Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


nema više pada, veliki promet uz pad dobar znak iz ruku drhtavaca prelazi u sigurne ruke , ono kaj je najviše padalo to če najbrže rast [thumbsup]

Drhtavci prodaju, ha?![shocked]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Duser:

wiking: ” ma mene samo zanima ko 3 mjeseca kupuje dionice[huh] ” ja [embarass]

a mene još više tko je danas kupovao za 140 milja isprovocirajuci daljni pad…


e kompica , da tpga dans nije bilo onda bi se upitao , onaj tko je tko je kupovao , nij emu bila cilj kupnja nego koliko toliko zad rzavanje cijene,koje mu nije uspjelo.
alo sam ja u losoj poziji ne moraju biri i drugi .
p ati uzmi sta ti pase

najvrednije stvari u životu su besplatne

LookaBorna:

Duser:

wiking: ” ma mene samo zanima ko 3 mjeseca kupuje dionice[huh] ” ja [embarass]

a mene još više tko je danas kupovao za 140 milja isprovocirajuci daljni pad…

e kompica , da tpga dans nije bilo onda bi se upitao , onaj tko je tko je kupovao , nij emu bila cilj kupnja nego koliko toliko zad rzavanje cijene,koje mu nije uspjelo.
alo sam ja u losoj poziji ne moraju biri i drugi .
p ati uzmi sta ti pase


ni ja nisam ovo skuzio sta pise .
VJEKO brisi.[angry]

najvrednije stvari u životu su besplatne

danas su kupovali oni koji su drukali da če padat[thumbsup]

NEMA PREDAJE

Ljudi budite malo prisebni.Ovo što se događa ne odgovara nikome.Odgovara samo podobnim….To se mora i bude promjenilo naj ako bolje…..i to sigurno uskoro.Treba ostati priseban,ne prodavati ništa ako se može( nema kredita ….).Ja sam isto kao i svi u velikom minusu ali čekam i doći će jako skoro obrat. a on bude jak.
Ima puno osoba koji navlače,pišu negativno…ali to su provokatori ili osobe koje ni ne trguju.Oni iznose nešto iz objesti ili pišu za drugoga.Veliki igrači isto gube a oni jako vole novac i to bude se okrenulo.Samo strpljenja i ponavljam ne prodavati.Ovakav pad nije ničim opravdan i to znaj i svi analitičari,bankari….tak da oni budu ovaj tjedan okrenuli igru.Sretno svima i nadam se da nam dolaze bolji dani jer ovo je bilo jako teško za gledati.

ja sam precjenio uticaj politike kada sam mislio da izjava rumenog na 3750 da se kriza neće produbljivati znači da da je 3700 dno. Slušajući iveka, neke tehničare, razvoj na svjetskom tržištu, ispada da idemo niže. No opet se nadam da ova konferencija nekidan i jučerašnji pokušaj odbrane na 3500 nekog vraga znače. Trebali su crobex početi braniti na 4000 a ne sad. Možda ih je frka da ne bi to sve za 2 mjeseca previše potonulo pa će branitelji za svoje udjele dobiti duplo manje nego što to sada vrijedi. No opet kako se ono kaže, kada su svi pesimisti, a mislim da nema onoga koji bi se okladio da će sljedeći tjedan crobex završiti u plusu, treba kupovati.

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

ljudi spašeni smo, čitam jutarnji i čelnik hanfe kaže da če Crobex pobječi grobarima s “lopate”, e sad mogu mirno spiskat ostatak para jer mega stručnjaci koji su generacijama trgovali na svim svjetskim burzama pa se razumiju u tržišta pa su nas doveli u ovo “blagostanje ” adekvatnom regulacijom. Zašto nisu regulirali tržište da ne bude toliko fondova ako su znali da to ne može izdržati ,ovo me podsječa jako na bespravnu gradnju ,prvo ti lokalni čelnik kaže da može ,a onda ti drugi koji ga je zamjenio kaže da rušiš jer su prenamjenili površine od prošlog prostornog plana ,naravno jer njima ne “odgovara” , što to znači , ko je jamio jamio,ma ima još puno primjera koje jako svi dobro znamo[shocked]

Ako bi događaje na burzi želio svesti na nekoliko rečenica, mogli bi reći:
Homo ludens je rođen, on je igrao, dobivao i gubio i nikad neće umrijeti.
Stoga sam uvjeren da će nakon svake burzovne depresije, kada ljude obuzme stvarno gađenje prema dionicama, burzi, opet doći vremena kada će se zaboraviti sve rane prošlosti i kada će se ljudi osjećati da ih burza privlači kao komarac svijetlo. I ako to ne budu učinili iz vlastitih pobuda, onda će se visoko razvijena burzovna industrija pobtinuti za to, a u prvom redu mamac koji se zove novac.
Kostolany[thumbsup]

Mislim da je u ovom trenutku ključna izjaava o REVIZIJI CROBEX-a kao i izjava da na tržištu sada postoje POTCJENJENE dionice. Kombinacijom ovih dviju izjava dolazim do zaključka da se PRESTANEMO baviti CROBEX-om a da se počmemo baviti POTCJENJENIM dionicama. S tim u vezi i sami forum bi trebao početi funkcionirati u kontekstu s novonastalim okolnostima!


veliki promet uz pad dobar znak iz ruku drhtavaca prelazi u sigurne ruke

Kolega, molim da mi pokazete jos barem jednog drhtavca na zse
[sad] mislim da su umrli kao dinozauri svi odavno. Ostali trejderi, koji tipuju na pad, i fondovi – to sto je pisao Tenkista. Na djelu dionica koje ja pratim (likvidni koji jos) prode i vise tisuca komada na dan a nema promjena u top-10?[yawn] Pa jesmo mladi ali nismo mala djeca[embarass],idu sad vec koji po redu margini………i da, zbog stecaja okolnosti netko uvijek mora prodati, a za nekoga je to prilika.Drhtavci su fosili vec[bye]

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford


pick: ” http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=41185d54-86d8-417b-8568-
Ht i INU drže na relativno stabilnim razinama samo da bi zadržali index budući da iste drže 33% Crobexa
ca 15%

Kolega u petak 11.04
HT-R-A drži 18,01%, INA-R-A 15,78% dakle njih dvije 33,79 % slijedeća u nizu je ADRS-P-A sa 7,86%, pa ATPL-R-A sa 7,00% itd.

prirodni procesi su paralelni - moramo ih slijediti

Kako Ivek123 kaže tako će i biti[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

New Report

Close