Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kreće novi val rasta.[thumbsup]


Nemojte zahebavati Iveka Crobex: 3680.01 već ostvaruje prijetnje[lol]

kolega pročitajte što je kolega @baholder napisao, dobro pročitajte, poruka je napisana![smiley]

dan je pametniji od noći


Cekam samo da se malo nagomilaju na Viru pa da raspalim po bidu….

možda da opleteš sada kolega taman se počistiš:

911,00 59
910,00 4
900,01 35
900,00 71
899,00 25
888,00 150

[lol] [lol] [lol]

dok ne vidim uzastopni rast 5-10 dana nikome ja ništa više ne vjerujem [angry] [angry]

nažalost…ako ti se to dogodi…nećeš tada imati kome niti mahati…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...


beholder: ” dok ne vidim uzastopni rast 5-10 dana nikome ja ništa više ne vjerujem [angry] [angry] ” nažalost…ako ti se to dogodi…nećeš tada imati kome niti mahati…

neka, neka
a jel znaš ti onu basnu o kornjaći i zecu [cool]

Pozdrav svima!

Ivek 123, zanima me koji će tebi biti signal za kupnju dionica[kiss]

Prometi smiješni jedva par dionica preko 1mil,po ovim cijenama ne možemo dugo….(nadam se)[pray]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Iveku je to malo. On ima 300 komada Vira. Trenutno na razini 900 i više može prodati 175 komada.


Prometi smiješni jedva par dionica preko 1mil,po ovim cijenama ne možemo dugo….(nadam se)[pray]

Zavisi kamo ćemo krenuti, gore ili dolje.

Puše se i na hladno,A……..

opala!


neka, neka
a jel znaš ti onu basnu o kornjaći i zecu [cool]

…ima i tu istine…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

čitam komentare za gore , pa onda komentare za dolje , pa komentare lijevih , pa komentare desnih, pa komentare zadovoljnih , pa komentare nezadovoljnih , pa komentare onih u lovi , pa komentare onih u dionicama a jedino sto vidim na ZSE monitoru je OMJER kupnje i prodaje te mislim sve je tu jasno nema se sta komentirati…[lol]

New Report

Close