JNAF (Jadranski naftovod)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JNAF (Jadranski naftovod)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


što sete se sad svi razgalamili,a kad sam kupovao po 1900 kn tokom 7.mjeseca nije vas bilo nigdjena ovom forumu a sad se svima zahvaljujete.Pa ako vjerujete u 10-12000 kn kroz koju godinu prodajte stanove i sve uložite u Janaf.Poslije toga možete na Havaje….

kolega za havaje nemoram prodat stan, a takvi potezi koji glase "strpaj sva jaja u istu košaru" najcesce dovode do propasti

U to vrijeme u 7 mjesecu moj pick je bio viro, imate dokumentirano..jnaf sam poceo uzimati(ozbiljnije) oko 2100.

Vjerujem u fino stabilno i expanzijsko poslovanje jnafa, a cijena…hmmm to ipak odlucuje puno faktora, pa i sreca

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Ma sve ok kolega,i ja ovo prvenstveno doživljavam kao igru,i novac koji sam uložio u dionice,dugoročno uopće ne računam na njih,ali ponekad mi samo smješno zvuči kad netko 20 puta spomene nekome to što je prodao na 2000 kn.Čemu napuhivati stvari? Super što dionica ide prema gore,jer ionako smo manje više svi koji pišemo ovdje u dionicama JANAFA.
I meni je VIRO bio pick pa sam izašao na 385 i prešao u Janaf.E sad,možda sam mogao pogoditi i bolji trenutak,ali tko će uvijek znati.Jedino da gledamo u čarobnu kuglu.

i da ne zaboravimo i pad je dio leta!


što sete se sad svi razgalamili,a kad sam kupovao po 1900 kn tokom 7.mjeseca nije vas bilo nigdjena ovom forumu a sad se svima zahvaljujete.Pa ako vjerujete u 10-12000 kn kroz koju godinu prodajte stanove i sve uložite u Janaf.Poslije toga možete na Havaje….

Da vam i ja odgovorim, ako se radi o 7 mjesecu i cijeni od 1 900 kuna, dobro da nisam tada kupovao, jer sam u međuvremenu imao veće prinose na ostalim dionicama, ponajviše ADPL ( preko 70 % ) i PBZ ( preko 80 % ), tako da sam se ovdje na vrijeme ukrcao, kao što se vidi iz priloženog.

Srdačan pozdrav

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Ma sve ok kolega,i ja ovo prvenstveno doživljavam kao igru,i novac koji sam uložio u dionice,dugoročno uopće ne računam na njih,ali ponekad mi samo smješno zvuči kad netko 20 puta spomene nekome to što je prodao na 2000 kn.Čemu napuhivati stvari? Super što dionica ide prema gore,jer ionako smo manje više svi koji pišemo ovdje u dionicama JANAFA.
I meni je VIRO bio pick pa sam izašao na 385 i prešao u Janaf.E sad,možda sam mogao pogoditi i bolji trenutak,ali tko će uvijek znati.Jedino da gledamo u čarobnu kuglu.

A kolega meni je isto smješno da taj koji je prodao po 2000 sam sebi nije dosadio s drukanjem i pjevanjem glasom ptice zlosutnice, samo crnilo i crnilo…

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

JANAF ima 369 zaposlenika čije znanje mnoge međunarodne kompanije iz ovog sektora čini zavidnima. ovo je izvanredan hrvatski brend, projekt koji svakim danom pokazuje sve veću profitabilnost i učinkovitost, i uz sve to, ova dionica se trži po P/B 0,65 što ukazuje na veliku podcijenjenost dionice, i samim time na velik potencijal rasta.

kolege, smatram da je poriv za ulaganje u JNAF izravna posljedica dugogodišnjeg, štoviše, cijeloživotnog ulaganja u znanje.

kupoprodajom dionica možete izgubiti novac, ali vam vaše znanje nitko ne može oduzeti.

21 komad do 3000. Gric, gric…

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

Ako sutra Burza bude dobro raspoložena mislim da će nestati sve ovo do 3000 kn , makar ima nade da se to desi još i danas… Baš ko na Ledu… par sekundi rally-ja i da vidiš…


Ako sutra Burza bude dobro raspoložena mislim da će nestati sve ovo do 3000 kn , makar ima nade da se to desi još i danas… Baš ko na Ledu… par sekundi rally-ja i da vidiš…

To će se dogoditi već danas, a najavio sam prije dva sata, samo me pobrisali.
Sličan scenarij kao sa LEDOM.Kvaliteta dolazi do izražaja.

Korkyra



Ako sutra Burza bude dobro raspoložena mislim da će nestati sve ovo do 3000 kn , makar ima nade da se to desi još i danas… Baš ko na Ledu… par sekundi rally-ja i da vidiš…

To će se dogoditi već danas, a najavio sam prije dva sata, samo me pobrisali.
Sličan scenarij kao sa LEDOM.Kvaliteta dolazi do izražaja.
[/quote]

Ja to ocekujem u 15:30 kad ameri otvore.



Ako sutra Burza bude dobro raspoložena mislim da će nestati sve ovo do 3000 kn , makar ima nade da se to desi još i danas… Baš ko na Ledu… par sekundi rally-ja i da vidiš…

To će se dogoditi već danas, a najavio sam prije dva sata, samo me pobrisali.
Sličan scenarij kao sa LEDOM.Kvaliteta dolazi do izražaja.
[/quote]

Istina kolega, vrlo kvalitetna firma, ako naprave u naredne godinu dvije što su planirali, bit ce u rangu leda [thumbsup]

dionica velikih očekivanja, barem kod mene

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

a brana od 74 kom na 2963,99 ? [undecid]

Kune nisu problem, kuna nema

Pa i nije neka brana…

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

New Report

Close