Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

To su mislili i oni na Adrisu na 5.000 kuna, pa vidi gdje je sad. Ja bih ipak bio malo oprezniji i suzdrzaniji. Ipak je to burza, na njoj je sve moguce.

Ljubo Jurčić, bivši ministar gospodarstva: " S ekonomskog gledišta, dionice Ine ne isplati se dati ni bivšim zaposlenicima ni umirovljenicima i braniteljima jer je riječ o nacionalnim resursima kojima trebaju upravljati profesionalci koji će Ini povećati vrijednost i razviti je." Zagreb, 29.04.2006.g

tony:

pod rubrikom “što smo danas tržili” piše da je dokupio još puno PTKM danas?!?

Pa nije to puno 1300 kom ,da sam došao do još novaca kupio bih još 3000,pa ljudi moji na PTKM se ne može pasti!!![smiley2]


Kuću na hipoteku i sve u PTKM. Koliko pričaš haki mislio sam da imaš bar 10.000 komada. Ma Petrokemija je zlato samo ti to drži i sretno [smiley2]

Prijatelju ides,ako ti kažem da sam počeo sa 10 000 eura, i sa marginom sam sad na 100 000 eura(margin 200 000 kn)ja ti mogu reći da sad mirno spavam,jer se ne bojim kao ranije,a kad se ne bojiš onda drugačije razmišljaš!!
Kuću neću dati pod hipoteku jer imam familiju,a da sam sam i to bih uradio!!!
Na PTKM ,ponavljam ,NE MOŽEŠ IZGUBITI !!!
Neka mi netko kaže argumentirano zašto se u narednom periodu od godinu -dvije može popušit na petrokemiji neka to obrazloži,pa ću mu ja odgovoriti protuargumentima!!!!
POZDRAV !!!!

Čestitam, uvaženi kolega hakela9 na hrabrosti. Usput vam želim dostizanje cijene PTKM do BV još ove godine.


Prijatelju ides,ako ti kažem da sam počeo sa 10 000 eura, i sa marginom sam sad na 100 000 eura(margin 200 000 kn)ja ti mogu reći da sad mirno spavam,jer se ne bojim kao ranije,a kad se ne bojiš onda drugačije razmišljaš!!
Kuću neću dati pod hipoteku jer imam familiju,a da sam sam i to bih uradio!!!
Na PTKM ,ponavljam ,NE MOŽEŠ IZGUBITI !!!
Neka mi netko kaže argumentirano zašto se u narednom periodu od godinu -dvije može popušit na petrokemiji neka to obrazloži,pa ću mu ja odgovoriti protuargumentima!!!!
POZDRAV !!!!

Ovakva zaluđenost obićno skupo košta

[center][i]Nekoć sam ganjao Pticu trkačicu, sada ganjam samo lovu[/i][/center]

Nemoj tako prijatelju, ja jesammožda malo za vas zaluđen ,ali ja nisam tražio to nego argumente po kojima tvrdite da dionice PTKM neće narasti u narednom periodu!!!!
Zaluđen sam bio i prije 2-3 mjeseca svi ste govorili,neki čak i žalili, pa tko bi u pravu ???
Danas sam bio na Đačkoj Misi i malo se pomolio i zahvalio Bogu na dosadašnjim uspjesima !
Treba se i u Boga uzdati , mislim da je puno stvari u njegovim rukama! “Čudni su putevi Gospodnji”
POZDRAV !!!!


….ja ti mogu reći da sad mirno spavam,jer se ne bojim kao ranije,a kad se ne bojiš onda drugačije razmišljaš!!

Na dobrom si putu, samo nastavi tako i nema zime. Ne govorim o PTKM, nego o načinu razmišljanja.
Pozdrav
PS
Nikad sve u jednu dionicu.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Prijatelju ,hvala na potpori !!!!
POZDRAV !!![smiley2]

evo Hakela moj jedini argument da u slijdećih par godina na PTKM možeš izgubiti je onaj koji kaže da:
Nika ne znaš što se može desiti…

Zato valjda Zlikovski komentira na onaj način ali recimo da je velika vjerojatnost da se neće desiti ništa što bi po sadašnjoj logici PTKM stvalja tamo gdje treba. No ipak, ne SVE u ne samo jednu dionicu već i u općenito dionice!!!

Ave [smiley2]

nema mi druge nego se zae..ti

Najveća legalno moguća zarada ostvaruje se na dobro složenom portfelju dionica u dužem periodu vremena.
Nigdje drugdje ne može se legalno i zakonski ostvariti takva zarada.
Naravno jedan dio kapitala treba imati izvan toga, kao rezervu za teška vremena.
Pozdrav

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Ali ovakve prilike se moraju iskoristiti sada ,jer ih više neće biti u skoro vrijeme!!
Za par godina postotci zarada na dionicama će biti daleko ispod ovih današnjih zato treba sad uzeti i riskirati, a poslije pamet u glavu!!!

Imaš pravo, djelomično.
Nije tako strogo određeno. Biti će uvijek prilika i mogućnosti zarade na dionicama.
Bitno je da su u posljednje 3 godine zarade “eksplodirale”, ne samo kod nas nego i u svijetu.
Ali takvo je vrijeme (polet), a potrajat će još 2-3 godine (barem kod nas i zemljama istočne Evrope). Iza toga dolazi moguća kriza.
Pozdrav

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

New Report

Close