Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Loše je također što mnogi nastoje sanirati gubitke svakodnevnim tradeom, spread smo danas vidjeli kakav je bio na mnoštvo dionica. To stvari uz sve gore navedeno još veći presing, pogotovo kuruza nalozima ispod svake logike.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


sokolić: ” Ljudi jedan ozbiljan čovjek mi kaže da u Hrvatskoj ima oko 500 miliona margina, a da ih nije puklo više od 200 m. Zna li netko nešto više o tome? ” sokolić: ” Ljudi jedan ozbiljan čovjek mi kaže da u Hrvatskoj ima oko 500 miliona margina, a da ih nije puklo više od 200 m. Zna li netko nešto više o tome? ” 500.000.000 margina: 4.500.000 Hrvata= 111,111111111[lol]

[color=DeepSkyBlue] Možda se to odnosti na Milione kuna ..
a to bi značilo da su ipak margini dizani sa dobrim omjerima sigurnosti ..
npr. ako je omjer sigurnosti 3 :1 cijena dionica u marginu može pasti 55% a da ne dođe do call-a
moje mišljenje je da margini nisu uzrok u ovoj priči ..
oni su pucali na putu crobexa u bezdan i dodatno komplicirali situaciju , ali nisu uzrok .. [/color]

Ova zemlja pod hitno treba agenciju za zaštitu Hrvatske imovine. I zakone koji bi zabranili potkradanje firmi i isisavanje profita iz zemlje. U protivnom smo gotovi i to je vidljivo jer svi žele što prije zdimit lovu i zbrisati. Isto i za strane banke. Nek im uvjetuju ulaganje i ostanak na našem tržištu pa ćemo vidjeti hoće li ga rušiti i kako. Ovako uzmu lovu i odnesu je u Srbiju..a mi ko nas hebe..
I one strane telke sve zabranit. Kvare nam mladost, ovo što se počelo događat je odraz zapadnjačke nekulutre. Emitiraju zapadnjačko smeće od emisija, sve prepuno kriminala.

Cijena nafte nije uopce rasla to nam mazu oci i iskoristavaju prilike dolar i euro su bili na istome nivou prije par godina sto znaci preracunato da je nafta i dalje 45 dolara ali za eure…

http://seekingalpha.com/article/62511-50-lowest-relative-p-e-ratios-in

Evo Ljubo Jurcic prodaje znanje o burzi i padu burze zajedno s podpredsjednikom HANFE na OTV s poslovicno losim voditeljem…

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8


Evo Ljubo Jurcic prodaje znanje o burzi i padu burze zajedno s podpredsjednikom HANFE na OTV s poslovicno losim voditeljem…

Glupa emisija, i frajer glupo priča. Ajmo svi u kolo….

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

E našli su dvojac. Jedan bi razvijao industriju, a drugi je stalno u kafiću.[lol]

Naftulja 113.80

No respect

Ajme meni, ovo potpredsjednik Hanfe…..[undecid][cry]


Naftulja 113.80

Dolar pao , al svejedno …

SLK:
” Naftulja 113.80

Dolar pao , al svejedno

Ne žele mali žuti više voziti bicikle nego aute.[lol]

kad vidim ekipu na otv-u i ostale “znalce” draže mi je da sam upravljam svojom lovom a ne ovakvi tenikre … pa makar i u minus …

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

New Report

Close