KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




na 1300 nema ozbiljne kolicine na prodaji…

ako se tamo pojavi ozbiljnija kolicina, vidjet cete na mosticu kako izgleda kad krdo gladnih lavova dograbi mladu gazelu.

Kako nema? Na prodaji je 298 komada redovne.
[/quote]
Kolega
imamo razlicite poglede na velicinu
[/quote]

U tom nalogu je trenutno 66 posto od svih dionica na prodaji.
387.000 kuna za ZSE i na slabo likvidnoj dionici je velik nalog.





na 1300 nema ozbiljne kolicine na prodaji…

ako se tamo pojavi ozbiljnija kolicina, vidjet cete na mosticu kako izgleda kad krdo gladnih lavova dograbi mladu gazelu.

Kako nema? Na prodaji je 298 komada redovne.
[/quote]
Kolega
imamo razlicite poglede na velicinu
[/quote]

U tom nalogu je trenutno 66 posto od svih dionica na prodaji.
387.000 kuna za ZSE i na slabo likvidnoj dionici je velik nalog.
[/quote]
Kolega Alabama je javno pokazao zainteresiranost za kupnju cca 1000 komada
njemu je nalog od 300 kom sica

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]





na 1300 nema ozbiljne kolicine na prodaji…

ako se tamo pojavi ozbiljnija kolicina, vidjet cete na mosticu kako izgleda kad krdo gladnih lavova dograbi mladu gazelu.

Kako nema? Na prodaji je 298 komada redovne.
[/quote]
Kolega
imamo razlicite poglede na velicinu
[/quote]

U tom nalogu je trenutno 66 posto od svih dionica na prodaji.
387.000 kuna za ZSE i na slabo likvidnoj dionici je velik nalog.
[/quote]
Za tih 298 već postoji kupac,samo je pitanje koliko će se skupiti još ispod te cijene dok kupac ne udari,vjerovatno hoće kojih petstotinjak komada.IMHO


Znači, ne možemo se dogovoriti? Onih 1000 kom. na kupnji su bili moji, tek toliko da vidite da sam ozbiljan kupac, i da mi nije sav novac u validusu. Ako se predomislite, stojim vam na raspolaganju.
Sa štovanjem

– vaš je nalog bio na nekoj nerealnoj cijeni.
– ipak je moj nalog od 88 na nekoj realnoj cijeni i stoji tu cijeli dan, ali ne ide.

– sada ću pokratiti taj nalog,
– i povećati onaj nalog od 1.300kn da dionicu učinim malo likvidnijom i pristupačnijom investitorima.

– I love this game.
Pozdrav !

– evo imate sada dosta dionica na prodaji.
– jeftinije od ovoga zbilja ne mogu.
– ako želite još dionica na prodaji, samo pište.

– I love this game.
Pozdrav !



Znači, ne možemo se dogovoriti? Onih 1000 kom. na kupnji su bili moji, tek toliko da vidite da sam ozbiljan kupac, i da mi nije sav novac u validusu. Ako se predomislite, stojim vam na raspolaganju.
Sa štovanjem

– vaš je nalog bio na nekoj nerealnoj cijeni.
– ipak je moj nalog od 88 na nekoj realnoj cijeni i stoji tu cijeli dan, ali ne ide.

– sada ću pokratiti taj nalog,
– i povećati onaj nalog od 1.300kn da dionicu učinim malo likvidnijom i pristupačnijom investitorima.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]
Kolegice, mene ne interesira 88 kom. nego sve vaše povlaštene dionice. Moj nalog je bio neozbiljan, ali pokazao sam vam prvu milju. Trebam li pokazati više? Ili stavite sve dionice na ask, ne 88 kom.
Sa štovanjem

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


– evo imate sada dosta dionica na prodaji.
– jeftinije od ovoga zbilja ne mogu.
– ako želite još dionica na prodaji, samo pište.

– I love this game.
Pozdrav !


Hvala kolegice
evo ja im nudim kupnju po 1200, jos 80 komada

valjda ce se popraviti likvidnost

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Kolegice, mene ne interesira 88 kom. nego sve vaše povlaštene dionice. Moj nalog je bio neozbiljan, ali pokazao sam vam prvu milju. Trebam li pokazati više? Ili stavite sve dionice na ask, ne 88 kom.
Sa štovanjem

– krivo čitate,
– 88 dionica je bilo na kupnji, a ne na prodaji.
– više ih nema, skinula taj nalog.

– ako vas zanima kupnja tada imate na 1.300kn za kupiti 411 dionica.
– pak ako vas zanimaju okrugle brojćice stvarno nije problem još nadodati 600 dionica.

– I love this game.
Pozdrav !



Kolegice, mene ne interesira 88 kom. nego sve vaše povlaštene dionice. Moj nalog je bio neozbiljan, ali pokazao sam vam prvu milju. Trebam li pokazati više? Ili stavite sve dionice na ask, ne 88 kom.
Sa štovanjem

– krivo čitate,
– 88 dionica je bilo na kupnji, a ne na prodaji.
– više ih nema, skinula taj nalog.

– ako vas zanima kupnja tada imate na 1.300kn za kupiti 411 dionica.
– pak ako vas zanimaju okrigle brojćice stvarno nije problem još nadodati 600 dionica.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]
Ja cijelo vrijeme pišem o povlaštenoj KODT-P-A a vi mi nudite redovnu. Pa pročitajte moje postove. Ja vam ne dijelim jedinice, jer to je za djecu, a ja sam ozbiljan investitor. Ponavljam interesiraju me samo POVLAŠTENE dionice KODT-a
I molim vas nemojte prestati pisati radi provokacija drugih forumaša…….i ja sam sve to prošao, na raznim temama.
Sa štovanjem

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Alabama – hebat ga – neko s toliko para ne bi se trebo patit oko toga da ne možeš otić 10 dana u miru na Karibe – jer moraš pratit Validus.

Ko će pojest sindikalno strašilo na 1300 [cool] [cool]

Pitam se zašto ovi iz Slavonskog fonda prodaju KODT a kupuju SNBA??


Pitam se zašto ovi iz Slavonskog fonda prodaju KODT a kupuju SNBA??

ma sad i ovaj slavonski fond prodaje, svi prodaju… jedino je ask svaki dan sve visi, ma kako sada to
[lol] [lol] [lol] [lol]
koji salvonski fond?

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

New Report

Close