KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zanimljivo je kako je višeglavi na ovoj temi upregao iz sve snage…vadi nickove iz naftalina …

zna li netko kada novi laboratorij Kodt-a krece s radom?
To ce znacajno utjecati na poslovanje ( pozitivno naravno)

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Zanimljivo je kako je višeglavi na ovoj temi upregao iz sve snage…vadi nickove iz naftalina …

zna li netko kada novi laboratorij Kodt-a krece s radom?
To ce znacajno utjecati na poslovanje ( pozitivno naravno)

kakav laboratorij?


Brišu me jer pišem istinu.
Napuhavate ovu dionicu, a ne valja ništa u sadašnje vrijeme.
Vi govorite o targetu 1500,00 kuna (30 % od sadašnje) za ovu godinu.
Ljudi si žele vratiti gubitak u zadnjih par godina !
Zar će to pokušati na ovoj dionici ?
DKVS je za ovo svemir.

Pa kolega nemaju ovu dionicu takvi kao vi što ste se 2008 krcali građevinarima pa sada pušete i na hladno.
– dobro poslovanje
– dobra dionica
– dobra dividenda
– dionica u sigurnim rukama……………….

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU


Brišu me jer pišem istinu.
Napuhavate ovu dionicu, a ne valja ništa u sadašnje vrijeme.
Vi govorite o targetu 1500,00 kuna (30 % od sadašnje) za ovu godinu.
Ljudi si žele vratiti gubitak u zadnjih par godina !
Zar će to pokušati na ovoj dionici ?
DKVS je za ovo svemir.

***obrisano***.

evo jos malo fundamentalnih pokazatelja ovog podcijenjenog bisera

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


kakav laboratorij?

– električni.

– I love this game.
Pozdrav !

Ovdje upišite svoj komentar… [lol] [lol]

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Moze li mi netko od nadleznih objasniti zasto na dan 30.09.2010. g. vrijednost ugovorenih poslova iznosi 355,9 mil. kn a na isti dan 2009. g. vrijedost ugovorenih poslova je iznosila 538,7 mil. kuna.? [undecid]

– o tim stvarima je najbolje pisao gospon Loris.
– imate dosta njegovih tekstova koji su i više nego poučni na temi Bez cenzure – o dionicama.
– to je zbilja točno što vi pišete, veliki gubitak posla.
– ali obratite pažnju i na dugovanje, koje je stvarno i više nego veliko.
– eto zbog svega toga imate i veliki pad ove dionice od preko 50% u vrlo kratkom vremenu.

– a trenutno tu dionicu na veliko prodaju HPB fondovi, i imaju toga cca 10.000 dionica.
– i još kada vidim kako je to jedan trenutno najbolji fond u HR, provjerite ako mi ne vjerujete.
– pa valjda oni najbolje znaju koje su to dionice precijenjene.

– eto ja sam malo tu isto drukala,
– možda se popuni taj gap do 2.000kn.
– jer ovo je isto bila loša investicija i na 2.000kn ili na 1.000kn.

– samo ne obraćajte puno pažnju na ove gluposti koje ja tu pišem, jer se u te transformatore stvarno ne kužim.
– ali me prati velika sreća kod investiranja tako da sam tu u kratkom vremenu bezobrazno puno zaradila.

– a vi gospon Retard pričekajte onaj pravi kupovni signal na 1.500kn.
– jer ako dođe do 1.500kn tada je otvoren put ka 2.000kn.
– prije toga je nikako ne kupovati.

– I love this game.
Pozdrav !

Gdice ivana7… nemam dionicu kodt,vidim da dobro posluju do sada,sve je to OK i mislim da je sve to vec ugradeno u cijenu ali me zabrinjava ovi pad ugovorenih poslova,a to je slozit cete se bitna stvar za buducnost drustva i njihove dobiti.A kod dionica se ipak gleda buducnost,zar ne…Evo i link:http://www.poslovni.hr/vijesti/koncar-dst-u-devet-mjeseci-s-rastom-prihoda-i-dobiti-161759.aspx


Gdice ivana7… nemam dionicu kodt,vidim da dobro posluju do sada,sve je to OK i mislim da je sve to vec ugradeno u cijenu ali me zabrinjava ovi pad ugovorenih poslova,a to je slozit cete se bitna stvar za buducnost drustva i njihove dobiti.A kod dionica se ipak gleda buducnost,zar ne…Evo i link:http://www.poslovni.hr/vijesti/koncar-dst-u-devet-mjeseci-s-rastom-prihoda-i-dobiti-161759.aspx

Kolega retard …kupujte hdel, to je za vas…veze vas i struka…baustela i cestogradnja…tu ste na domacem terenu.

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Moze li mi netko od nadleznih objasniti zasto na dan 30.09.2010. g. vrijednost ugovorenih poslova iznosi 355,9 mil. kn a na isti dan 2009. g. vrijedost ugovorenih poslova je iznosila 538,7 mil. kuna.? [undecid]

Kad je bilo aktualno ja sam to prokomentirao na ovom mjestu, predzadnji post:
http://www.poslovni.hr/forum/kodt-koncardistributivni-i-specijalni-transformatori-dd–1410-pg387.aspx



Brišu me jer pišem istinu.
Napuhavate ovu dionicu, a ne valja ništa u sadašnje vrijeme.
Vi govorite o targetu 1500,00 kuna (30 % od sadašnje) za ovu godinu.
Ljudi si žele vratiti gubitak u zadnjih par godina !
Zar će to pokušati na ovoj dionici ?
DKVS je za ovo svemir.

***obrisano***.
evo jos malo fundamentalnih pokazatelja ovog podcijenjenog bisera
[/quote]

To je u redu, samo tu još treba dodati isplaćene dividende, pa će rezultat biti znatno bolji.



kakav laboratorij?

– električni.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

kolegice nisam pitao vas nego deluxa, on očito nema pojma pa je pustio vas da odgovorite mjesto njega.

vi imate pojma još manje.

delux, a zašto si upro iz sve snage da ljudi kupuju ovu dionicu? svaki drugi post tu je tvoj.
kad netko pokuša dati naznaku da postoji i nešto negativno, brzo se uzbudiš… to ti nije dobro.
mislim, dionica je ok, ali ipak… reci nam u čemu je stvar, zašto je to tebi tako važno? [smiley]


delux, a zašto si upro iz sve snage da ljudi kupuju ovu dionicu? svaki drugi post tu je tvoj.
kad netko pokuša dati naznaku da postoji i nešto negativno, brzo se uzbudiš… to ti nije dobro.
mislim, dionica je ok, ali ipak… reci nam u čemu je stvar, zašto je to tebi tako važno? [smiley]

pump and dump


delux, a zašto si upro iz sve snage da ljudi kupuju ovu dionicu? svaki drugi post tu je tvoj.
kad netko pokuša dati naznaku da postoji i nešto negativno, brzo se uzbudiš… to ti nije dobro.
mislim, dionica je ok, ali ipak… reci nam u čemu je stvar, zašto je to tebi tako važno? [smiley]

kolko sam ja shvatio emotivno je vezan za ovu dionicu……..kod ove dionice u nazivu je riječ distribucija…..valda zato…..kolko sam u zadnje vrijeme cito …steko sam dojam da je cesto distribuira kako forumasima tako i samom sebi koji puta
pofuk

New Report

Close