Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Malo je krenulo sa likvidnosti…neka se nastavi…iako je sada jako selektirano, al nema veze, samo neka se promet poveca


http://www.seebiz.eu/euromoney-uz-jamstvo-svjetske-banke-do-povoljnijeg-zaduzivanja-i-podizanja-rejtinga-hrvatske/ar-161858/

Ovo je jedino bitno.
Izgleda da se definitvno diže rejting.
Izgleda kao gotova stvar. Rješavanjem cesta diže se sve.
Da li u rujnu ili tri mjeseca kasnije nije bitno.
Ali bilo bi bolje prije.
Moglo bi već i sad ako se konture dogovora znaju.

Možemo očekivati skok CROBIJA preko 2000

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Uf, da je Novu Godinu dočekati na 2000!

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

2018 bi bilo prigodno




Izgleda da neki jači igrači ulaze u RIVP. Skidaju po 10.000 komada. Promet veći od 3 milijuna. Obzirom da kompanija tek razvija svoje potencijale puno ulaže akvizira uz jeftino financiranje i sa mirovincima kao izvorom novaca očekivan rast. Mislim da je dionica br. 1 na ZSE. Do optimizacije poslovanja još je nekoliko godina najmanje. Uglavnom raduju pozitivna očekivanja. Menadzment smatram vrhunskim, to je ključno za kompaniju.

A ne bismo li mogli konstatirati da neki jači igrači izlaze i istresaju po 10.000 komada.
A ne bismo li mogli konstatirati da recimo IGH (ali još sijaset drugih firmi na burzi) ima još vrhunskiji managment i da se poslovi za firmu stvaraju na sve strane.
Biti će zanimljivo pratiti razvoj situacije u narednom razdoblju.
U svakom slučaju, jesen će biti sve samo ne dosadna.

[/quote]
pljuješ po RIVP i u isto vrijeme navijaš za IGH hahaha
[/quote]

Pa ne baš. Samo malo širim vidike.

IGH je ključni sudionik građevinskog tržišta, a znanje više od 300 inženjera je glavna vrijednost

Joj joj, to bi bilo fenomenalno, da nam dignu rejting sad u ovoj kombi s cestama i Svjetskom bankom.
Niže kamate, više love, brži gdp, veći profiti, odmah si na radaru i strancima da dođu kupovati na burzi…
Sve bi zasjalo u roku od samo koji mjesec.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Izgleda da se i promet u zadnje vrijeme poceo dizati, nadam se da ce nastaviti uzlaznim smjerom i iduci tjedan.

Idući mjesec očekujem dizanje rejtinga za jednu stepenicu a u proljeće i drugu stepenicu iz “podruma” te napokon da prodišemo punim plućima te se smanje kamate na hrvatski dug i ubrzamo gospodarski rast prema 4-5% BDP-a. Kod nas sve pozitivno ide na brzaka tako da me ne bi iznenadio ni crobi do iduće sezone da preskočimo prijašnji vrh.

Ko je jamio, jamio
http://www.seebiz.eu/zagrebacka-burza-rast-indeksa-uz-vrlo-dobar-promet/ar-161881/

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.


Ko je jamio, jamio
http://www.seebiz.eu/zagrebacka-burza-rast-indeksa-uz-vrlo-dobar-promet/ar-161881/

Nešto se definitivno događa.
Rivp je zlatno potegnuo, vjerovatno će još malo u ovoj turi.
A sad treba malo širine. Ima prostora na dosta mjesta.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

uzalud podaci o BDP-u, turizmu i ne znam čemu…neki i dalje ne uspijevaju shvatiti da do (koliko-toliko) pozitivnog rješenja za todex dionice, ZSE neće naprijed nego će životariti na ovim razinama, s jadnim prometima….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Zašto uspješne kompanije koje nemaju nikakve veze sa Agrokorom
trebaju tavoriti i imati jadan promet, potpuno neutemeljeno tumačenje.
Okrenimo se budućnosti, što kažete na Valamar njegov promet na ZSE i perspektive ?

New Report

Close