Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


….dobar promet danas……………već 42 mil kuna……..dno bi trebalo biti kad nestane bida [yawn]

Prošla su ta vremena, medo. Sad npr. MF-ovi uvijek kupuju pomalo. Svijet je danas globaliziran, možemo trgovati bilo gdje u svijetu, promijenile su se i još neke stvari… pa će stvari izgledati malo drugačije nego u ranijim krizama u 20. st.

tjesi me jedna stvar,bar cu imat dobru penziju ak vec necu uzivati od svog ulaganja [smiley]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada



….dobar promet danas……………već 42 mil kuna……..dno bi trebalo biti kad nestane bida [yawn]

Prošla su ta vremena, medo. Sad npr. MF-ovi uvijek kupuju pomalo. Svijet je danas globaliziran, možemo trgovati bilo gdje u svijetu, promijenile su se i još neke stvari… pa će stvari izgledati malo drugačije nego u ranijim krizama u 20. st.
[/quote]
pa da li je to moguce da ce drugacije izgledati?????
hvala Vam na informaciji
pofuk

Nemojte me krivo shvatiti, ali ovaj pad je danas totalno neopravdan i ne mogu ga povezati ni sa čim. Žele napraviti totalnu paniku jer su svjesni da smo do sada kupovali na -5, a prodavali kad se tržište drugi dan vratilo i usput ih još dobrano zahebavali. Paniku su već napravili, margini će doć na svoje, OIF-ovi će morat prodavat dionice. Mišljenja sam kad budu skužili da se hrpa malih iskrcala onda će povuć tržište na gore, neka svatko napravi što misli da je najbolje.

Surround all arround when it hits the ground

nije mi jasno po kojim cijenama su ulazili ovi koji po ovim cijenama izlaze van [undecid]

Evropa okreće u zeleno [pray] [pray] [pray]

stvarno mi nije jasno kako se racuna ovaj crobex, i opcenito plusevi i minusi na dionicama.. olfo u minusu a cijene iste ko jucer.. nemojte nista kupovati dok ne vidite da je stvarno ozeglo na minus 10% u tom danu jer ovo je namjestanje cisto..

voit Ime munaa, Alien


….dobar promet danas……………već 42 mil kuna……..dno bi trebalo biti kad nestane bida [yawn]

ma koje dno.. jucer si mogao jeftinije kupiti..

voit Ime munaa, Alien


Nemojte me krivo shvatiti, ali ovaj pad je danas totalno neopravdan i ne mogu ga povezati ni sa čim. Žele napraviti totalnu paniku jer su svjesni da smo do sada kupovali na -5, a prodavali kad se tržište drugi dan vratilo i usput ih još dobrano zahebavali. Paniku su već napravili, margini će doć na svoje, OIF-ovi će morat prodavat dionice. Mišljenja sam kad budu skužili da se hrpa malih iskrcala onda će povuć tržište na gore, neka svatko napravi što misli da je najbolje.

Slažem se s vašom tvrdnjom kolega

IMT?


Evropa okreće u zeleno [pray] [pray] [pray]

I? Sta bi to trebalo znaciti za nas? Nitko ne pada kao mi vec dugo pa sta onda znaci sta
Europa okrece u plus.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

CROBEX u minusu 4,56% , još smo mala bebe prema "e moj druže beogradski" – 12,51%


tjesi me jedna stvar,bar cu imat dobru penziju ak vec necu uzivati od svog ulaganja [smiley]

penziju … da su prometi preko 200 milja i tako godinu dana onda da, ali ovako će to bit slaba penzija.

Cookie Monster


….dobar promet danas……………već 42 mil kuna……..dno bi trebalo biti kad nestane bida [yawn]

To kad nestane bida se inače zove – SLOM BURZE!

(kad ne možeš prodati papire ni po kojoj cijeni)

A što se volumena tiče – prozirne igre pretakanja iz fonda u fond. Stvara se dojam da svi prodaju, a ustvari jako malo ljudi prodaje. Ciganska posla hrvatskih menađerčića koji uskoro i sami idu na burzu ( ali rada) jer su totalno uništili povjerenje ljudi u bilo kakvo ulaganje za budućnost…

Evo i futuresi u USA svi u zelenom.

IMT?

Kod nas više nitko i ne mora praviti dodatnu paniku, ona je tu, sveprisutna, i neće tako lako otići. OIF-ovi su glavni generatori, kad oni propadnu nestat će i panike. Nadam se da su pri kraju jer sva ova iskrcavanja su 90% produkt njihovog rada u prošlim vremenima. Nama preostaje koristiti njihove rasprodaje, onda na nekom kratkom valiću to prodati i tako do boljih vremena. Možda, velim možda bude bolje kad dođu novci od INE, ali i tada neće valjati ići grlom u jagode. Strpljenje je najveća ljudska vrlina, koristimo ju i sve će biti naplaćeno.

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam

New Report

Close