Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

moj komentar je išao samo onima koji iz nekog razloga odluče zadržat udjel u tom fondu….
danas sjedim u nekoj birtiji a ono oko mene svi telefoniraju i dogovaraju prodaju udjela…
e, je.ga, trebalo je davno to drugačije rješit u korist svih interesenata…
[sealed]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Kakvi udjelničari takavi i fond ..
očito su svi u nekim dugovima , ili nemaju za preživjeti .. ili igraju puno na kladionici pa im treba za to ..[proud]

Dok su kupovali ulaznicu za ovaj fond, gdje si ti bio?
Sad se usudiš ovako pljuvati.

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

_Mrzljak_:

Kakvi udjelničari takavi i fond ..
očito su svi u nekim dugovima , ili nemaju za preživjeti .. ili igraju puno na kladionici pa im treba za to ..[proud]

Dok su kupovali ulaznicu za ovaj fond, gdje si ti bio?
Sad se usudiš ovako pljuvati.

pojma ti nemas krpa gdje je tko bio, pa ne znam kako se usudis ovako komentirati.
Ja znam gdje sam ja bio i potpuno se slazem s kolegom _Mrzljakom_
Daleko je previse tih “branitelja”, Znamo svi o kome pricam. Onima drugima svaka cast, svi im moramo biti vjecno zahvalni, da su samo ti u pitanju, bilo bi svima puno bolje i lakse. A teret koji je stvorio taj neradnicki sljam ne bi mogla nositi oiti puno bogatija drzava


freedado: ” “Nego mislim da smo zaustavili pad. E sad, na fondovima je da li ćemo gore, ili ne.” Neto imovina dioničkih fondova od 12.2007. do 03.2008. smanjila se 42,35% odnosno s 14,180 milijardi na 8,175 milijardi kuna. Nisam baš siguran ni da fondovi igraju igru ni da se mogu razbacivati. A koliko je od ovog što je ostalo trenutno cementirano kod susjeda??? Mislim da za ovaj pad najveće zasluge imaju oni koji povlače(opravdano) svoje uloge + mirovinci pa potreba za gotovinom dovodi do rasprodaje dionica. To je najvidljivije kad se krene po bidu na svim dionicama gdje je kupnja jača. Sjetite se koliko je vas(ili nas) prošle godine podizalo kredite svake vrste i ulagalo u fondove računajući kako će sa prinosima pokrivati obveze i dodatno zarađivati. Sada toga nema + povlačenje sredstava sa burze i iz fondova, novog kapitala nema(najbitnije od svega), tako da nažalost sve upućuje da ćemo nažalost još roniti!!![sad] ” Moje razmisljanje je slicno.

ajde ljudi treba biti realan [bye]
ove godine rasta neće biti…to je sada sigurna stvar i najveći optimisti bi se s tim trebali složiti[pray]
ako danas niste vidli, posto sam vam link, 4 i kusur milijarde kn napušta lijepu našu…govorio sam već davno da će dividende ove godine biti izdašne[wink]
i rekao sam da nije to zbog nas nego zbog hansa i jurgena, a bogme i jurgensona [lol]
e vidite, a to znaći dodatna nelikvidnost…jer pazi sada ovo: do veljače su fondovi fakat rušili cijenu i izvodili eskapade (treći udar)…ali od tada nas sve više stišće nelikvidnost…
i sad što imamo:
smanjenje likvidnosti+napuštanje kapitala+monetarne mjere+inflacija=???

[bye][bye][bye]

[bye][bye][bye]


[bye]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

beholder,
i ti postao holder[kiss]
ka i svaki older.
igrač, mislim.

[wink][thumbsup][tongue][cool]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Jebeš fond iz kojeg svi izlaze prvom prilikom, ne bi volio biti udjeličar u takvom fondu…..

Kakvi udjelničari takavi i fond ..

očito su svi u nekim dugovima , ili nemaju za preživjeti .. ili igraju puno na kladionici pa im treba za to ..

Smatram da je zamisao BF jako dobra, ali je vrijeme početka prodaje udjela palo u nezgodno vrijeme. A komentari o profilu udjelničara i sklonostima njihove potrošnje govore više o njihovim autorima. Gospodo, koliko Vi imate udjela u BF ?

smanjenje likvidnosti+napuštanje kapitala+monetarne mjere+inflacija= koncentriranje kapitala prema izabranim dionicama [lol]



smanjenje likvidnosti+napuštanje kapitala+monetarne mjere+inflacija=???

[bye][bye][bye]

To je neki kviz? Daj barem ono: a b c d

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


beholder:


smanjenje likvidnosti+napuštanje kapitala+monetarne mjere+inflacija=???

[bye][bye][bye]

To je neki kviz? Daj barem ono: a b c d


Ne to su asocijacije. Od kolona A, B, C i D se traži konačno rješenje.

Koje je rješenje, Nazgul?

No respect



Ne to su asocijacije. Od kolona A.B,C i D se traži konačno rješenje.

Koje je rješenje, Nazgul?

RiB?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


” ajde ljudi treba biti realan [bye] ove godine rasta neće biti…to je sada sigurna stvar i najveći optimisti bi se s tim trebali složiti[pray] i sad što imamo: smanjenje likvidnosti+napuštanje kapitala+monetarne mjere+inflacija=??? [bye][bye][bye]

Sve je ovo istina ali vremena su takva da se sve spirano brzo mjenja pa tako i priljev i odlijev kapitala…
Danas izgleda nerealan crobex od prije 3 mjeseca…? Kojom dinamikom će se vratiti ? Koliki će biti 2010 ako budemo pred pristup EU ? Kada će nešto od silne petro-love biti i ovdje plasirano, i s kolikim učinkom ?

O “balonima” se ovdje često piše diletantski. A potencijali nekih grana su ogromni, dionice u bescjenje.

[color=black][/color]

New Report

Close