Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sada bi mi trebali promijeniti AZ mirovinski fond (koji su u njemu), pa da veleštovanom gosponu pokažemo zube. Oni su najveći krivac za ovo rušenje tržišta, a sada će ulagati u strana tržišta.

Maestalno, volio bih vidjeti da netko od likova kao ovaj dobije cipelu od svojih vlasnika za ovakvo fantastčno vođenje poslovne politike.

Ima li interesanata za promjenu AZ fonda?? ja osobno hoću, a vi ne morate, ali onda nemojte ni kukati. Akcija

u AZ fondu se moglo čuti kako je Crobex 30 do 50 posto skuplji od srednje i istočnoeuropskih tržišta s kojima se može usporediti.

pazi ovo!
“u az fondu se moglo cuti….”
pa ko je to reko ?
teta cistacica? portir? novoselec? TKO???
i ovi novinari isto…
[angry]


AZ mirovinski fond: Ne namjeravamo povećati ulaganje u hrvatske dionice Crobex 50 posto precijenjen? Govoreći o očekivanjima AZ mirovinskog fonda, i tome što bi se moglo dogoditi na tržištu u sljedećoj godini, predsjednik Uprave Dinko Novoselec istaknuo je kako smatra da je Crobex precjenjen i objasnio promjene planova prema kojima je fond trebao znatno povećati ulaganje u hrvatske dionice – Pad je neizmjerno više vjerojatan nego rast, pa ulaganja u hrvatske dioničke i mješovite investicijske fondove i hrvatske dionice ne namjeravamo značajnije povećavati osim u slučaju značajnijeg pada tržišta- rekao je Novoselec. Objašnjavajući tezu o precjenjenosti tržišta, u AZ fondu se moglo čuti kako je Crobex 30 do 50 posto skuplji od srednje i istočnoeuropskih tržišta s kojima se može usporediti. – Ulagat ćemo u srednje i istočnoeuropsko tržište, na primjer u Poljsku gdje je omjer rizika i povrata novca dobar kao i likvidnost, te u Češku i Mađarsku – rekao je Novoselec. Ipak, u AZ fondu istaknuli su kako pozdravljaju odluku vlade o zaduživanjima na stranim tržištima kapitala, što bi moglo dovesti do rasta cijena obveznica na domaćem tržištu do kraja godine. Takav razvoj za AZ bio bi pozitivan, s obzirom da 70 posto portfelja fonda čine upravo obveznice, dok individualne dionice čine 15 posto. (Tatjana Brebrić)

Odavno nešto ljepše nisam pročitao, umalo se nisam od srećice onesvjestio. Evo idem si odmah povećat plaću s minimalca da bi mi AZ fond imao više love [thumbsup]

Kupujem samo onda kad u ljekarnama nestane probiotika, normabela i pelena za inkontinenciju


Conan OBri: ” AZ mirovinski fond: Ne namjeravamo povećati ulaganje u hrvatske dionice Crobex 50 posto precijenjen? Govoreći o očekivanjima AZ mirovinskog fonda, i tome što bi se moglo dogoditi na tržištu u sljedećoj godini, predsjednik Uprave Dinko Novoselec istaknuo je kako smatra da je Crobex precjenjen i objasnio promjene planova prema kojima je fond trebao znatno povećati ulaganje u hrvatske dionice – Pad je neizmjerno više vjerojatan nego rast, pa ulaganja u hrvatske dioničke i mješovite investicijske fondove i hrvatske dionice ne namjeravamo značajnije povećavati osim u slučaju značajnijeg pada tržišta- rekao je Novoselec. Objašnjavajući tezu o precjenjenosti tržišta, u AZ fondu se moglo čuti kako je Crobex 30 do 50 posto skuplji od srednje i istočnoeuropskih tržišta s kojima se može usporediti. – Ulagat ćemo u srednje i istočnoeuropsko tržište, na primjer u Poljsku gdje je omjer rizika i povrata novca dobar kao i likvidnost, te u Češku i Mađarsku – rekao je Novoselec. Ipak, u AZ fondu istaknuli su kako pozdravljaju odluku vlade o zaduživanjima na stranim tržištima kapitala, što bi moglo dovesti do rasta cijena obveznica na domaćem tržištu do kraja godine. Takav razvoj za AZ bio bi pozitivan, s obzirom da 70 posto portfelja fonda čine upravo obveznice, dok individualne dionice čine 15 posto. (Tatjana Brebrić) ” Odavno nešto ljepše nisam pročitao, umalo se nisam od srećice onesvjestio. Evo idem si odmah povećat plaću s minimalca da bi mi AZ fond imao više love [thumbsup]

A ja se idem prebaciti iz AZ fonda u bilo koji drugi fond

Evo plavi….

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Od sutra imaju jednoga člana manje.

Idem ja u fond koji kupuje Hrvatske dionice a ne istočnjačko smeće.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Odavno nešto ljepše nisam pročitao, umalo se nisam od srećice onesvjestio. Evo idem si odmah povećat plaću s minimalca da bi mi AZ fond imao više love [thumbsup]

Ništa čudno za medvjeda. [thumbsup][lol] Njega ne veseli ni dobra ni loša vijest, samo da se druka.
A kako će mene obradovati dobri GFI.
Svi drukaju pa čak i fondovi preko novina. To je jako dobar signal čini mi se da krene rast.
Vrijeme je za margin.
[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

zeko:

beholder:

hura, kriza je iza nas! [lol] samo ne znam zašto je cijela europa u crvenom? [undecid]

Zato što ne čitaju Business.hr
[lol] [lol]

Pali su daleko manje od nas, budimo realni.
Malo je off topic, samo da vas pitam za mišljenje. Čitam na biznisu kako je tip kupio cijelo selo na otoku Visu sa desetak kuća za 370000 eura. Znam jedno selo u hrvatskom Zagorju od 7 kuća( jedna je od moje stare) na jednom lijepom brežuljku. U cijelom selu živi još samo jedna stara baba. Sve kuće su na prodaju jedino treba još riješiti babu. Bi se isplatilo kupiti cijelo selo za recimo 50000 Eura, jer za tu cijenu bi sigurno prodali. To je autohtono s tim da su još 2 kuće u jako dobrom stanju. Mislim ono…uđemo u Uniju , cijena skoči x10..[proud]

Još kad ti Bandić izgradi tunel za Zagorje eto ti nebeske zarade [lol]…

You either do it right or you get eliminated!


blueman: ” Sto se to promijenilo u valuacijama od priej 3 mjeseca kada je uzimano INGRA na 55 i IPO ATGR na 935 u mutimilijunskim iznosima od strane AZ-a? Ako ti jesto nevalja, nemoj kupiti.. Dvolicno , jako dvolicno ako su ovo izjavili.. ” – a po kojoj cijeni su kupovali Optimu, – i zašto su to kupovali ? Pozdrav !

hoćeš reći neznaš koju bi izabrala od tolikih prilika, ne?[proud]

bio je i jedan mladi broker, koji je rekao, građevinari da, ali koji imaju izvoz [rolleyes]

Vrag šalu bere, a penezi ga ne!!!

idemo pokazati zube da vidimo sa čijim novcima će ulagati u istočnjačka tržišta.

Promijenimo AZ fond u bilo koji drugi. nećemo nikoga reklamirati, već samo otići odavde

I ja mjenjam fond, idem u svoj – plavi fond.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


AZ mirovinski fond: Ne namjeravamo povećati ulaganje u hrvatske dionice

Crobex 50 posto precijenjen?

Govoreći o očekivanjima AZ mirovinskog fonda, i tome što bi se moglo dogoditi na tržištu u sljedećoj godini, predsjednik Uprave Dinko Novoselec istaknuo je kako smatra da je Crobex precjenjen i objasnio promjene planova prema kojima je fond trebao znatno povećati ulaganje u hrvatske dionice

Imperija uzvraca udarac…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

New Report

Close