KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Draž sakuplja [thumbsup]

Kad ga već spominjete, na isti način je marljivo sakupljao PLAG (od 900-2200 kn) CKML (od 1400-2000 kn) ACI (2400-3200 kn) HIMR (130-300 kn)…itd

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

pa zato i ima za cca 500 kodta koliko je kupio u zadnjih par mjeseci! [thumbsup]


wunderkind: ” htjedoh reći da knjigovođa i uprava od p/e mogu napraviti malte ne što hoće, što s p/s nije slučaj. sad je samo pitanje kojoj se publici obraćaju pišući fi, to jest žele li da cijena dionice raste ili im je svejedno. žele li prodati, i kome… ” Samo mi nije jasno kako će ga uprava i knjigovođa krojit, ako ga sam izračunaš i procijeniš…[sad]

nije mi baš jasno wunder, što si želio reći ,ali ako misliš na “kreativno” računovodstveno napuhavanje i naštimavanje rezultata onda isto vrijedi za oba pokazatelja, naime i prihodi od prodaje daju se “napuhati” raznim simuliranim ugovorima iako je to o čem govoriš krivično djelo. u oba slučaja nema razlike između takvih naštimavanja prema obje multiple.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

to sam prenio da je neko napisao na forum mojnovac, a ne ja!

čitat pažljivije!

Netko ruši s par komada. Mislim da je ovo tipični primjer rušenja u svrhu jeftinijeg dokupa. Nadam se da je onaj s mojnovac u pravu što se prihoda tiče jer bi 4Q mogao biti dobar.

drugar od fera, prihodi su točni 99%, dobit je vjerojatno malo podbacila, ali treba vidjet zašto!?

Transakcije
Cijena Količina Vrijeme
2.750,00 1 12:36:22
2.920,01 2 11:57:36

Možda mu treba za medikamente.

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

jeftinije mu je da se uvati za transformator

Postanite Eu-robovi


jeftinije mu je da se uvati za transformator

[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


Netko ruši s par komada. Mislim da je ovo tipični primjer rušenja u svrhu jeftinijeg dokupa. Nadam se da je onaj s mojnovac u pravu što se prihoda tiče jer bi 4Q mogao biti dobar.

s obzirom da je 3q bio za par postotaka ložiji od 3q2006…. sad je za promjenu vrijeme da izbace dobar 4q.

Scio me nihil scire


A lijepo sam govorio da će se trgovat na tim razinama. Tad su mi govorili da zagađujem ovu temu, da sam običan trol, provokator, itd. Eto ga sad 🙂

evo ti sad prilika… da skineš ispod 3000 s aska……
[lol]

Scio me nihil scire

Končar, Đuro Đaković i Dalekovod radit će TE Stanari kod Doboja

Zagrebački Rade Končar, Đuro Đaković i Dalekovodova tvrtka u Doboju Dalekovod TKS te beogradski Termoelektro, austrijski Strabag, slovenski Montavar, Rudis i Metalna Nova te bosansko-hercegovački IBE, Putevi i ITT iz Tuzle, Gradip iz Prnjavora bit će glavni izvođači izgradnje Termoelektrane Stanari kod Doboja.

Izgradnju najveće termoelektrane na Balkanu financira britanska tvrtka EFT. Izgradnja TE Stanari bit će najveća investicija u elektroenergetski objekt u BiH, a bit će dio budućeg rudarsko-energetskog kompleksa Stanari s rudnikom ugljena Stanari čiji je većinski vlasnik britanska tvrtka. Početak radova najavljen je za svibanj ove godine.

TE Stanari, snage 420 MWh, bit će prvi veći energetski objekt koji je na području zapadnog Balkana izgrađen u posljednjih 30 godina. Procjenjuje se da je ukupna vrijednost projekta 660 milijuna eura. TE Stanari će proizvoditi četvrtinu ukupne sadašnje proizvodnje električne energije u BiH. Prema istraživanju Europske inicijativa za stabilnost (ESI), ugalj bi mogao imati znatan učinak na razvoj BiH i regije, jednak utjecaju na razvoj Europske unije pedesetih godina prošloga stoljeća.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=b009a8e0-f3fb-4412-9eb5-991189fee906&open=sec

New Report

Close