KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Samo oni su nesto djelili radnicima od tih firmi koje konsolidiraju, pise u izvjescu. Sto znaci da su manjinski interesi veci bez obzira na dobit. Mada, ja bi reko da KODT generira vecinu te dobiti, pa… Vidjet cemo.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

KONČAR-D&ST D.D./POVLAŠTENA KODT-P-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
6. BERKOPIĆ DRAŽEN 996 3,24 Osnovni račun

ah, tom Drazu nikad dosta KODT-a… nezasitan je…. a bit ce da on i Nikola ocekuju dobro izvjesce, premda sigurno jos nema nikakvih informacija

“Please, God, Just One More Bubble.”

pa ako je kupio 500 kodta radi dobrog izvješća onda je lud! [lol]

Dražen je ozbiljan investitor. Nisu mu svojstvene kratkoročne špekulacije. A trenutna cijena je više nego atraktivna za ulaz

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Ide li taj KODT gdje?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

u stečaj! [lol]

Bash…..http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/KODT-fin2007-1Y-NotREV-N-HR.xls%5Bproud%5D

Pozdrav

svi smo mi Crobex

[cool] [thumbsup]

POSLOVNI PRIHODI U 2007.G. ČINE 99% UKUPNIH PRIHODA. PRIHODI OSTVARENI OD PRODAJE TRANSFORMATORA U INOZEMSTVU VEĆI SU ZA 19% OD ISTIH PRETHODNE GODINE, A PRIHODI OD PRODAJE U ZEMLJI POVEĆANI SU ZA 46%. IZVOZ U UKUPNIM PRIHODIMA SUDJELUJE SA 66%. [lol]

evo da citiram sebe post prije mjesec dana

“S druge strane sve ispod 21 milje bi bio IMHO podbačaj mada treba pogledati kompletno izvješće. Osobno bih bio zadovoljan s dobiti od neke 22-23 milje a sve ostalo bi bio plus.”

Malo Fundamenata za 2007.

Sales 487 mil
Dobit 22,75 milja

EPS 178 kn
Sales 3800 kn po dionici
BVPS 967 kn

P/E (na 3000 kn) 17
P/S 0,79

Izračunato na 127800 dionica (R+P). Sve skupa ja zadovoljan.

Dividenda će biti cca 90 kn.

Pozdrav!

Jel ovo skriveni na P na 2950 ovih 10kom?

Mea parvitas.

@tork

jest čini se da je skriven i ostalo još 8×10 komada.

BTW pogledajte malo stavku “vrijednosno usklađivanje i rezerviranje” kod rashoda koja u ovom kvartalu iznosi čak 30 milijuna kn za razliku od prošlog kad je bilo samo 8. Dakle 22 milje razlike tj cijela dobit u 2007. Izvješće je zdravo i ima još prostora za napredak. Izrazito me zanima 1Q 2008. mada sumnjam da će uspijeti dosegnuti 147 milja dobiti kao iz 1Q 2007, mada bi lako mogli dobit od 5,3 mil. dosegnuti i prebaciti.

New Report

Close