!!!!
Pa tu cijenu su plačali za prosiječan hotel u Dubrovniku.
Da li je to normalno,da li je to realna cijena dionica….?Pa naravno da nije.
Pitam se kome to odgovara?Pa naravno bankama,odnosno stranim vlasnicima jer žele sve pokupovati u HR ispod cijene.A naša Vlada im to prešutno dozvoljava.
Sanader nas je prodao za svoje interese,odnosno da kaže kak nas je uveo u EU.Pa bolje da nije,draže mi je biti na Balkanu i imati fer vrijednost dionica nego u EU i biti izigran,pokraden i sluga.Što je najgore ja sam glasovao za HDZ.Nikad,ama baš nikad više neću glasovati za HDZ.Nadm se da će tako reagirati i drugi,odnosno sam siguran da HDZ više neće biti na vlasti.
Pitam se samo koliko njima treba dionica da budu zadovoljni?Odnosno koliko građana HR treba ostati bez dionica,novaca,posla,zdravlja da oni budu zadovoljni?Kad vidim onog Karduma kako se prenemaže,laže…na Tv zgadi mi se.Pitam se samo tko je njemu dao taj posao i na koji način ga je dobio.Njemu se po crtama lica vidi da iznosi ono što su se dogovorili.Takvim ljudima je mjesto na Jakuševcu.Zbog takvih ljudi ( Kardum,Novoselac,Lik iz Hanfe…) je naša država u banani-kako kaže šef Sanader.Sramota me je što sam tu rođen,odrastao,radim,plaćam porez….


E vidiš kuda te tvoj adz doveo,sada su ti drugi krivi a samo ti nisi,dobro priznao si pa ti se pola grijeha oprašta. Da,grijeh struktura vlasti ali nije samo to,ovo je zemlja neradnika,manipulatora i špekulanata. Špekulanta ne zanima što kupuje i prodaje,samo prinos dok ide,to što će biti sutra sluga na vlastitoj zemlji ako je ne proda njega to ne zanima. Zato pod hitno porez na špekulante pa neka trguje i svakodnevno ruši cijene.
P.S. Pa i Podravka se mogla 2002 preuzeti za 50 m € ( 51% ) a izgleda da se povjest ponavlja,jer sada ne vrijedi više.amen

strvinar

Malo mi se i gadi ono sto ce se dogadjati u ponedjeljak u 10:00 na ZSE (kratkorocni run, run, run…). Mozemo slobodno vezati CROBEX za DJIA, kao sto nam je uz neki uzak opseg slobode vezana kuna za euro.

Preživljavamo od onoga što dobijemo, a živimo od onoga što dajemo.

Kolega bankarkopr, nije da ikoga branim, a najmanje neku od stranaka, ali očito je da smo u tuđim rukama, da Sanader ne spušta cijenu dionica da bi se nakupovao jer trenutno nitko ne zna gdje je dno. Možemo samo pretpostavljati da će HT na 100kn, da će Ina na 500kn itd. Ljudi izlaze iz dionica pošto poto što je ogledalo onoga što dolazi (je došlo) kod nas. Nažalost, možemo samo gledati i plakati!
Energiju bijesa iskoristite na način da razmislite o trenutnoj situaciji (vrijednost dionica prepolovite, kamate na kredit ako ga imate dignite za 10-20%, devalvirajte kunu za 20% i vidite da li se možete nositi sa time) o osobnom opstanku na financijskom tržištu.

Teško onome koji gleda, a ne vidi.


Malo mi se i gadi ono sto ce se dogadjati u ponedjeljak u 10:00 na ZSE (kratkorocni run, run, run…). Mozemo slobodno vezati CROBEX za DJIA, kao sto nam je uz neki uzak opseg slobode vezana kuna za euro.

To vam je borba za opstanak!

Teško onome koji gleda, a ne vidi.


Malo mi se i gadi ono sto ce se dogadjati u ponedjeljak u 10:00 na ZSE (kratkorocni run, run, run…). Mozemo slobodno vezati CROBEX za DJIA, kao sto nam je uz neki uzak opseg slobode vezana kuna za euro.

Evo kad ti znaš šta će biti ,onda neće baš biti ništa

Ljudi! Sve što sam pročitao ovdje stoji. I eu i sanader i masoni..sve to ima smisla. Jedino što nema smisla je prodavati svoje udjele za siću u panici ako vjerujete u svoj portfelj. Preživjeli smo divlju privatizaciju, rat i poraće..preživjet ćemo i ovo. Postoje i puno gore stvari nego svijetska financijska kriza. nemam ih namjeru nabrajti.
Ne srljajte ko budale u maglu i ne prodavajte zlatni beštek za vreću brašna..ako baš niste gladni..doslovno.
Strpimo se svi par mjeseci-godinu dana pa će mo vidjeti šta će biti.
Neće svijet propasti. Ako i propadne tržište kapitala i svijetski financijski sustav onda jebiga..
Tada vam ni keš neće pomoći..to sigurno.
zato samo mirno i dostojanstveno, bit će bolje..al Dr.Ivo će mi platit mamicu mu njegovu..

strpljen..spašen Time is on my side

New Report

Close