Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Malo Crobex-a i Vin-a

Lako za to, nego dokle, to je pitanje… [smiley8]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Netko danima lagano i sve više skuplja TEP!

Ja bi prije rekao da se danima sve sakuplja…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

VDKT na all-time-high! [smiley9] [smiley11] Počišćeno sve do 1400 [smiley1]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


Dejavue: ” Malo Crobex-a i Vin-a ” Lako za to, nego dokle, to je pitanje… [smiley8]

Dokle? Kaze Kostalany da je trenutak da se bjezi sa burze onaj trenutak kada i taksisti pocmu pricati o dionicama. Kod nas taksisti vec odavno pricaju o dionicama. Vec polako i njihove punice investiraju [smiley2]
Ima jedna izreka jednog omiljenog socijalistickog diktatora:

“Nadajmo se da ce sljedecih 1000 godina biti mir, a spremajmo kao da ce sutra poceti rat!.”

Rijec mir zamijeni sa rast, a rijec ras s korekcijom.

Mira i zdravlja svim ljudima.


Netko danima lagano i sve više skuplja TEP!

Više nema skupljanja, jedino skidanje s aska.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


lil: ” Netko danima lagano i sve više skuplja TEP! ” Više nema skupljanja, jedino skidanje s aska.

Ma, dionica nije bila baš likvidna, unazad godinu dana, nakon što je dosegla 199 kn…

ja sam počeo prodavati[smiley2]

neisplati ju se jos prodat,jos je zanimljiva

ne mari za male stvari i ostat ce male


deimos: ” Dejavue: ” Malo Crobex-a i Vin-a ” Lako za to, nego dokle, to je pitanje… [smiley8] ” Dokle? Kaze Kostalany da je trenutak da se bjezi sa burze onaj trenutak kada i taksisti pocmu pricati o dionicama. Kod nas taksisti vec odavno pricaju o dionicama. Vec polako i njihove punice investiraju [smiley2] Ima jedna izreka jednog omiljenog socijalistickog diktatora: “Nadajmo se da ce sljedecih 1000 godina biti mir, a spremajmo kao da ce sutra poceti rat!.” Rijec mir zamijeni sa rast, a rijec ras s korekcijom.

Ima jedna još poznatija i meni draža: “He who dears, wins”

Pa čovječe tek si izašao iz korekcije, a ti bi već bježao s tržišta!?!?
[smiley2]

I love the Smell of Profits in the Morning

Stvarno mislim da bi HANFA hitno trebala zabraniti ove H-naloge, to je toliko netransparentno i može biti vrlo manipulatorski!

Lijepo su SNBA i DDJH krenuli gore

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!


Pa čovječe tek si izašao iz korekcije, a ti bi već bježao s tržišta!?!? [smiley2]
>

Ne bjezim. Unutra sam. Samo pozivam na opreznost.

Mira i zdravlja svim ljudima.

slatinska je opasno krenula gore[smiley2] dugo je bila van fokusa ali evo….

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

I AMDN 😉

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

New Report

Close