Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ako svi čekaju crobi na 2100 i niže, to je u najmanju ruku indikativno

pa i to a i nitko ne kupuje dionice…ljude je strah…fondovi krepavaju te ostaju jedino stranci i mirovnici…a njima se ne žuri..

no jedno pitanje…koliko je ekipe u cashu?
znam za nas ali kako to nači na netu za recimo USA?

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Fondovi su puni iznenađenja, iza 14h crobex ide u +

netočno iza 13.59 i 25 sekundi

molim ne iznositi neistinu

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

@goldy
Moje mišljenje je možda i subjektuivno jer sam 100% u dionicama
ali da očekujete jeftinije puno od ovoga je neobjektivno a da nekažem i malo bezobrazno ……

slazem se, nije u redu, ali takva je situacija…za sada…

Odbijanac sljedi uskoro

Baš me zanima tko će nagrabusiti zbog poništenih transakcija. Slično treba poništiti na većini dionica danas, a zabraniti na 6 mj. rad brokerskim kućama koje izdaju velike rušilačke naloge u istoj minuti
i to retroaktivno za zadnjih 2 mjeseca takvog prosipanja.

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Pa recimo to ovako. Situacija u svijetu i Hrvatskoj (govorim o tržištima kapitala) je takva kakva jest. Loša, s izgledima da postane i gora prije nego se stvari stabiliziraju. I onda vi (OIF illi OMF, svejedno) dobijete injekciju kapitala u vidu love od prodanih dionica INE.

ver 1) odmah ćete mahnito lupati po asku i u roku od tjedan dana ispucati sve i dignuti Crobex 100%

ver 2) postaviti se na bid, u pravilnim razmacima na svakih 5-10% sa raspoređenih max. 30% sredstava, i čekati neminovno

Choose one.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

IMA LI KOGA NA FORUMU IZ BANAKA ?

Ako ima molim kratak odgovor: ….vraća li se išta on love INE natrag na BURZU?? Hvala,

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!



Ako svi čekaju crobi na 2100 i niže, to je u najmanju ruku indikativno

pa i to a i nitko ne kupuje dionice…ljude je strah…fondovi krepavaju te ostaju jedino stranci i mirovnici…a njima se ne žuri..

no jedno pitanje…koliko je ekipe u cashu?
znam za nas ali kako to nači na netu za recimo USA?

[/quote]

koji stranci

ja sam na ovom forumu xyz puta čitao da su stranci pobjegli odavno… na vrijeme

pa da ..ako se ekipa ovdje priprema danima i ako se stalno govori o 2200 i niže
pa zašto onda" FM "čitajući ovo nebi i sproveli u djelo "kolektivne prognoze"
ionako smo več navikli na padove


Po Amerima bi trebali u plus, mada je danas bio, moram priznati, vrlo čudan dan. Nekako su svi lupali po svojem. Totalni raskorak. Europa tako u minus, a mi u plus, a USA futuresi cijelo jutro u zelenom. Niš mi nije baš skroz bistro… Evropćani će najvjerovatnije u plus i samo da mi ne bi kontra njih kak smo danas. Večeras je na forumu sve puno optimista, a jučer su carevali medvjedi . Kad ono mi danas u plus.
Osim toga sad više niti nema oscilacija cijena na nekim imalo dužim periodima (2,3,4 dana). Volatilnost se prelila na unutardnevna trgovanja, a time se samo povećava rizik trgovine. Bez obzira kaj se neki tu hvale daytredanjem i zaradama mislim da je većina obezglavljena.
Meni bi bilo draže kad bi išćekivali izvješća naših firmi i pratili njihove fundamente, nego ovih…
Ali j… ga takvo nam je tržište.

Nije pristojno citirati sam sebe…
Ali moj post od jučer…
Bez komentara…

Počeo odbijanac ,ovce se ošišale

Samo vi kupujte kada velite da vam je toliko jeftino, samo dajte, možda budete i meni prodavali, a po kojim cijenama, višim ili nižim to ćemo još imati priliku vidjeti!

Pozdrav. [proud]

Bez uvrede ali većina vas je na ovom forumu naivnija od djeteta predškolskog uzrasta.
Šta ste mislili da će to sranje samo tako završiti?
Pa jučer su fondovi digli Crobex da se vi ne biste uplašili i odustali danas i narednih dana od kupovine dionica novcem od INE. Navukli su vas i tako će nastaviti i narednih dana.
Odrat će vas!

Evo i Europa se budi

normalno da se budi,stigla mi para od INE

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

New Report

Close