Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zaštekao Investor pa nemam pojma kaj se dogadj,osim da je Grobi u plusu 1,16%!!!! [thumbsup] [wink]

nema predaje!!!!!!!

Molim da mi kažete zadnju od IGH. ATLANSKE .LEDA .ZVIJEZDA .HVALA

Kako je krenuo HT bi mogao doći do cijene IPO-a.[cool]

TISAK na 1200 kuna[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Kako je krenuo HT bi mogao doći do cijene IPO-a.[cool]

Tako sam ja i prognozirap prije koji tjedan INA i HT su sada najlošija opcija po meni.
[undecid]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Koga zanima razlog za rast, evo ga:
Nije bilo razloga za pad pa se nadoknađuje. Ali još puno puno treba rasti do realnih cijena.
Nego Tisak mi je nekako spor a moja najnovija akvizicija.[proud]


primus: ” Kako je krenuo HT bi mogao doći do cijene IPO-a.[cool]
” Tako sam ja i prognozirap prije koji tjedan INA i HT su sada najlošija opcija po meni. [undecid]

za spekuliranje svakako da nisu dobra opcija.
za neko ozbiljnije investiranje – mozda i najbolja.
trenutno treba imati zivce za gledati rast svega osim HTa.

lijek: sa 10% imovine spekulirati i hvatati brze vlakove…
[thumbsup]


danas bi moglo biti velikog prometa i sutra jer burza će imati par dana pauze a fondovi nemaju više vremena dolaze nova kvartalna izvješća i cijene će biti veće…..[thumbsup]žurba za ukrcaj[smiley]

Daleko od toga.
Vjerujem da fondovi pumpaju cijene, da bi se iskrcavali na kvartalnim izvješćima.
Vjeruj mi, nije onako baš kako svi misle.[undecid]
Brzo padamo. 1,08%

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Više nisam pametan kaj se to događa sa cijenom HT-ovih dionica. U svom ovom zelenilu HT i dalje debelo u crvenom ( trenutno 1,71%). Neki kreten nudi oko 1300 dionica po 279.90 !!!! Popustila je i poslijednja linija obrane prema IPO-u….
Dali me netko može prosvijetliti??

Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

uf…opet guraju dlkv dole…taj nalog od 400 kom…ko strašilo strši….

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

Kapitalizacija na djelu.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Više nisam pametan kaj se to događa sa cijenom HT-ovih dionica. U svom ovom zelenilu HT i dalje debelo u crvenom ( trenutno 1,71%). Neki kreten nudi oko 1300 dionica po 279.90 !!!! Popustila je i poslijednja linija obrane prema IPO-u….
Dali me netko može prosvijetliti??

ne znam jesam li u pravu, ali ja sam ovo očekivao i govorio sam ljudima da mislim da će ht još prilično pasti. Razlog je u tomu što je to vrlo troma dionica (ukupno oko 80 milijuna dionica, na tržištu je velik postotak toga). Mirovincima se ne žuri, nemaju potrebu dizati je. Njima je važna dividenda, a to sad čekaju opet godinu dana. Do tada im odgovara kupovati i jeftinije. Nitko od malih ne može dignuti tako likvidnu i veliku dionicu… itd.

da stvarno je sada problem sto kupiti…
sve je nekako otislo gore i polako ponestaje opcija…
uvijek su tu HT i INA, ali njih se ostavlja za zadnju opciju.


Antraxxx: ” Više nisam pametan kaj se to događa sa cijenom HT-ovih dionica. U svom ovom zelenilu HT i dalje debelo u crvenom ( trenutno 1,71%). Neki kreten nudi oko 1300 dionica po 279.90 !!!! Popustila je i poslijednja linija obrane prema IPO-u…. Dali me netko može prosvijetliti?? ” ne znam jesam li u pravu, ali ja sam ovo očekivao i govorio sam ljudima da mislim da će ht još prilično pasti. Razlog je u tomu što je to vrlo troma dionica (ukupno oko 80 milijuna dionica, na tržištu je velik postotak toga). Mirovincima se ne žuri, nemaju potrebu dizati je. Njima je važna dividenda, a to sad čekaju opet godinu dana. Do tada im odgovara kupovati i jeftinije. Nitko od malih ne može dignuti tako likvidnu i veliku dionicu… itd.

nece doci do cijene IPOa.

Tony, vjerojatno si u pravu… Ovo je dionica kao stvorena za Mirovinske… dugoročno stabilna, sa dividendom, a u kolu je još puno zelenih igrača..[undecid]

Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

New Report

Close