Klub 100% do nule

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Klub 100% do nule

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Postovani.

Temeljem gomile upita zainteresiranih strana primorani smo osnovati klub 100% do nule.

Primamo samo prave zanesenjake uz mogucnost otvaranja kluba 200% do nule itd. ukliko postoji zainteresiranost javnosti a zanamo da postoji.

Primamo sve brodare, gradjevinare, pusace, neke od turista osim telekomunikatera; takvi nam netrebaju (osim ako dokazu da su uspjeli 100% biti down u HT-u; za njih ide poseban klub)

Sa stovanjem

Vas KLUB 100% do nule.

P.S. Znam da se ugasiti tema ali radi fore….

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Predlažem da svi koji su kupovali HDEL preko 2,000 budu počasni članovi. Uključujući i Birtića. Ili im možemo otvorit poseban klub: "kad mi dionica poraste 6 puta eto me na nuli"

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

ja predlazem one koji su kupovali ARNT po bilo kojoj cijeni iznad 50kn [yawn]

sta i moderatori prodaju danas?
niko da brise gluposti? [lol] [lol]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

ARNT je bila prilika godine. Moglo se prodati nakon ex-datea po 300 i kusur i još dobit 280kn isplate kapitala. Kupcima hvala i nek se što više zadrže na tržištu. Bez takvih nema ni dobre zarade.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


ARNT je bila prilika godine. Moglo se prodati nakon ex-datea po 300 i kusur i još dobit 280kn isplate kapitala. Kupcima hvala i nek se što više zadrže na tržištu. Bez takvih nema ni dobre zarade.

Neznam kako mi je ta priča promakla. Takvima stvano treba ovakva tema.

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones

kandidiram sebe za predsjednika kluba!

uz mene nase drustvo ce se snazno i silovito siriti dok svi ne postanu clanovi [thumbsup]

BUUUUUMMM

kandidirao bih takodjer dionice tiska, bzjk, ingr, eig, dkvs, homs, mais, ledo, jmnc, jlen..
ako sam koju izostavio slobodno me nadopunite..

BUUUUUMMM

I ja se učlanjujem u klub…
Za sada -35% ali prema onim targetima tehničara

LEDO , INGRA, ATGR ,

[lol]

smanjuje se minus.......

I to ću reći :

TEMU netreba gasit – mislim da ima perspektive

A biće i članova ha ha ha [thumbsup]

smanjuje se minus.......

zasto mi navl…khm otvaratelji teme daju lose ocjene?

BUUUUUMMM


kandidirao bih takodjer dionice tiska, bzjk, ingr, eig, dkvs, homs, mais, ledo, jmnc, jlen..
ako sam koju izostavio slobodno me nadopunite..

a mogao si to skratit i samo reci kandidiram u kanditu sve dionice [lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Ako sam ja primljen u klub : predlažem da neprimamo INAše i HT – nikako
(u redovima čekali ogroman plus – a kukali ko da su izgubili milijune)

IZ IPO-a : MAGMA i ATGR – dobro došli … i ovaj drugi operater – you welcome

I svakako predlažem u klub ove iz SNHO – njih na aparatima za doživljavanje drži dug Vlade i
to navodni………..

smanjuje se minus.......

…..Da se ne zaboravi TNSA i dividenda od 12…nečega…ha..ha..ha.. [wink]. E to su bila vremena…Kako je curila onih dana…svaki dan blokada, a gle sad …skoro ista priča svaki dan na većini likvidnih. Naravno vode…brodari.

eo ja se prijavljujem,dlkv

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

New Report

Close