Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

…e moj Buddd..na čemu si ti ??? Kakav hebeni građanski rat???

teško je sada za pripremu kada ste 60% svog imetka ostavili na burzi…za vas ona sanaderova: samo da ne budemo gladni – treba biti primarni cilj…

meni su se smijali kako skladištim konzerve…
govorili su da treba po janjetini tući….
samo ne pitaju se kako će te konzerve za godinu dvije kupovati dvostruko skuplje nego danas janjetinu…to što je budd rekao dolazi neminovno…a ako nas još i hiperinflacije pomete, za dvije godine imati ćemo nekih 200.000 novih siromaha.


Kakav već građanski rat spominješ

A što drugo može proizaći iz situacije u kojoj smo sada/u kojoj ćemo uskoro biti?

Hell is Empty and all the Devils are Here

Iskustvo, pamet.

http://www.youtube.com/watch?v=j47zgQ0--Ho



ovaj HT je stvarno bolno razočaranje.

Koliko je ono Galinec rekao da je realna vrijednost, mislim 370, mora da je HT na rubu bankrota. Nema tog što švabo ne može preuzet i nema tog što mi ne možemo shebat.
[/quote]

Zar ti stvarno mislis da ove cijene imaju veze sa poslovanjem firmi? Pa ima li onda ijedna firma u cijelom svijetu koja posluje pozitivno??
Svabo je napravio 800 i kusur milijuna konsolidirane zarade (Eura) a od toga je nekih 160-170 izvukao iz HT-a.

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!



Kakav već građanski rat spominješ

A što drugo može proizaći iz situacije u kojoj smo sada/u kojoj ćemo uskoro biti?
[/quote]
Ja ne pucam u svoju Hrvatsku braću

Glede&unatoč, ostaje zapitati se zašto smo mi jedini koji ronimo na -7%, dok cijeli svijet se drži na cca 1-2-3% minusa.

Hell is Empty and all the Devils are Here


Kakav već građanski rat spominješ

http://www.javno.tv/index.php?id=5952c761efc8

Crobex Ukupni promet Redovni promet Institucionalni promet Prijavljeni promet
1.932,87 -5.45% 43.238.969,41 kn 36.267.663,78 kn 6.971.305,63 kn 0,00 kn

Je*o vas keš.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

65% pada Crobex-a. To je bolje čak i od Dinkovih prognoza! Ovo je bolje čak i od Dinkove prognoze + prognoze iz jutarnjeg (15%) zajedno.

Hell is Empty and all the Devils are Here


teško je sada za pripremu kada ste 60% svog imetka ostavili na burzi…za vas ona sanaderova: samo da ne budemo gladni – treba biti primarni cilj…

meni su se smijali kako skladištim konzerve…

Evo predlažem ti i ova toster za podgrijat stari kruh [lol] NHF..

http://shop.starwars.com/catalog/product.xml?product_id=1307702

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

A FIRE SALE još nije ni počeo…trebala bi ZSE uvesti i jediničnu cijenu dionice ispod kunu…jer bi moglo biti i dosta takvih uskoro!

U svakom slučaju, padovi od 10ak posto su svakim danom sve manji:)

Hell is Empty and all the Devils are Here



EKSKLUZIVNO ! TEŠKA SITUACIJA : FIMA – VARAŽDIN

FIMA -Varaždin , na žalost ovaj mjesec- nije svojim djelatnicima isplatila plaće do 15.11. za protekli mjesec, na opću žalost i jad zaposlenika .-Situacija je teška, neizvjesna …….. pitanje je hoće li je
i kada – moći isplatiti..Takodjer, tehnološki višak zaposlenika,
dodatno pritišće donedavno uspješnu financijsko-konzultantsku kuću….

Kakva je situacija u sličnim kućama možemo samo zamisliti……

/ Mali dioničari, jel Vam lakše..kada vidite da drugima ne cvjetaju ruže…zato, mirujte ……/

Odakle ti podatak da Fima nije radnicima isplatila plaće? Zvuči mi nevjerojatno da s obzirom da su prošli mjesec bili treći po prometu dionicama (oko 312 milijuna kuna) da nemaju dovoljno za pokriti troškove! Kako onda opstaju puno manje brokerske kuće?? Naprosto to ne vjerujem! Zato, molim te ne bulazni gluposti i ne širi još dodatnu paniku. Ko da situacija sama po sebi nije dovoljno pesimistična…
[/quote]
312 milja kuna na 1.5% fee-a ti je oko 5 milja kuna..
KOliko ljudi im FIMA grupa?
KOliko su im ostali zaradili; nisu niti pola ovoga.
Koliko su troskovi najma, telefona, putovanja, informatike..

Nije puno , zaista nije..
Pitanje je koliko im je ostalo donijelo ali mislim da nije puno..

Moguce da imaju problema..
Neznam ali moguce da da..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Držte se, ekipa, ovo stvarno nisam ocekival… [bye]

New Report

Close