Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Bull trap – rekli smo da kad dionice pocnu naglo rasti to nazivamo bull-om, ipak, recimo da je u ovom trenutku odredjena dionica skocila za 2% u proteklih pola sata, mi ne znamo hoce li spomenuta veceras zavrsiti na 20% vise, ili ce na 2.5% poceti naglo padati i zavrsiti u minusu. Traderi koji up od 2% protumace kao long bull, te krenu kupovati sad da ti veceras/sutra skuplje prodali, a zajebu se jer dionica zavrne prema dole na 2.6%, su upali u bull trap. Ili ugazili bull shit. 🙂

ok, sve sto si rekao je tocno!
Bull traps occur when an upward breakout retreats back below a resistance level.
jucer je crobex bio ispod 3800, danas je iznad 3800. kao sto mozemo vidjeti na slici u prilogu 8 barova natezanje gore-dole, zatim probijanje linije potpore prema gore, probijanje linije potpore prema dole u dva bara. cak ne govorimo o danima nego o vremenskim podjelama, dakle to se sve moze desiti u jednom danu, a moze i u deset dana… i nisam reko da je ovo bull trap nego da bi mogao biti. cemu teske rijeci?

– najprije sam krenula na ADPL, ali probajte ju kupiti jeftino ???

Kolegice, ima još onih koji bi ju kupili na ovim cijenama, a prate monitor iz sekunde u sekundu, kao što ste vidjeli.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



vjeko

Možda bi vaš moderator trebao izbaciti te postove koji pišu o ludostima i drugim navlačenjima, kao što su meni danas izbačena dva posta koja su kritizirali upravo takve korisnike!

A možda bi se vi trebali posvetiti temi, a ne kritiziranju korisnika pa vam postovi neće biti brisani
[/quote]

Ja mislim da je jedna o tema i bila bull trap pa ne vidim kako to nisam posvećen temi.Pogledajte danas malo postove u kojima se spominje bull trap pa ćete vidjeti da sam jako posvećen temi.HVALA


Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo.
Ovak ja ni u vrticu nisam pisao.

– pa kada bih znala pisati, pisala bih knjige i na njima zarađivala,
– ali kod mene ti uvijek ima dobrih bisera kod pisanja,
– i Alien evo samo za tebe jedan sith, u kojemu si ti i glavni glumac.

– prvo je raslo, zatim je na moju žalost naglo palo, i dalje ništa više nije bilo uzbudljivo.
– ali ovaj stih ti nije za vrtić.
Pozdrav !



CROBEX 3.841,08 +1,07%

Mislim da ćemo sutra puno više rasti već danas, jer danas su još mnogi oprezni.

Olako ti kolega barataš sa tim rastom. Zašto bi sutra rasli?
Zašto se već par dana iskrcavaju fondovi, i misliš da će rasti.
Vjerujem da su barem 40 mil kuna ušli oni ulagači koji su izašli prije neki dan.
Šta ako sutra krene dolje, oće li opet izlaziti?

[/quote]
po logici trgovanja mislim da bi trebali ici gore.ali tu su fondovi.uvijek taj ali.burza nam je tolko plitka da sa 150-200 milja rade cuda [angry]

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.


Olako ti kolega barataš sa tim rastom. Zašto bi sutra rasli?

– jako dobro pitanje, gospodine Baron.
– moja preporuka samo za Vas je,
– strpite se, doći će taj vražji crobex i na 4.300 bodova,
– a to će biti i prvi pravi znak za sigurnu kupnju u kojoj nema rizika,
– jel tako gospon Baron ??????
Pozdrav !



Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo.
Ovak ja ni u vrticu nisam pisao.

– pa kada bih znala pisati, pisala bih knjige i na njima zarađivala,
– ali kod mene ti uvijek ima dobrih bisera kod pisanja,
– i Alien evo samo za tebe jedan sith, u kojemu si ti i glavni glumac.

– prvo je raslo, zatim je na moju žalost naglo palo, i dalje ništa više nije bilo uzbudljivo.
– ali ovaj stih ti nije za vrtić.
Pozdrav !

[/quote]

Možda ipak da se uhvatiš pisanja?




vjeko

Možda bi vaš moderator trebao izbaciti te postove koji pišu o ludostima i drugim navlačenjima, kao što su meni danas izbačena dva posta koja su kritizirali upravo takve korisnike!

A možda bi se vi trebali posvetiti temi, a ne kritiziranju korisnika pa vam postovi neće biti brisani
[/quote]

Ja mislim da je jedna o tema i bila bull trap pa ne vidim kako to nisam posvećen temi.Pogledajte danas malo postove u kojima se spominje bull trap pa ćete vidjeti da sam jako posvećen temi.HVALA

[/quote]

Ispravite me ako griješim, ali kritiziranje korisnika na na temi Komentari trgovanja meni nije pridržavanje teme

Suricata suricatta



Bull trap – rekli smo da kad dionice pocnu naglo rasti to nazivamo bull-om, ipak, recimo da je u ovom trenutku odredjena dionica skocila za 2% u proteklih pola sata, mi ne znamo hoce li spomenuta veceras zavrsiti na 20% vise, ili ce na 2.5% poceti naglo padati i zavrsiti u minusu. Traderi koji up od 2% protumace kao long bull, te krenu kupovati sad da ti veceras/sutra skuplje prodali, a zajebu se jer dionica zavrne prema dole na 2.6%, su upali u bull trap. Ili ugazili bull shit. 🙂

ok, sve sto si rekao je tocno!
Bull traps occur when an upward breakout retreats back below a resistance level.
jucer je crobex bio ispod 3800, danas je iznad 3800. kao sto mozemo vidjeti na slici u prilogu 8 barova natezanje gore-dole, zatim probijanje linije potpore prema gore, probijanje linije potpore prema dole u dva bara. cak ne govorimo o danima nego o vremenskim podjelama, dakle to se sve moze desiti u jednom danu, a moze i u deset dana… i nisam reko da je ovo bull trap nego da bi mogao biti. cemu teske rijeci?
[/quote]
Nisam ja vas kritizirao kolega, to je bio neki drugi forumaš a ne vi, koji je izjavio da ovo što se danas događa je tipični bull trap

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????





vjeko

Možda bi vaš moderator trebao izbaciti te postove koji pišu o ludostima i drugim navlačenjima, kao što su meni danas izbačena dva posta koja su kritizirali upravo takve korisnike!

A možda bi se vi trebali posvetiti temi, a ne kritiziranju korisnika pa vam postovi neće biti brisani
[/quote]

Ja mislim da je jedna o tema i bila bull trap pa ne vidim kako to nisam posvećen temi.Pogledajte danas malo postove u kojima se spominje bull trap pa ćete vidjeti da sam jako posvećen temi.HVALA

[/quote]

Ispravite me ako griješim, ali kritiziranje korisnika na na temi Komentari trgovanja meni nije pridržavanje teme
[/quote]
Slažem se ja sa vama 100% ali ipak je teško preći preko nekih izjava koje ni djete od pet godina ne bi napisalo.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????



Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo.
Ovak ja ni u vrticu nisam pisao.

– prvo je raslo, zatim je na moju žalost naglo palo, i dalje ništa više nije bilo uzbudljivo.
– ali ovaj stih ti nije za vrtić.
Pozdrav !
[/quote]

Ak je raslo i na TVOJU zalost naglo palo mozda problem lezi u tebi? Glumicic je navodno jako dobar [wink]





vjeko

Možda bi vaš moderator trebao izbaciti te postove koji pišu o ludostima i drugim navlačenjima, kao što su meni danas izbačena dva posta koja su kritizirali upravo takve korisnike!

A možda bi se vi trebali posvetiti temi, a ne kritiziranju korisnika pa vam postovi neće biti brisani
[/quote]

Ja mislim da je jedna o tema i bila bull trap pa ne vidim kako to nisam posvećen temi.Pogledajte danas malo postove u kojima se spominje bull trap pa ćete vidjeti da sam jako posvećen temi.HVALA

[/quote]

Ispravite me ako griješim, ali kritiziranje korisnika na na temi Komentari trgovanja meni nije pridržavanje teme
[/quote]

Slažem se sa vama , ali i vi se trebate složiti sa mnom da je bull trap danas tema koja se koristila na mnogim postovima.

New Report

Close