Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Svi su kupili Ledo vidim…očekujemo velike stvari ovdje…!!??Osim što je graf odličan……

gledajući graf ledo bi trebao uskoro poletiti [smiley1]

Dugo je trebalo za blokadu,

No respect


Dugo je trebalo za blokadu,

Kolega,ko je u blokadi???

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Cijela Rijeka!

I love the Smell of Profits in the Morning

Pazi ovo [smiley2][smiley2][smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


Pazi ovo [smiley2][smiley2][smiley2]

možda hypo?

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Na LKPC prva prodaja iza blokade.

No respect

LKPC blokada

No respect

odosmo opet u luđačku euforiju, čim Luka Rijeka skoči tako bolesno to je znak da će cijelo tržište uskoro poluditi

Bolje prekasno nego nikad.

Zadnjih godinu dana na forumu se priča da su najprecenjenije dionice DLKV, PBZ, LKRI I BELJE. Na PBZ ste me preveslali pa sam prodao po 1170 kn a za 2 dana su bile 1680 kn. LKRI na žalost nemam. Ostaju još DLKV i BELJE da odu u nebo i njih na sreću imam. Molio bih lijepo koje su još dionice precijenjene da ih kupim. Hvala![smiley1]

Gipk danas može minimalno do 1 995 kuna.Ustvari baš i ne može, zadnja kuupnja je na 2 000 dalje nema.
Na kupnji svega 51 komad, od čega 15 na 2 000.To je cijela kupnja, baš i nije neki support.

Prodaje ima koliko treba.Kako i ne bi , ide dokapitalizacija po 380 kuna. Može li gore?

Bojim se za imaoce ove dionica da ne bi bilo kao u onom filmu ” Samoubojstvo iz zasjede ” sa M.I. u glavnim ulogama.[smiley6]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Na LKPC pobjegao onaj na prodaji sa preostalim nalogom po 4150 – hehe
samo dvoje žele prodati – valjda ipak ima neka veza luke sa lukom (znate na šta mislim).[smiley2]
al’ moram sa sjetom reći i ja sam jučer pobjegao ali na dokupu sa 3750 – baš sam kjeten !

New Report

Close