Koliki prinos očekujete 2007.?

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Koliki prinos očekujete 2007.?

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zaboravih dodati, ono sto ulazem u regiju, ulazem dugorocno, osim dijela portfelja u banja luci.

nadam se da necu popustiti samom sebi i krenuti mesetariti za nekih pola godine jer bi to bio definitivno krivi potez. novci u regiji ce imati pravu vrijednost tek za 3 godine, a za 5-7 ce vrijediti zlata…

Ako je sve pod kontrolom, idete presporo. "Mario Andretti"

Ja očekujem 50-60% do kraja godine. Imao sam par krivih poteza i to me koštalo prinosa.

u sljedeće 2 godine 400 – 500%

zašto?

zato što imam INDG [smiley1]

I love the Smell of Profits in the Morning


u sljedeće 2 godine 400 – 500%

zašto?

zato što imam INDG [smiley1]

Ma to ti je malo. Moraš uvijek planirati više da bi dobio manje. Kuiš
Evo recimo ja očekujem do kraja godine da potegnu PKMI, SLDM, HRBS i PUNT. Oni su u ovoj godini postigli same minuse. Ali zato kad krenu eto mene na plus 200% isti čas. Čisti ziceri.


Ja očekujem do kraja godine duplo manje nego sad. Toliko.

Ja suprotno, jer imam dionice koje još nisu potegle.

Ako se nastavi kao ova dva tjedna i 20% biti će odlično.[smiley7]

Hi,hi,hi, koliki prinos očekujem? Pa zna se – maksimalni, hi,hi,hi[smiley2]
Kod nas Apača se kaže: budimo realni – tražimo nemoguće!!!!

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Dosad kroz godinu 105%, al se lagano smiruje situacija tak da mislim drastičnije preslagat portfelj
i onda očekujem 300%.

Nov sam, priznam, al dosad znam da nije početnička sreća.

x

2xcrobex


deVito: ” Ja sam imao preko 30% u cca 2mj , onda me jedna pokopala ( nadam se ne jos za dugo) natrpao sam se nje i dokupljujem ju jos uvijek , u nju cu ugurati ako treba i 66% imovine i cekam ju da donese 150% max do slijedeceg ljeta. a ostatak koji je trenutno cca 50% kesa ocekujem jos 30% do kraja god. Bez ove nesrece realno 50-60% ” A nesreća bi bila Atlas nekretnine?

ne kolega Maistrica
ali ju nedam sada to 750 pa taman bankrotirao

[color=blue][i]Trgovina na malo ,veliko i od panicara u korekciji [/i][/color]


fazan: ” u sljedeće 2 godine 400 – 500% zašto? zato što imam INDG [smiley1] ” Ma to ti je malo. Moraš uvijek planirati više da bi dobio manje. Kuiš Evo recimo ja očekujem do kraja godine da potegnu PKMI, SLDM, HRBS i PUNT. Oni su u ovoj godini postigli same minuse. Ali zato kad krenu eto mene na plus 200% isti čas. Čisti ziceri.

Zamisli, a tu nisam računao na dokapitalizaciju. Hm, stvarno sam malo napisao. [smiley1]

I love the Smell of Profits in the Morning

SLK:

deVito: ” Ja sam imao preko 30% u cca 2mj , onda me jedna pokopala ( nadam se ne jos za dugo) natrpao sam se nje i dokupljujem ju jos uvijek , u nju cu ugurati ako treba i 66% imovine i cekam ju da donese 150% max do slijedeceg ljeta. a ostatak koji je trenutno cca 50% kesa ocekujem jos 30% do kraja god. Bez ove nesrece realno 50-60% ” A nesreća bi bila Atlas nekretnine?

ne kolega Maistrica
ali ju nedam sada to 750 pa taman bankrotirao

Nećeš, kolega. Sad kad se to napokon riješi s tim prokletim španjolcima, nema razloga da se ne ide gore. Jedino što vam je novac dugo zaglavljen. Najbitnije da ga vratite, a u to nema sumnje.

No respect


deVito: ” SLK: ” deVito: ” Ja sam imao preko 30% u cca 2mj , onda me jedna pokopala ( nadam se ne jos za dugo) natrpao sam se nje i dokupljujem ju jos uvijek , u nju cu ugurati ako treba i 66% imovine i cekam ju da donese 150% max do slijedeceg ljeta. a ostatak koji je trenutno cca 50% kesa ocekujem jos 30% do kraja god. Bez ove nesrece realno 50-60% ” A nesreća bi bila Atlas nekretnine? ” ne kolega Maistrica ali ju nedam sada to 750 pa taman bankrotirao ” Nećeš, kolega. Sad kad se to napokon riješi s tim prokletim španjolcima, nema razloga da se ne ide gore. Jedino što vam je novac dugo zaglavljen. Najbitnije da ga vratite, a u to nema sumnje.

Pa tako sam i ja mislio i jos uvijek mislim i dokupljujem da srusim projecnu kupovnu jer sam dobar paket uzeo oko 370 ( pa na 340 ,330 322)
jedno mi je kao sto ste i rekli sada je to vec neka solidna cifra zabetonirana ( sreca moja sto i moji favoriti stagniraju ili malo padaju ) tako da nema nekog prevelikog gubitka …
Ali sad Maistrica ce na pacanje malo duze ( inace mi je draze +30-40% i idemo na drugu )
Imao sam i srece di sam u kratkom vremenu cca mjesec dana imao i dvije takve transakcije …

[color=blue][i]Trgovina na malo ,veliko i od panicara u korekciji [/i][/color]

Očekujem što više pogoditi pravo vrijeme za kupnju ili prodaju i onda zarada nije u pitanju. Ali to ionako već ide ustaljenim tokom.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

New Report

Close