KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa dobila je firma, vecu polugu za zaduživanje. A dionicari su dobili vise dionica i moguće vecu likvidnost na burzi.

Zna li netko razlog zašto KODT2 ima kupnju na 1.000 (osim što je u redovnom), a KODT jedva na 800?

Ako sam dobro shvatio, onda je obveznik plaćanja poreza isplatitelj tj. KODT (kao što je i inače pri isplati dividende)?
Znači mi ne moram ništa prijavljivati?


Zna li netko razlog zašto KODT2 ima kupnju na 1.000 (osim što je u redovnom), a KODT jedva na 800?

zato što se još nitko nije postavio iznad toga

Jesu li kome sjele dionice? Ja ih ne vidim ni na PBZ Investoru ni na SKDD

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”


Jesu li kome sjele dionice? Ja ih ne vidim ni na PBZ Investoru ni na SKDD

meni na agramu su sjele, sve ok 😉



Jesu li kome sjele dionice? Ja ih ne vidim ni na PBZ Investoru ni na SKDD

meni na agramu su sjele, sve ok 😉
[/quote]
Da li su ti dionice na agramu prebacene na racun bez da si ih morao registrirati sa brokerom?

meni na Hiti su dionice upisane sve OK

Nisam nista registrirao, valjda automatski…


Nisam nista registrirao, valjda automatski…

Ja sam na ZABI nista jos nije leglo, hvala na odgovoru

Hvala na odgovorima, meni i dalje nista, vidjet cemo sutra.
I dalje javljajte situaciju, hvala

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”


Zna li netko razlog zašto KODT2 ima kupnju na 1.000 (osim što je u redovnom), a KODT jedva na 800?
Zbog istog razloga zbog kojeg su stavljali kupovni nalog na 1.500 kn kada se tržila po 1.600 kn iako se temeljem pozitivnih izvješća moglo naslutiti u kojem će smjeru ići cijena.



Nisam nista registrirao, valjda automatski…

Ja sam na ZABI nista jos nije leglo, hvala na odgovoru
[/quote]

Provjerite u skdd, vode li se dionice kao registrirane s brokerom, ili su na slobodnoj poziciji. Ako se vode kao da su registrirane, zovite brokere, ako se već nije automatski pojavilo na brokerskom accountu (a trebalo je). Meni su se pojavile tek nakon tel poziva brokeru i upozoranja što trebaju napraviti.

Ako su na slobodnoj poziciji, treba ih registrirati s brokerskom kućom.




Jesu li kome sjele dionice? Ja ih ne vidim ni na PBZ Investoru ni na SKDD

meni na agramu su sjele, sve ok 😉
[/quote]
Da li su ti dionice na agramu prebacene na racun bez da si ih morao registrirati sa brokerom?

[/quote]
Meni nista nije provedeno automatski u Agramu. Dionice su na slobodnoj poziciji u SKDD i moram ih regstrirat sutra jer ih sad nisam uspio registrirat.

Rastimo zajedno...

Gubitnik dana. Da je barem Anto Augustinović, analitičar Erste banke, to komentirao.

Gubitnik dana Končar D&ST -12,28% 1.000,00 kn

https://www.tportal.hr/biznis/clanak/burza-i-dalje-klizi-uz-vrlo-slab-promet-20180917

New Report

Close