Kerum prošetao Splićane od nule do 86 milijuna kuna

Naslovnica Forum Komentari članaka Kerum prošetao Splićane od nule do 86 milijuna kuna

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ideje naše – benzin Vaš [emo_mrgud]

Zašto ga nitko ne prijavljuje i zašto se ne napravi REVIZIJA utrošenih sredstava
u taj posao- pa da se vidi , gdje je utrošeno 86 MIL kuna..kome je preplaćeno,
koji su partneri najviše koštali i t d………

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Kerum je takav kakav je ali zašto ne zapljeskati za tu prekrasnu obalu…nema šanse da bi.bila izgradjena da je sdp na vlasti jer je ispred njegovog hotela koji ionako neće biti njegov jer ga ne može dovršiti. Mediji bi trebali prestat kokodakat koliko je koštalo a trebali su napast vladu za održavanje EU izbora prije lokalnih…to je koštalo isti iznos kao obala…pa sad jesu vredniji ti EU izbori od kojih nema nikakve koristi niti ti zastupnici tamo šta znače ili je vrednija zapadna obala koja će ostat i za buduće generacije?

kerum je elementarna nepogoda i đon-obraz.nadam se da će izgubiti izbore i nestati sa scene zajedno sa sekom i kosoricom.

sramoti sve pametne desno orijentirane politički misleće pojedince a kmeri ga potenciraju stvarajući tako podsvjesnu sliku u javnosti da je on role-model desničara.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

Moraš shvatiti da bi mediji rascerecili bilo koga tko je desno orjentiran pa makar bio i Superman! Kerum je priprost i neobrazovani lik ali za neke stvari je u pravu…ove obale ne bi bilo da nije bio gradonačelnik kao što ne bi bilo ni spomenika Tudjmanu čak i da je Hdz imao gradonačelnika. jedini on je mogao potegnut te stvari…

imao sam tu sreću upoznati dotičnog gospodina i biti u njegovom društvu nekoliko prilika pa bi se suzdržao komentiranja njega kao osobe,ali kao kvazi političara kojega je osmislio i upakirao manjgura mislim da je kukavičje jaje podmetnuto preko macana i lijevog lobija desnoj političkoj sceni.


Moraš shvatiti da bi mediji rascerecili bilo koga tko je desno orjentiran pa makar bio i Superman! Kerum je priprost i neobrazovani lik ali za neke stvari je u pravu…ove obale ne bi bilo da nije bio gradonačelnik kao što ne bi bilo ni spomenika Tudjmanu čak i da je Hdz imao gradonačelnika. jedini on je mogao potegnut te stvari…

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

Olos izabran voljom g l u p e vecine.

BigBoffin

Kerum je priprost i neobrazovani lik ali za neke stvari je u pravu…ove obale ne bi bilo da nije bio gradonačelnik kao što ne bi bilo ni spomenika Tudjmanu čak i da je Hdz imao gradonačelnika. jedini on je mogao potegnut te stvari…

@ ms4 ,
u pravu si.
Kerum je priprost i neobrazovani lik .

A nemogu ga smisliti “intelektualci” sa završenim fakultetima a koji nisu u stanju prehraniti ni sebe , ni ženu , ni djecu .
Čak ni pasa .

.

psi laju,karavane prolaze.zapadna je obala prekrasna.novaca je uvijek bilo i bit će. samo je problem-pitanje tko ga, kako i gdje troši.


psi laju,karavane prolaze.zapadna je obala prekrasna.novaca je uvijek bilo i bit će. samo je problem-pitanje tko ga, kako i gdje troši.

E u pravu si skroz %!kakav je takav je ali nešto je napravija a sad mu ljubomorni političari nalaze 100 mana!kako kaže svit “dobru konju 100 mana a lošem samo 1!nevalja”
eto me skoro u St da vidim tu ljepotu[emo_palacg]

A sve se je lipo moglo potrošiti na duga putovanja po dalekim morima “dragog” nam maršala ili one druge dlakave štetočine ni ime mu ne mogu spomeniti od gađenja?!Ovi koji se nabacuju govnima po Kerumu tada su bili “ushićeni”!


psi laju,karavane prolaze.zapadna je obala prekrasna.novaca je uvijek bilo i bit će. samo je problem-pitanje tko ga, kako i gdje troši.

Grci su isto mislili ”da je novaca uvijek bilo i da će ga bit”. [emo_palacd]

HGS (hulje grabe sebi) je od HDZ-a kupijo 2 mandata u saboru. Nismo isključiva partija, primamo svakoga ko je spreman na kriminal.

U svom mandatu nismo ništa napravili za grad, ali smo meni naziđali zapadnu obalu, neb’li pokušali utrapit Marjana nekon špariću, ali smo se tu malo zayebali. POS je zasra moj netijak, pa san walnerici da zemljište (uz simboličnu naknadicu).

Ako ne postanen gardonačelnik (šta je ravno mogućnosti da sutra neće izić Sunce), bez deputata iz moje partije Gradsko vijeće neće moć vunkcionirat, tako da ćemo svakoga držat za jaja.

Svaku noć do 4 ujutro kockan, ločen i kurwan se. I štab’ vi sad tili da dođen u 9 uri i******utra u banovinu? Jesi ti manit?

Ljudi me svakodnevno zovu i pitaju kad ću in platit isporučenu robu. U životu san iskocka više novca nega su svi moji protukandidati vid’li.

New Report

Close