JNAF (Jadranski naftovod)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JNAF (Jadranski naftovod)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne, zašto si tako zaključio?
Mislio sam da mi je toliko naraslo u tako kratkom vremenu, da je to skoro onoliko novaca koliko sam mislio na početku uložiti, ako me sad shvačaš.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Ako sutra Burza bude dobro raspoložena mislim da će nestati sve ovo do 3000 kn , makar ima nade da se to desi još i danas… Baš ko na Ledu… par sekundi rally-ja i da vidiš…

Izgleda da sam promašio ceo futbal… Target za danas 3.200 kn…

meni je sve ispod 3200 kuna ista kategorija cijene za JNAF. Pa ispod 3200 kuna nisu ugrađena ama baš nikakva očekivanja. dapače diskontirani su sadašnji pokazatelji. [angry]

kako kaže kolega DIZEL, ova je firma (od svih izlistanih) na najboljem putu da bude kao Ledo.

I'LL BE BACK


meni je sve ispod 3200 kuna ista kategorija cijene za JNAF. Pa ispod 3200 kuna nisu ugrađena ama baš nikakva očekivanja. dapače diskontirani su sadašnji pokazatelji. [angry]

kako kaže kolega DIZEL, ova je firma (od svih izlistanih) na najboljem putu da bude kao Ledo.

JNAF je sad tek na booku. Pametnom dovoljno

Evo jučer je i Štern objavio na svom blogu o nanovnom zaživljenju Družbr Adria-e,…
Pa ne ide valjda Kosorica u Moskvu samo radi plina. Postavit će Rusi i svoje zahtjeve…

http://davor.stern.javno.info/gn.php?m=1&rbr=26718&kategorija=0



meni je sve ispod 3200 kuna ista kategorija cijene za JNAF. Pa ispod 3200 kuna nisu ugrađena ama baš nikakva očekivanja. dapače diskontirani su sadašnji pokazatelji. [angry]

kako kaže kolega DIZEL, ova je firma (od svih izlistanih) na najboljem putu da bude kao Ledo.

JNAF je sad tek na booku. Pametnom dovoljno
[/quote]

Firma koja ima visoku profitabilnost velik povrat na kapital, velik povrat na malu imovinu ima pravo bit na "podosta" book-ova..

Jnaf za sad to još nije, treba biot realan…
Ali zaista ovo je trenutno tvrtka koja usudio bih se reci u narednih god dvije ima (uz još jednu koju kupujem, pa kad bum gotov napisat cu njen naziv) najveci potencijal za rast..

Stime da jnaf ima plus da uvijek postoji špekulacija oko preuzimanja

Vidjet cemo da li su nam procjene bilo tocne [wink]

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Imama jedne i druge ali kolega svarci Janaf ne bu Ledo dok god se gospoda iz vlade ne maknu iz njega. Znam da ne namjeravaju ali tak je kak je. Firma poput Leda se rjetko rada.

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

A da oladite malo s Ledom ovdje….Ima on svoj topic…
Uostalom kakve veze ima nafta sa sladoledom ???
Poanta trgovanja dionicama je otkrit firmu pred poslovni uzlet, a ne kad je ona već na vrhuncu…


A da oladite malo s Ledom ovdje….Ima on svoj topic…
Uostalom kakve veze ima nafta sa sladoledom ???
Poanta trgovanja dionicama je otkrit firmu pred poslovni uzlet, a ne kad je ona već na vrhuncu…

Koja je to firma na vrhuncu?

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.



A da oladite malo s Ledom ovdje….Ima on svoj topic…
Uostalom kakve veze ima nafta sa sladoledom ???
Poanta trgovanja dionicama je otkrit firmu pred poslovni uzlet, a ne kad je ona već na vrhuncu…

Koja je to firma na vrhuncu?
[/quote]

Pa, mislio sam da se da zaključit…LEDO…




A da oladite malo s Ledom ovdje….Ima on svoj topic…
Uostalom kakve veze ima nafta sa sladoledom ???
Poanta trgovanja dionicama je otkrit firmu pred poslovni uzlet, a ne kad je ona već na vrhuncu…

Koja je to firma na vrhuncu?
[/quote]

Pa, mislio sam da se da zaključit…LEDO…
[/quote]

Gle pajdo, na forumu si 3 godine, žalosno je što daješ takve izjave..
Ja te necu ispravljat ni ucit, nije čudo što neke stvari vidi sam 1 % ljudi..

Bez uvrede, al kako bi governor napisao, nemaš znanje, ili ublaženo, nemaš viziju

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Samo bih se nadovezao na ono kakve veze ima nafta sa sladoledom.

Ovako, puno ljudi radi na bušotima, na benzinskim crpkama, a svaki on njih liže sladoled.
Kak ne kužite vezu? [lol]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close