JNAF (Jadranski naftovod)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JNAF (Jadranski naftovod)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ma koja obrana,samo govore da brane.ova dionica je u dva dana solidno potonula.
i really love this game

Poželjno ga je imati u portfelju ali ne sada. Meni moji izračuni kažu da je cijena od 2.800 u skladu sa situacijom. Možda griješim , al ću radije pričekat.

Podijelite te svoje izračune s nama, baš me zanima na koji ste način došli do 2800…
Inače je to samo običan druk.
[/quote]
Izgleda da je jednostavna matematika ovdje problem. Ako pažljivije proćitaš temu, imaš sve ulazne parametre.
Druk ili ne, očito me cijena na trgovanju danas opravdava. To je cijena na kojoj bi ja ušao. 😛

Zadnji od sunca zlatni trak vrh Učki je okrunil, dolčići mići gusti mrak škurinun je napunil. Pala je noć na kućice...

što je ekipa neide na target pa neide "2800" [rolleyes]
ništa morat će te počet klikat po drugoj strani [proud]

mi smo ipak zemlja slučaj

ja vam se polako vracam..upalo prvih 15 komada…cekam vas na bidu da me okitite

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

a na asku [proud]


ja vam se polako vracam..upalo prvih 15 komada…cekam vas na bidu da me okitite

dobro je, kolega, bitno je da se vi vracate… moje cekaju na asku… al’ visoko… [thumbsup]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.


Ni pad ni rast ne ide linearno, vratit će se to kolege, ne strahujte za ovog kvalitetnog lipotana.
A gapovi se moraju popuniti.


Evo ja vam jučer sve napišem, treba sam još i nacrtati, a vi meni kljuke.
Svašta.

Korkyra

samo vi ulazite i izlazite.ja još čuvam svoje,još od 1900 kn.polako.mogu samo dokupiti,al škrt sam pa ne izlazim iz nekih dionica dok su ovako nisko.a nema se casha za sve

i da ne zaboravimo i pad je dio leta!

pa dobro kad će konačno taj target od 2800 kako su pisale neke kolege
ja taman prodao udjele u novčarskom fondu da se tu mogu nakrcat
kad ono
ništa od toga [tongue]

mi smo ipak zemlja slučaj


samo vi ulazite i izlazite.ja još čuvam svoje,još od 1900 kn.polako.mogu samo dokupiti,al škrt sam pa ne izlazim iz nekih dionica dok su ovako nisko.a nema se casha za sve

Kolega ja sam izisao od 3500-3700

Ne zato kaj jnaf ne valja, vec sto se može kupiti jeftinije…pratim trendove i želimih maksimalno iskoristiti..jucer sam kupio 15 komada po 3021 vidjet cu kako cu postupiti dalje, ali oscilatori za sada ne dopuštaju bull trend na jnafu..

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.



samo vi ulazite i izlazite.ja još čuvam svoje,još od 1900 kn.polako.mogu samo dokupiti,al škrt sam pa ne izlazim iz nekih dionica dok su ovako nisko.a nema se casha za sve

Kolega ja sam izisao od 3500-3700

Ne zato kaj jnaf ne valja, vec sto se može kupiti jeftinije…pratim trendove i želimih maksimalno iskoristiti..jucer sam kupio 15 komada po 3021 vidjet cu kako cu postupiti dalje, ali oscilatori za sada ne dopuštaju bull trend na jnafu..

[/quote]
kolega da niste vi i vama slični izašli već bi bili na 4000 kn.špekulacijama rušite cijenu dionice.
ako imate znanje kao što tvrdite da imate onda nemojte špekulirati neko ostanite u dionici.

i da ne zaboravimo i pad je dio leta!

Kolega luzer1

Poznavajuci neke osnove kretanja trendova morate zapazit da trendovi bilo rastuci bilo padajuci ne odrade svoje targete u jednom potezu..
Mogu vam reci da nakon ulaska u jnaf od 2000-2200 , stalno sam pratio i predvidjao njegovo ponašanje…gada smo privi puta dosegli 2850, bilo mi je savršeno jasno da idemo nazad na 2500, al to mi se nije dalo šortat…
prodavao sam od 3500-3700, jel mi je moja TA pokazivala da je tu nekakav vrh jnafa i da ce uslijedit "malo veci " pad..
Jucer sam nekim kolegama najvaio gdje ce biti ovo dno, za jucer u bod i kupio 15 komada na 3021 kn..
Da se razumijemo , nisam dnevni trejder, ali ako imam ovakve situacije, a niš drugo pametnije rado cu ih iskoristiti.
Što se tice vašeg mišljenja da nije "ovakvih kao ja " da bi jnaf bio na over 4 , moram reci da niste u pravu, ali ako mislite da jeste, pa onda vam i dalje ostaje šansa da raditi što i mi , pa cete maximalizirati svoj boravak u dionicama…
Naravno ako imate znanje za to

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

New Report

Close