Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

mmstanic:

Još se lomim …Srbija ili HT?? ”

Koja crna Srbija[smiley9]
Tamo će za koji tjedan tenkovi na ulicu

Ako tenkovi izadju na ulicu, ja cu u soping na njihovu burzu [smiley2]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Ove dvije trgovine, ZDNK i DTR, dobar su pokazatelj događanja na burzi do kraja idućeg tjedna.
Ako je ovaj danas prodao DTR zbog HT-a, onda na njemu mora zaraditi 800%!!!!, da se vrati na nulu[smiley10]

48Kn i 675Kn za HT? al će si pomoći …
(možda je za pivu dok se čeka u redu?)

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


krpa: ” Ove dvije trgovine, ZDNK i DTR, dobar su pokazatelj događanja na burzi do kraja idućeg tjedna. Ako je ovaj danas prodao DTR zbog HT-a, onda na njemu mora zaraditi 800%!!!!, da se vrati na nulu[smiley10]” 48Kn i 675Kn za HT? al će si pomoći … (možda je za pivu dok se čeka u redu?)

Ako je isti prodavač ima za dvije dionice[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

ali ove dvije su jeftine, ispod 50 Kn, a HT će biti preko 200. ne znam da li se isplati. [smiley2]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Možda skuplja lovu za jeftin ulazak u HT po izlistanju. [smiley1]

No respect

Ove dvije trgovine su bile uočljive, pa ih komentiramo. A pokazuju na koji način neki razmišljaju (bolje reći ne razmišljaju) nebi li skupili sredstava, najvjerojatnije za ući u HT.
Pa koliko košta, neka košta, samo da sam unutra…

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


Ove dvije trgovine su bile uočljive, pa ih komentiramo. A pokazuju na koji način neki razmišljaju (bolje reći ne razmišljaju) nebi li skupili sredstava, najvjerojatnije za ući u HT. Pa koliko košta, neka košta, samo da sam unutra…

Pa koga briga koliko košta kad će rast 100% do Nove Godine…[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Ja se ne volim dvoumiti,pa ću uzeti par paketa T-Coma,a i ove dionice što su popadale zbog istog pokupiti novim margin kreditom. 😀

I love this game


Koja crna Srbija[smiley9]
Tamo će za koji tjedan tenkovi na ulicu

Bogmec se slazem. Ja brisno od tamo prije 5 mjeseci ali ono full….

skype - ivek1234

http://www.jutarnji.hr/novac/vijesti/clanak/art-2007,9,11,HT_dionice,89682.jl

Do pet punomoći

Kako bi se spriječila nekontrolirana kupnja paketa dionica Hrvatskog telekoma pod povlaštenim uvjetima, Hanfa je odlučila prije samog početka IPO-a uputiti banke agente kako postupiti u slučaju da jedna osoba pokuša upisati pakete s većim brojem punomoći. Banke agenti – Erste bank te Hrvatska poštanska banka, kao i Fina Hanfi će morati prijaviti sve osobe koje su dale ponudu za kupnju dionica s više od pet punomoći, a Hanfa će nad njima obaviti provjeru.

skype - ivek1234

Petrokemija – čista brutala

Hell is Empty and all the Devils are Here

Kako je krenulo, danas čista puš…a na svim dionicama čini mi se……………

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

New Report

Close