Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kad nekima dopre do glave da BF neće niti nemože utjecati na pad burze, već će biti kasno

Hell is Empty and all the Devils are Here

…omjer kupnje i prodaje na HT-u se iz minute u minutu smanjuje…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

Psihologija mase kolega Budd[undecid]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj


Kad nekima dopre do glave da BF neće niti nemože utjecati na pad burze, već će biti kasno

a zašto vi mislite da ovo baš nije u funkciji igrica oko BFa?
npr. sada će se nabubati cijena INE tako da MOLu postane neatraktivnije preuzimanje i evo BF dionica opet na našoj burzi [sealed]
normalno ovo je what-if scenarij, ali kao što sam rekao, mnogima velikima je prevelika želja vidjeti te dionice INE i HTa (naše srebro) na burzi…jer ipak si veliki mogu priuštiti 5 godina čekanja i akumulacije, a ovdje si osim cejmanboja, delmena, sare, nra, nitko ne može priuštiti čekanje od 5 godina

i ja se nadam povratku na bull staze, jer jednostavo zbog našeg primitivnog tržišta, na padu mi smrtnici ne možemo zarađivati (osim bubašvabe) ali dok ne vidim uzastopni rast 5-10 dana nikome ja ništa više ne vjerujem [angry] [angry]

i zapamtite nisu drukeri oni koji vam govore da će zbog ovog ili onog doći do sloma tržišta…DRUKERI SU ONI KOJI VAM PRODAJU OPTIMISTIČNE PRIĆE O OPORAVKU, A SAMI SE ZA TO VRIJEME ISKRCAVAJU!!![sealed]

Day-traderi svih zemalja ..bite se[tongue]


Kad nekima dopre do glave da BF neće niti nemože utjecati na pad burze, već će biti kasno

Ti fakat mislis da Kosorica, Sanader i Samodol mogu smisliti nesto pametno???? [shocked][shocked]

skype - ivek1234


i zapamtite nisu drukeri oni koji vam govore da će zbog ovog ili onog doći do sloma tržišta…DRUKERI SU ONI KOJI VAM PRODAJU OPTIMISTIČNE PRIĆE O OPORAVKU, A SAMI SE ZA TO VRIJEME ISKRCAVAJU!!![sealed]

Aj konacno da je netko shvatio….. [thumbsup]

skype - ivek1234


budd: ” Kad nekima dopre do glave da BF neće niti nemože utjecati na pad burze, već će biti kasno ” Ti fakat mislis da Kosorica, Sanader i Samodol mogu smisliti nesto pametno???? [shocked][shocked]

neka meni daju parice, pa ću im ja smisliti nešto pametno [thumbsup][thumbsup][thumbsup]


Uvijek mi je zanimljivo gledati akciju ‘lupi po asku da te neko ne pretekne’… [thumbsup]

[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

A aneurizma lagano buja….. [lol] [lol] [lol]

skype - ivek1234


Ti fakat mislis da Kosorica, Sanader i Samodol mogu smisliti nesto pametno???? [shocked][shocked]

Ja fakat mislim da se po ovim cijenama HT i INA mogu prodati u nekoliko sekundi. Ti misliš da je to nemoguće? Da nema zainteresiranih, da su prevelike količine, da su to junk dionice?

beholder:

i zapamtite nisu drukeri oni koji vam govore da će zbog ovog ili onog doći do sloma tržišta…DRUKERI SU ONI KOJI VAM PRODAJU OPTIMISTIČNE PRIĆE O OPORAVKU, A SAMI SE ZA TO VRIJEME ISKRCAVAJU!!![sealed]

Drukeri su oni koji drukaj na pad dionica pa da mogu što jeftinije kupovati
Aj konacno da je netko shvatio….. [thumbsup]

treba taj posao odraditi dobro s pravne i financijske strane…a ja sam pun ideja ko šipak košćica [lol] [lol]
a u konačnici nudim i godišnji prinos od 1-2% na to sve skupa našem prašćiću iz MFa [lol] [lol]
a sve to za sitnu naknadu…cijena prava sitnica [lol] [lol] [lol]

New Report

Close