Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kakvi su ovo prometi [smiley5]


Mislim da će danas i sutra biti idealni dani za kupnju,ne očekujem nešto kao prošli tjedan,ali dobro bi mi došlo [smiley2]

danas zadnji dan, eventualno još sutra i onda gotovo sa jeftinim dokupom, sve oni koji se se rješavali za kupnju INE su sakupili što su mislili, (prodali ispod cijene:)

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]

Sve mi se čini, da i za PTKM dolaze bolji dani, a i temperature ji idu ji u prilog.[smiley2]

kako stoji Crobex?


kako stoji Crobex?

+ 0,02 %

Trgovanje je počelo dobro. Najlikvidnije dionice skidaju se s aska.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

dobro je… što znaći da je zadnji dan za jeftinu kupnju … rješili smo se vih koji su skupljli za INU … a sada moramo targete povisiti barem za 15 – 20 %

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]

Ja još skupljam za Inu, za ono preko 38000.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


Ja još skupljam za Inu, za ono preko 38000.

Koliko misliš dobiti?

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica


Trgovanje je počelo dobro. Najlikvidnije dionice skidaju se s aska.

Da, ali su kolicine za sad smijesne.


Koliko misliš dobiti?

Kolko mi dadu.

Na burzi je sve moguće, čak i što je logično (Kostelany).
A on je bio najveći, sve što je napisao prošao je vlastitim iskustvom.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


Na burzi je sve moguće, čak i što je logično (Kostelany). A on je bio najveći, sve što je napisao prošao je vlastitim iskustvom.

Točno i barem 2 puta bankrotirao.

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica

New Report

Close