KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


2010 = godine mislim! [lol]

Jova Čaruga 2011 i onda selim u Monako [thumbsup]

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Golube kad ce Varteks u bankrot, dam mu jos godinu dana, dok ne izvuku pare za se nemas od čeg naplatit.


Golube kad ce Varteks u bankrot, dam mu jos godinu dana, dok ne izvuku pare za se nemas od čeg naplatit.

Izvuku pare.. [shocked]Mislim da ne pratimo isti VARTEKS.Ovaj moj Varteks će sad tek dobiti pare,hrpu para.Ovi ostali tekstilci će se malo buniti al – psi laju karavana prolazi.. [cool]

Ali nije tema Varteks nego KODT,skretanje s teme se može svakak protumačiti… [rolleyes]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

brate mili stvarno si naporan! [smiley]

– svi znamo da si prodo kodt po 2900 prije dividende

– sve si nas obavijestio da kodt odlazi s burze

– svima si također obznanio da se ne vraćaš u kodt i da te ne zanima više

kupio si VARTEKS, HAJDUK, DINAMO il štoveć i uživaj u njemu!

samo bi volio shvatit svrhu tvojeg pisanja ovdje i povremenog podbadanja?

vjerujem da ne bi volio da ti mi kodtovci (između ostalog) dođemo drobit na tvoj omiljeni nogometni klub kako on odlazi s burze ili još gore, napravimo poštenu analizu istog! [kiss]

Slažem se s gore navedenim.

Golube nemoj se ljutiti no često pretjeraš.

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

quote=ČARUGA]
Slažem se s gore navedenim.

Golube nemoj se ljutiti no često pretjeraš.
[/quote]

Ako je iznošenje svog stava pretjerivanje onda stvarno pretjerujem.Dobro kaže croman,kakvi ste vi to ljudi kad ni svoje ne podnosite i vrijeđate se međusobno.Dva mjeseca trubim da će ova hartija pasti i dva mjeseca konstantno pada.Mislite slučajno??Ma jok,vidjelo se iz aviona.Vi mislite da firma mora biti na burzi da bi bila uspješna? [shocked]Od kud vam ta glupost??
S druge strane kupnja dionice neke firme ima samo dva cilja-1; povrat kapitala kroz dividendu,što u hr možeš odmah i zauvjek zaboraviti (nemojte samo spominjati ht.,10% dividenda-10%inflacija=0,0kn.)
-2; kasniju prodaju po višoj cijeni.
A ovo čudo je palo sa 5880 na 2372kn.Isad bi ja to trebao hvaliti da ne povrijedim nečije osječaje? [shocked]
I za kraj,KODT odlazi definitivno s burze što za firmu ne znači ama baš ništa osi nekih sitnih zanemarivih troškova. Troškovi uvrštenja su veliki a odlazak je jeftin.A što znači za vas male dioničare morat će svatko sam zaključiti.Eto to je moj stav,bez vrijeđanja,bez psovanja,bez nervoze.
Ljep pozdrav i veliku zaradu svim "kodtovcima,posebno wunderderištu. [kiss]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

@ golubv KODT odlazi definitivno s burze

Da li možeš reći odakle ti ova informacija, ako nije problem.

KODT odlazi definitivno s burze

molio bi za ovo dokaze!

za tako nešto ne znaju ni u firmi, ni u nijednom fondu koji je unutra pa budući da ti znaš, a iznosiš očito "povjerljive" informacije sigurno imaš načine i kako to stvarno dokazati jer tvoja drobljenja postaju više nego neukusna!

wunderderište je sasvim zadovoljno i dividendom na ovoj cijeni, al više bi onda trebo žalit redom:

kodt-r-a
2. FLORIČIĆ KRISTIJAN 4.958 5,11 Osnovni račun
6. KNEŽEVIĆ NIKOLA 1.170 1,21 Osnovni račun
10. BELAMARIĆ JOSIP 452 0,47 Osnovni račun

kodt-p-a
2. KNEŽEVIĆ NIKOLA 2.704 8,80 Osnovni račun
5. BERKOPIĆ DRAŽEN 1.249 4,07 Osnovni račun
6. BRKIĆ MARIJAN 1.000 3,26 Osnovni račun
7. VULIĆ TOMISLAV 808 2,63 Osnovni račun
8. JURKIĆ ŽELJKO 500 1,63 Osnovni račun
9. JUMIĆ BRANKO 452 1,47 Osnovni račun
10. DELIĆ ROZALIJA 360 1,17 Osnovni račun

imaju dosta velike količine dionica i neki još uvijek kupuju, dapače par miljona kuna su bubnuli unutra u zadnjih manje od godinu dana!

a da su baš svi koji kupuju gluplji od tebe i da si ti najinformiraniji čovjek u državi nekako čisto sumnjam!

a i nego što samo kodt napušta burzu ili, ne vidim baš da posvećuješ toliku pažnju još nečemu!?

@golub

Pisati ovakva sranja, da nije anonimno, vjerojatno bi povlačilo krivičnu odgovornost, ali nemoj se pozdavat previše u anonimnost ako nastaviš gluparat.


KODT odlazi definitivno s burze

molio bi za ovo dokaze!

za tako nešto ne znaju ni u firmi, ni u nijednom fondu koji je unutra pa budući da ti znaš, a iznosiš očito "povjerljive" informacije sigurno imaš načine i kako to stvarno dokazati jer tvoja drobljenja postaju više nego neukusna!

wunderderište je sasvim zadovoljno i dividendom na ovoj cijeni, al više bi onda trebo žalit redom:

kodt-r-a
2. FLORIČIĆ KRISTIJAN 4.958 5,11 Osnovni račun
6. KNEŽEVIĆ NIKOLA 1.170 1,21 Osnovni račun
10. BELAMARIĆ JOSIP 452 0,47 Osnovni račun

kodt-p-a
2. KNEŽEVIĆ NIKOLA 2.704 8,80 Osnovni račun
5. BERKOPIĆ DRAŽEN 1.249 4,07 Osnovni račun
6. BRKIĆ MARIJAN 1.000 3,26 Osnovni račun
7. VULIĆ TOMISLAV 808 2,63 Osnovni račun
8. JURKIĆ ŽELJKO 500 1,63 Osnovni račun
9. JUMIĆ BRANKO 452 1,47 Osnovni račun
10. DELIĆ ROZALIJA 360 1,17 Osnovni račun

imaju dosta velike količine dionica i neki još uvijek kupuju, dapače par miljona kuna su bubnuli unutra u zadnjih manje od godinu dana!

a da su baš svi koji kupuju gluplji od tebe i da si ti najinformiraniji čovjek u državi nekako čisto sumnjam!

a i nego što samo kodt napušta burzu ili, ne vidim baš da posvećuješ toliku pažnju još nečemu!?

@wunder
Zar je moguče da je vama napuštanje burze i stečaj isto?? [shocked]Kakve veze ima top deset stim dal je izlistana ili ne??Ko tvrdi da su suvlasnici kodt-a glupi??Naprotiv,ja tvrdim da firma odlično radi ,da ima perspektivu,da imam love kupio bi odmah cijeli KODT,ali isto tako smatram da napušta burzu.Možda da živim u Staljinovoj Rusiji nebi svoje mišljenje javno iznosio ali na sreću živim u ljepoj našoj. [smiley]

@zmrklic
koliko ti je godina tek? [undecid]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

kad neko napiše "kodt definitivno odlazi s burze" to nije iznošenje vlastitog mišljenja nego plasiranje dezinformacija i laži budući da očito nemaš povjerljiv izvor ili činjenicu koju možeš dokazati i da ti to samo smatraš!

a za tvoje mišljenje i što ti smatraš osobno me *censored*! [cool]

Golube, postoji određena razlika između onog što je u redu napisat (smatram da napušta burzu), i onog što nije u redu napisat (KODT odlazi definitivno s burze).

Jedno odražava mišljenje, a drugo insunuira na imaš neku inside informaciju koju nemaš.
Također to tvoje mišljenje nije ničim obrazloženo i argumentirano. To je post tipa, da upoznam Angelinu Joley, smatram odma bi se zaljubila u mene i ostavila Brada.

No što bi reko Prljavi Harry:
Opinion is like an asshole, everybody has one!


kad neko napiše "kodt definitivno odlazi s burze" to nije iznošenje vlastitog mišljenja nego plasiranje dezinformacija i laži budući da očito nemaš povjerljiv izvor ili činjenicu koju možeš dokazati i da ti to samo smatraš!

a za tvoje mišljenje i što ti smatraš osobno me *censored*! [cool]



Golube, postoji određena razlika između onog što je u redu napisat (smatram da napušta burzu), i onog što nije u redu napisat (KODT odlazi definitivno s burze).

Jedno odražava mišljenje, a drugo insunuira na imaš neku inside informaciju koju nemaš.
Također to tvoje mišljenje nije ničim obrazloženo i argumentirano. To je post tipa, da upoznam Angelinu Joley, smatram odma bi se zaljubila u mene i ostavila Brada.

No što bi reko Prljavi Harry:
Opinion is like an asshole, everybody has one!

Wunder,wunder,dizanje tona mi samo govori da pojma nemaš što će dalje biti.A bilo bi mi drago da imaš i ti svoj stav ili mišljenje pa makar kao ja-pogrešno [rolleyes]Ovako ostavljaš dojam "neznam kako će biti ali sigurno ne tako kao što golub misli".Nikad na niti jedno pitanje ne odgovoriš nego postavljaš protupitanje.Komunikacija nam je loša makar sam x puta pokušao okrenuti na šalu.Predlažem da se u buduće ne obračamo direktno jedan drugome pa će svima laknuti,i nama a i onima koji te gluposti htjeli ili ne ipak čitaju.

A sa zmrklic-em se mogu ovaj put i složiti.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Ovo su nebitna natezanja. Ne znam zbog čega je toga toliko prisutno na ovoj temi.
Ponekda vrijednost dionice ne odgovara vrijednosti firme, kroz određeni vremenski period to se dvoje uskladi. Iz KODT idalje stizu dobre vijesti- novi poslovi, nove refrence…najbitnije da su proizvodi sve slozeniji što znači i bolji profit

http://www.končar.hr

pa i Sančo je rekao da odlazi i da ne vrijedi više od 2000,00 kn [undecid]

New Report

Close