Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@sampras

Ovo je bio vaš post

vjeko, 27.05.2008. u 16:27
Još kad bi znao šta je bull trap nitko ti ne bi bio ravan.

Primjećujete li ikakvu razliku između vašeg potcjenjivačkog posta i posta korisnika zdrask…?

Suricata suricatta

Komentar današnjeg trgovanja.

– krenuli smo najprije u lijepi minus kako sam i predvidjela.
– ali kada se je trend preokrenuo,
– to se sigurno nije vidjelo na ukupnoj kupnji i prodaji,
– postavim nalog za kupnju, u isti tren dva naloga ispred mene, a kupnja nikakva.
– na jednoj dionici deset puta sam mijenjala naloge za kupnju.

– izgleda se ima dosta keša sa strane, pa kada malo krene odmah panika.
– danas sam kupovala četiri dionice.
– za jednu mi je ponestalo novaca, a vidim jeftino na prodaji.
– zatim sam prodala pola jedne za koju smatram kako će sporije rasti i sve utukla u svoj novi zicer.

– sve u svemu uzbudljiv i dinamičan dan na burzi.
– I love this game !!!!!!
Pozdrav !



@sampras

Ovo je bio vaš post

Anonimno, 27.05.2008. u 16:34
Još kad bi znao šta je bull trap nitko ti ne bi bio ravan.

Primjećujete li ikakvu razliku između vašeg potcjenjivačkog posta i posta korisnika zdrask…?
[/quote]
Ništa tu nema potcjenivačko, čovjek očito pojma nema šta je bull trap a piše da će do njega doći.
Mislim da bi prije već napiše nešto takvo trebao pročitati šta je bull trap i koliko cijena treba porasti da bi došlo do bull trapa a danas niti jedan od uvjeta nije bio ispunjen.
Lijep pozdrav i mislim da treba brisati postove koji iznose neistine bez obzira što nikoga ne vrijeđaju jer ovdje je mnoštvo neiskusnih investitora koji traže informaciju više a onda im se serviraju ovakve gluposti na koje mnogi i nasjednu.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Pa ako su im bile servirane gluposti u obliku možebitnog bull trapa, niste li vi dovoljno iskusan korisnik ovog foruma da im objasnite zašto je to razmišljanje isprazno i što točno obuhvaća bull trap?

Suricata suricatta


Komentar današnjeg trgovanja.

– krenuli smo najprije u lijepi minus kako sam i predvidjela.
– ali kada se je trend preokrenuo,
– to se sigurno nije vidjelo na ukupnoj kupnji i prodaji,
– postavim nalog za kupnju, u isti tren dva naloga ispred mene, a kupnja nikakva.
– na jednoj dionici deset puta sam mijenjala naloge za kupnju.

– izgleda se ima dosta keša sa strane, pa kada malo krene odmah panika.
– danas sam kupovala četiri dionice.
– za jednu mi je ponestalo novaca, a vidim jeftino na prodaji.
– zatim sam prodala pola jedne za koju smatram kako će sporije rasti i sve utukla u svoj novi zicer.

– sve u svemu uzbudljiv i dinamičan dan na burzi.
– I love this game !!!!!!
Pozdrav !

– ivana, možda da napišeš o kojim dionicama pričaš, lakše bi te razumjeli ?

– ovako ispada kao da nemaš pola slova u postu.

– po meni ne trebaš to ni pisati jer te ne možemo pratiti o čemu govoriš tj. potpuno nebitno za neki zaključak…
– ne se ljutit jer inače vrlo cijenim većinu tvojih postova i rado ih čitam.


Pa ako su im bile servirane gluposti u obliku možebitnog bull trapa, niste li vi dovoljno iskusan korisnik ovog foruma da im objasnite zašto je to razmišljanje isprazno i što točno obuhvaća bull trap?

Kada konfete bacite u zrak teško ćete ih više pokupiti pogotovo ako puše još malo vjetra, tako i ovdje kada se vijest o bull trapu pročita mnogi odmah reaguju i rasprodaju a ne čekaju da netko ispravi post koji je napisan prije.
Ovo je moje mišljenje možda krivo ali ja mislim da nije

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Ivana7 zanimljiv stil, fina mašna, paketić super, ali koristan sadržaj 0.

[smiley]

Show me the Money!

evo da vidite kako radi moj uzor…………..

Kako to radi najbolji fond menadžer na svijetu?
Business.hr
27.05.2008 16:06

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=f8afe2e0-af0b-4285-aef9-c9058c75a716&open=sec

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!



Pa ako su im bile servirane gluposti u obliku možebitnog bull trapa, niste li vi dovoljno iskusan korisnik ovog foruma da im objasnite zašto je to razmišljanje isprazno i što točno obuhvaća bull trap?

Kada konfete bacite u zrak teško ćete ih više pokupiti pogotovo ako puše još malo vjetra, tako i ovdje kada se vijest o bull trapu pročita mnogi odmah reaguju i rasprodaju a ne čekaju da netko ispravi post koji je napisan prije.
Ovo je moje mišljenje možda krivo ali ja mislim da nije
[/quote]

Vjerojatno ste u pravu, ali mogli ste barem pokušati objasniti im

Suricata suricatta



Komentar današnjeg trgovanja.

– krenuli smo najprije u lijepi minus kako sam i predvidjela.
– ali kada se je trend preokrenuo,
– to se sigurno nije vidjelo na ukupnoj kupnji i prodaji,
– postavim nalog za kupnju, u isti tren dva naloga ispred mene, a kupnja nikakva.
– na jednoj dionici deset puta sam mijenjala naloge za kupnju.

– izgleda se ima dosta keša sa strane, pa kada malo krene odmah panika.
– danas sam kupovala četiri dionice.
– za jednu mi je ponestalo novaca, a vidim jeftino na prodaji.
– zatim sam prodala pola jedne za koju smatram kako će sporije rasti i sve utukla u svoj novi zicer.

– sve u svemu uzbudljiv i dinamičan dan na burzi.
– I love this game !!!!!!
Pozdrav !

– ivana, možda da napišeš o kojim dionicama pričaš, lakše bi te razumjeli ?

– ovako ispada kao da nemaš pola slova u postu.

– po meni ne trebaš to ni pisati jer te ne možemo pratiti o čemu govoriš tj. potpuno nebitno za neki zaključak…
– ne se ljutit jer inače vrlo cijenim većinu tvojih postova i rado ih čitam.
[/quote]
Ti reproduciraš svoj dnevnik ili što?
Ne čini ti se da si sklona laganom pretjerivanju u iskazivanju doživljaja?



Slušam cijeli dan o bull trap, pa mi nije jasno o čemu vi pričate. Znate li vi pojedinci što je to uopće Bull trap i koliko mora biti rast da bi se o tome moglo pričati ?

slazem se, ispravak: da li ce ovo biti bull trap?
[/quote]

Ne znam kako uopće može biti bull trap nakon rasta CROBEXA od 1%, a proteklih dana je pao 9-10% .
Zato ne vidim razlog za ispravak.

Bull Traps
Bull traps occur when an upward breakout retreats back below a resistance level. Resistance is normally associated with two/more equal highs or an earlier major high.

Nije li 3800 linija potpore koja se spominje vec tjedan dana???

http://www.incrediblecharts.com/technical/point_figure_bull_bear_traps.php



Pa ako su im bile servirane gluposti u obliku možebitnog bull trapa, niste li vi dovoljno iskusan korisnik ovog foruma da im objasnite zašto je to razmišljanje isprazno i što točno obuhvaća bull trap?

Kada konfete bacite u zrak teško ćete ih više pokupiti pogotovo ako puše još malo vjetra, tako i ovdje kada se vijest o bull trapu pročita mnogi odmah reaguju i rasprodaju a ne čekaju da netko ispravi post koji je napisan prije.
Ovo je moje mišljenje možda krivo ali ja mislim da nije
[/quote]

New Report

Close