Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

…a dividenda?[smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Uff, danas dva moja bisera FNVC i PTKM +5%. Nakon suhog studenog, prosinac bi mogao biti plodonosniji[smiley2]

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Sad vidim da su nam susjedi izbacili kolegu Mauricija. Da je pretjerao malo istina je, ali isto tako je istina da je glupo kod INA-e govoriti o nekom navlačenju.
S druge strane mnogi novopečeni investitori i dan danas drže štafetu u ruci u obliku KTK (mislislim da je Kotka Krapina), VDMV…naravno po preporukama ljudi s susjednog foruma. Samo nigdje nikog da preuzme palicu…
Priča se i danas nastavlja s novim preporukama, ali neka. Kupite od mene ići će to gore sigurno…

majstori, ovo sam pitao na atlasu, prije nekoliko dana, pa muk.. zna li ko kaj je sa ATLS-R-A? vec danima nema ponude od aneta.. cijena uobicajeno oscilira.. promet je sitan… je l to zbog INE? ili neka adriaticina igra?

ne znam kaj da mislim… ;o)) hvala unaprijed…

Tekst posta ce se prikazati nakon odobrenja moderatora. Hvala na razumijevanju.


majstori, ovo sam pitao na atlasu, prije nekoliko dana, pa muk.. zna li ko kaj je sa ATLS-R-A? vec danima nema ponude od aneta.. cijena uobicajeno oscilira.. promet je sitan… je l to zbog INE? ili neka adriaticina igra? ne znam kaj da mislim… ;o)) hvala unaprijed…

Ponuditelj je obvezan u roku 30 dana od dana nastanka obveze objavljivanja ponude za preuzimanje, podnijeti HANFI zahtjev za odobrenje objavljivanja ponude za preuzimanje, ponudu i isprave …
HANFA će o zahtjevu ponuditelja za odobrenje objavljivanja ponude za preuzimanje donijeti rješenje u roku 14 dana od dana primitka urednog zahtjeva.
Zakon o preuzimanju dioničkih društava

Obveza je nastala 17. studenoga 2006.

Kako se baš ne razumijem najbolje u određivanje točnih rokova, negdje oko Nove godine je krajnji rok za službenu objavu ponude.

Ispravite me ako griješim.

I love the Smell of Profits in the Morning

Promet na firmama ( gubitašima… ) po 1.5 mil kn…uz veliki plus %
Promet na našim najboljim firmama
1. PBZ 150.000 kn
2. PODR 450.000 kn
3. KOEI 450.000 kn

Pa to je postalo gore od kladionica.[smiley8]

da.. sada je to na HANFI da odredi da li je atlas turizam sljednik Atlasa dd.. i ako je, morati ce dati ponudu bez obzira na split i pad cijene.. sto je ipak nesto vise nego sada…

jos malo cemo pricekati.. a onda, il’ na stitu il’ sa stitom..

Tekst posta ce se prikazati nakon odobrenja moderatora. Hvala na razumijevanju.

Danas, 7. prosinca 2006. je postignut Sporazum o prijenosu poslovnog udjela povezanog poduzeća Lure – Eurobeva d.o.o.

Sporazum je postignut između Lure d.d. i Badela 1862, a stupit će na snagu po dobivanju svih potrebnih suglasnosti.

http://www.zse.hr

Navodno je 15. prosinca drazba na ZSE na kojoj se prodaje paket dionica TOZ -a koja ce viteza koji ponese tu alku ucinit drugim najvecim dionicarem u TOZ-u.

A kako je na prodaju ( ne na ZSE, nego onako) i paket od druga dva sadasnja dionicara postavlja se pitanje tko ce biti novi gazda TOZ -a i hoce li bit ponude za preuzimaje?

Baš ste neugodni sa tim FNVC , otišlo je sve na 540.
Onda dobro, čekamo razvoj situacije.[smiley8][smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Danas bi mogli gledati nulu na prodaji Finvesta,hi,hi,hi[smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Koji je današnji limit na FNVC prije aktiviranja Samodola?

New Report

Close