Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kolega vrijeđajte svoje bližnje a ne mene. Niti ja kukum niti plačem. Stanje jetakvo kakvo jest.
A to je : KOREKCIJA !!!

Obzirom na Vaš avatar teško mi vas je predočiti u stvarnosti pa neću ni pokušavati.

Korekcija pa sto? Niti prva niti zadnja. Ako te frka korekcije sutra fino sve rasprodaj i sa cashom cekaj da korekcija prodje. Simple as that.


Ma ne obazirite se na te placljivce. Ko im je kriv sto ne podnose istinu. Njihov je najveci problem sto nisu sigurni u sebe i svoje investicije. A poznato je da istina boli.[smiley1]

Ma boli me djon u biti za takve, ali covjece, na koji god topic odem eto njega i cendranja tamo. U moru njegovih zalopojki ne mozes pronaci tudje komentare.


U moru njegovih zalopojki ne mozes pronaci tudje komentare.

Tko plače? Nisam primijetio, čovjek je vrlo realan.

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica

Ni ja Davorine nisam vidio da gtomislav place. Samo je realan.Cak je i priznao da je spusio, ma svaka mu cast na iskrenosti. To se rijetko vidja na ovim prostorima.

Olovka pise srcem


Ni ja Davorine nisam vidio da gtomislav place. Samo je realan.Cak je i priznao da je spusio, ma svaka mu cast na iskrenosti. To se rijetko vidja na ovim prostorima.

I ja sam spušio, i to na miljenici, ali nema veze. Spušit će i ona od mene jednom kad se ponovno odlučim.

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica

Moj vrac vam svima porucuje: I Z D R Z I T E, hi,hi,hi Kaze da je najteze prvih sto godina, poslije je puno lakse, hi,hi,hi

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Lemur King:

Koji neargumentirani provokator. Ajde, iš s foruma više… vrati se u klonirani fondovi.hr otkud si i došao.

Tjeraš dobrog dečka s foruma, a ti si navlačio na:

VIRO, lagajući tko kupuje i zašto i navlačeći prema 700,00 kuna,a istovremeno si se iskrcavao,
PTKM, lagao si da izlazi NY, i danas su unutra itd. da dalje ne nabrajam,

ako netko treba otići s foruma, onda si to ti, jer laganjem navlačiš,a gtomislav je rekao istinu, dolazi korekcija i ona je neizbježna, i previše bolna, za mene prvenstveno.

Ajde, sad barem znamo i ciji je gtomislav alter ego. I po reakciji i po razmaku izmedju redova. Al nije ni bitno.. neznam samo sto zelite postici tom panikom koju sirite kolega.
Ja sam u VIRU jos uvijek i namjeravam tamo i ostati jer on jos nije rekao svoje, samo nazalost neki nisu imali dovoljno zivaca za igre velikih pa su za razliku od mene presli u dionice sa vecim rastom u tom razdoblju. A i neki novi veliki igraci ulaze pa nema bojazni.. samo sto oni vole malo ubiti trgovanje i spustiti cijenu dok se ne nakrcaju, no vi to znate jer pratite VIRO, sto da vam ja pricam.
Iz Petrokemije Bank of New York jos uvijek izlazi (na pocetku godine imali su 266.241 dionicu a sad oko 80.000. U zadnjem kvartalu su prodali 60.951 komad), i moja procjena je tad promasila samo njihov tempo izlaska ali ne i namjeru (optimizam, sto cete). Srecom, Bank of NY ne izlazi uz rusenje cijene.
Slobodno nabrojite jos koju ako ima.. meni se neda kopati po postovima i traziti vase.
A korekcija je normalna stvar… zao mi je sto je to za vas toliko bolno.
Ovaj forum su unistili ljudi sa po 10 razlicitih nickova, a tako je dobro poceo. Steta. [smiley3]
Kad se to promijeni mozda opet dobijem volju za pisanjem.
Do tad, pozdrav svima kojima je stalo da ovaj forum na nesto lici!

hvala na pozdravima… imam samo jedan nick… stalo mi je do foruma… stalo mi je i do drugih kojima je stalo pa pozivam na ne štrajk nepisanjem… barem svako toliko kao i do sad… nisam ništa prodavao u tišini ni u glasnoći a i dalje sam u plusu… u prošloj korekciji izdržao dobrih 15% minusa te zbog toga očito ne širim paniku sada pa pozivam sve dobronamjernike da ništa ne prodaju u tišini već prethodno nas sve obavijeste

nema mi druge nego se zae..ti


hvala na pozdravima… imam samo jedan nick… stalo mi je do foruma… stalo mi je i do drugih kojima je stalo pa pozivam na ne štrajk nepisanjem… barem svako toliko kao i do sad… nisam ništa prodavao u tišini ni u glasnoći a i dalje sam u plusu… u prošloj korekciji izdržao dobrih 15% minusa te zbog toga očito ne širim paniku sada pa pozivam sve dobronamjernike da ništa ne prodaju u tišini već prethodno nas sve obavijeste

Ima ona stara partizanska…”na muci se poznaju junaci…” Primjenjivo ovih dana, ha, kolega Elvare?[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

pa ja za sad uopće niti ne osjećam neku muku pa nisam siguran primjenjiva li je na meni.. ali da, istina je da se odmah vidi na kome se to odražava a to mi je potpuno suludo… jer svi biraju i uče iz svojih izbora tako da nema razlike… onaj koji se tome opire očito više vremena i novaca gubi ali i dalje ostaje tako…

nevjerojatno što smo svi na forumu a ne u krevetima s ženama [smiley2]

nema mi druge nego se zae..ti

I da čujem prognoze za drugi tjedan. Idemo li gore ili dolje? Tehnički su neke dionice nisko i čini mi se da bi drugi tjedan mogli imati i sunčanih dana.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

pravo pitanje na krivom mjestu… naime ja sam uvijek optimista a pogotovo u ovo doba kad ne vidim stvarnog razloga još večeg pada… ali što znači u ovom trenutku moj odgovor, da sam znao što će se do sada dešavativeć bi bio na tim bahamima (bahami služe samo kao model)

nema mi druge nego se zae..ti

New Report

Close