Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


9:30h danas.
Pošto smo jučer rasli 2% za razliku od regije koja je bila u minusima ili blagom plusu, danas
bi mogli biti doslijedni regiji od jučer.

Razlog je tome , loše računanje Crobexa.
Vrlo vjerojatno otvaranje u plusu, a na kraju lagani minus.
Drhtave kupju.

Mudrošću bagrema, pogađam opet u sridu, naravno ako ostane ovako do kraja dana.
Tko me sluša profitirat će.
Polako ljudi, jer u ovim vremenima cash je BOG.
Crobex -0,11%
[/quote]

Bagrem se povija kako vjetar puše. U ovom lsučajuje to burza i njezino kretanje.
Samo mudrošću bagremovom sam eto pogodio.

Ujutro sam bio spreman dati pun pogodak.
Jer tko me je pratio, profitirao je. Ostali su gubili, a takvih je puno.
Cash je danas jedan i jedini. Nema drugoga.

SKYPE:.......................vonbraun75

Ooo mudri bagreme!
mnoge si nadahnuo svojom providnoscu…

Reci nam bagreme, kuda cemo mi sutra?
sto cemo s nesretnim trokutom?
znas li, mudri bagreme, na koliko se na sp500 probija trokut s donje strane i na koliko je to kod nas na crobexu…

ZEN tigar

Nema tu oporavka,skoro.Međutim u razgovorima meni bliskih i starijih ljudi svi su jedne namjere, a to je da dignu ušteđevinu s banke. Možda su u pravu,možda su vidjeli takav scenarij,možda …ne znam šta ,al čvrsta su stajališta.Sve skupa mi se to nesviđa.


Ako se lova od INE ne vrati na burzu, pojest će je inflacija. Braniteljski fond onda nije prodao INU za 2800, nego za 4-5 % manje a to je cca 2675,00 2700,00 kn što je katastrofa. Moraju oni odmah lupit u neke dionice, inače… ?

Da, bolje da sada udu pa izgube 20%, nego 4-5% kroz par mjeseci. To je bolje da…Uci ce svi oni, ali polako…pa i oni imaju mozak!

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

@Tigurs
Vidim vjerni ZEN tigruse, tvoja je snaga poznata na istoku.
Odbijamo se 16, 20 i 21 listopada od 2600 bodova, znači već po 3X.

Mudrost mi stiže kratkom intervalu sa jutarnjim izlaskom sunca u 7.12h-7.15h.
Gledajte na zapad i očekujte sunce večeras.
Ako ga ne bude, upalite svijetlo.
Bagremov mudrost je daleko poznata.

SKYPE:.......................vonbraun75

EVO LJUDI JA SE PRVI PUTA JAVLJAM NA OVAJ FORUM.PONEKAD ZNAM PROČITA ŠTA SE KOMENTIRA I TAKOTO. U DIONICAMA SAM DO GRLA A BOGAMI I U MINUSU ALI NEMA ŠANSE DA PRODAM I JEDNU DIONICU PA MAKAR ČEKAO 5 GODINA I VIŠE.POZDRAV SVIMA.


Pa do kad će ovo padati?

Dok god bude naivaca poput nas….Mene bi samo zanimalo gdje se može dobiti podatak o primanjima i nagradama fond menađera i naročito njihovih direktora Novoselaca,Grbavaca i inih. Pročitah negdje da će si ekipa s Wall Streeta podijeliti oko 70 milijardi USD nagrada za ovu godinu????????!!!!!! To je desetina iznosa s kojim je država kod njih intervenirala! KO JE ONDA TU LUD????


EVO LJUDI JA SE PRVI PUTA JAVLJAM NA OVAJ FORUM.PONEKAD ZNAM PROČITA ŠTA SE KOMENTIRA I TAKOTO. U DIONICAMA SAM DO GRLA A BOGAMI I U MINUSU ALI NEMA ŠANSE DA PRODAM I JEDNU DIONICU PA MAKAR ČEKAO 5 GODINA I VIŠE.POZDRAV SVIMA.

Moja najiskrenija sućut!

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


EVO LJUDI JA SE PRVI PUTA JAVLJAM NA OVAJ FORUM.PONEKAD ZNAM PROČITA ŠTA SE KOMENTIRA I TAKOTO. U DIONICAMA SAM DO GRLA A BOGAMI I U MINUSU ALI NEMA ŠANSE DA PRODAM I JEDNU DIONICU PA MAKAR ČEKAO 5 GODINA I VIŠE.POZDRAV SVIMA.

ulogiro si se , vidim, 15.11.2006., oš prodat nick? [smiley]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Čekali smo da dođe lova od INE da se malo podignemo i nije pomoglo,što sada možemo čekati? Izbore u SAD,možda nam pomognu. [angry]

To cijeli Svjet čeka pa ne će mo valjda i mi!? [proud]

who dares, wins

MOGUĆE ALI NISAM NIKAD NIŠTA PISAO.ZATO BUDEM OVIH DANA JOŠ DOKUPLJIVAO.

Koju?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Čekali smo da dođe lova od INE da se malo podignemo i nije pomoglo,što sada možemo čekati? Izbore u SAD,možda nam pomognu. [angry]

"U Banskim je dvorima danas održan sastanak predsjednika Vlade Republike Hrvatske Ive Sanadera i ministra financija Ivana Šukera s guvernerom Hrvatske narodne banke Željkom Rohatinskim i predstavnicima vodećih banaka u Hrvatskoj.

Glavna tema sastanka bio je plan financiranja obveza države u četvrtom tromjesečju 2008. i prvom tromjesečju 2009. godine, priopćeno je iz Ureda za odnose s javnošću Vlade RH. Također, razgovaralo se i o aktualnoj situaciji na svjetskim financijskim tržištima, kao i o situaciji na domaćem bankarskom tržištu. Sudionici sastanka složili su se kako je hrvatski bankarski sustav stabilan, navodi se u priopćenju."

Pitajmo vladajuće koliko još love treba i kaj su svi skupa smislili s lovom od INE i burze !

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

i sad je američki svizac zamotao čokoladicu i spremio ju do sutra
i otišao na zasluženi počinak

a to sve dok vi ovdje pratite taj daw jajunzi indeks

pozdrav dajterejaderima

Postanite Eu-robovi

pozdrav najtrajderima gdje god bili [bye]

JEST ĆU JA I ŽIREVA AKO TREBA

New Report

Close