Kako je sa 2700 kuna plaće sagradila kuću: Većinom se držala jedne formule

Naslovnica Forum Komentari članaka Kako je sa 2700 kuna plaće sagradila kuću: Većinom se držala jedne formule

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

kakvo nevjerojatno sr….

Zašto objavljujete ovakve besmislene članke, primjerenije žutoj štampi. Prvo od 2700 Kn plaće nije mogla u 5 god.  izgraditi ni garažu, nakon toga saznajemo da su roditelji pomogli ‘samo’ sa zem,ljištem, gradnjom, zidovima. Na kraju saznajemo da više nije imala 2700 Kn plaće. Članak i novinar sjedi jedan

Stvarno tragedija od clanka. Mama tata su dali zemljiste i prvih 100 tisuca eura.

Preostalih 10 tisuca eura je zaradila u farmaciji.

Presmijesno

Radio sam za 7kn po satu u metlicama u Slavoniji a sada radim kao poduzetnik jer se sa tim primanjima od 2700kn mjesečno ni umrjeti nemože. Ovim člankom ozbiljno vrijeđate inteligenciju i dostajanstvo vaših čitatelja. Mnogi ljudi s takvim primanjima jedva prehranjuju sebe i obitelj a vi pišete gluposti.

Vi ste postali takav Fake news da je tragično što okupirate domenu poslovni.hr



Čini mi se da je ovaj članak pisan nebi li se “pokazalo” Hrvatskim penzionerima kako se može živjeti sa 2700 kn i još i kuće graditi?

Čekaj stani malo! Roditelji su joj dali zemljište i dovoljno novaca za arhitekta, dozvole, priključke, zidove i krov!!!

KAKO USPJEH RODITELJA MOŽE PRIPISIVAT SEBI? da joj roditelji nisu to poklonili od svoje plače bi stvorila ništa. Sramota za novinara da je napisao takav članak, i još veča sramota za urednika da ga je dozvolio. Puj. Puj. Puj.

Ovakav tekst je uvreda za ljudsku inteligenciju..

Poštovanom autoru!

Ovako loš tekst koji graniči sa najlošijim SF pričama ni moj klinac od 6 godina ne bi napisao….koja glupost!

Evo ideje za novu temu članka kad vec pišete basne.

Kako sam preživio  sa 10kn džeparca u srednjoj.

 

Ovo mora da je neka zahebancija… Ili ste stvarno srozali poslovni.hr.

Kako je sa 2700 kuna plaće sagradila kuću: Nikako.


 

Vau, kakav naslov! Ljudi rade za minimalac i ne mogu kupiti niti jednu ciglu, a ona je nazidala kuću. Smiješno! Dobila je zemljište od roditelja i novac da stavi kuću pod krov. Tu kuću su financirali roditelji, a ona ju je dovršila. A cijelo vrijeme je živjela na račun roditelja i mogla je svoju plaću uložiti u kuću, a plaća joj sigurno nije bila 2700 kn kada je počela raditi u farmaceutskoj tvrtki. I sada ona pametnije, a vi joj u tome pomažete. Jesu li svi ostali ljudi glupi, jer nisu sazidali kuću s plaćom od 2700 kn?

ne znam dali da plačem ili možda poslovni postaje newsbar, pa..

Samo naslov može stajati, ali stvarno nema nikakve veze sa sadržajem članka. Novinarka je trebala pročitati članak prije objave!

New Report

Close