Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pogađa me ovo sa atpl!Sad ne znam da li da navijam da još padne pa da dokupim ili da se nadam nekom rastu ..Pošto sam vječni optimist mislim da nikako ne može biti loše!!

Baron wrote:

ATPL -5%…počelo je iskrcavanje.
Jesam vam rekao da nema odbijanca.
A nitko ne sluša

Što nije još malo pala, sunce li joj je..m, ovako sam morao podići ponudu a evo opet me zguzili.
Nego primjetih da je u zadnjih pola sata značajno porasla likvidnost na ATPL.
znači love se ipak ima, samo čeka da uđe…

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

decki vidli BDI pa se prestrašili, jos nisam vidio takav pad bdi, a pogledajte drys u premarketu


Kako se mogu ulagači koji su kupovali skoro mjesec dana na prometima od 70-100 mil kuna, se istovariti u tjedan dana na prometu od 35-45 mil kuna i biti u cashu?

Mislim da je ovo tvoja dosad najgenijalnija izjava, dobro da si boldao da nekomu ne bi promaklo! Druga izjava po genijalnosti je na temi TA, kaže: "nema duplog dna na vrhu"???
Ja se s tvojom genijalnošću više ne znam boriti i stoga se više neću ni raspravljat, a savjetujem i drugima "ignore" taktiku!

A što se tiče raznih faza nekakvog ogromnog pada potpomognutog indikativnim velikim ili malim prometima, koje stavljaš ovdje i na temu TA, iz svega toga je razvidno da je najveći promet bio u travnju na padu Crobexa od oko 3700 do 3200 i na rastu od oko 3200 do 3700, a već danima se upravo na toj razini oko 3650-3750 čvrsto držimo!

Sapienti sat!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


Baron wrote:

ATPL -5%…počelo je iskrcavanje.
Jesam vam rekao da nema odbijanca.

Sutra tokom dana bi se znao desiti odbijanac.


Baron wrote:

ATPL -5%…počelo je iskrcavanje.
Jesam vam rekao da nema odbijanca.
A nitko ne sluša

Što nije još malo pala, sunce li joj je..m, ovako sam morao podići ponudu a evo opet me zguzili.
Nego primjetih da je u zadnjih pola sata značajno porasla likvidnost na ATPL.

Ja su ukrcao na 2550kn.
Netk se nudio na prodaji po toj cijeni.
Inače 2550kn je fibonacci otpor 50%

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


decki vidli BDI pa se prestrašili, jos nisam vidio takav pad bdi, a pogledajte drys u premarketu

i jedno i drugo ima značenje za ATPL kao i gradska placovina na Trešnjevačkom placu

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Nemojte me lovit za rijec, ali mislim da je odbijanac u tijeku.. [proud]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

Ovakom padu nisam se nadao ,a tonemo sve više i više


Ja su ukrcao na 2550kn.

Napokon da zaješemo na istom valu.
Sad kolega Mačor ,djelimo istu sudbinu na ovoj dijonici.
Hoćemo li drukati zajedno?
Javi samo na PM u kojem ćemo smjeru koji dan.
Da se ne zbunim. [lol]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words


Ja su ukrcao na 2550kn.
Netk se nudio na prodaji po toj cijeni.
Inače 2550kn je fibonacci otpor 50%

Da ne prođe nezapaženo…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Evo, picim ja u Klagenfurt, vatreni me trebaju.Sutra smo zeleni,da nema majstora na ATPL, bili bi i danas… [thumbsup]
Ameri ce rasturati danas, EU šiba… [thumbsup]

New Report

Close