JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja ne jedem čevape pa ne znam koliko koštaju, ako te interesira koliko košta ručak u nekom boljem restoranu, nema problema poslat ču ti cijene. A što se Jadroplova tiče svatko ima pravo postaviti se na cijenu na kojoj misli da može nešta zaraditi, a ja i radim na taj način. Trenutno sam u minusu na Jdpl-u vjerovatno isto kao i ti, ali ga ne mislim prodavati več kupovati, ali ne sad kad po svemu sudeči kompletna burza ide dole najmanje 30%, a bojim se da bi moglo doči i do toga da nema kupaca.


Ja ne jedem čevape pa ne znam koliko koštaju, ako te interesira koliko košta ručak u nekom boljem restoranu, nema problema poslat ču ti cijene. A što se Jadroplova tiče svatko ima pravo postaviti se na cijenu na kojoj misli da može nešta zaraditi, a ja i radim na taj način. Trenutno sam u minusu na Jdpl-u vjerovatno isto kao i ti, ali ga ne mislim prodavati več kupovati, ali ne sad kad po svemu sudeči kompletna burza ide dole najmanje 30%, a bojim se da bi moglo doči i do toga da nema kupaca.

30% za grobija je jako puno. Imaš nešto konkretno da to potkrijepiš?? Osim izazivanja panike zbog jeftinije kupnje. NE tražim svađu nego samo argumente.
Jer 70% od 1800 je 1260 za grobija a prema tome bi 2.12.2008 bio dječja igra…..

ovaj post nije ni u kojem smislu poziv na kupnju ili prodaju dionica.

btw .. ćevapi, ću, već, sudeći i doći su mehko ć .. a sad kud će burza (a s njom i jdpl) u ovom trenutku samo možemo pretpostavljati .. pozz & nhf

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Ovaj sa 600kom koji stalno seljaka naloge je takva laž.. čisto zastrašivanje. Evo dobio je i konkurenciju. Sad može raspalit po bidu.. samo to mu nije želja.

sad i ovaj s bida nestade [lol] jao koje igre.

pardon evo ga opet.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Vidjet čemo za koji dan tko je u pravu, pogledajte svjetske indexe koji se približavaju svojim najnižim vrijednostima, Ameri jedva drže Dow na 8000. Ne želim nikome govoriti šta da radi sa svojom imovinom, ali prilikom investiranja najbitnije je prepoznavati trendove. Početkom ove godine sam pomislio da je peti val koji su najavljivali tehničari promašena stvar i da najgore šta nam se može dogoditi je da crobi ode do 1600, ali s obzirom na budučnost koja nas očekuje peti val je i te kako izgledna stvar, u kojoj mjeri če biti odrađen peti val i koliko če biti dno teško je predvidjeti, a da li če crobi biti branjen na 1500 i obranjen vidjet čemo uskoro. Eto i sam imam dosta dionica i najviše se bojim nelikvidnosti ali ne mislim prodati ništa. Ne pokušavam napraviti paniku, samo pokušavam realno sagledati situaciju na burzi. Da li sam u pravu???? Mnogi veči stručnjaci od mene mislili su da su u pravu i da če kriza biti samo prolazna stvar, a sada nemaju rješenje za nju i ne vidi se kraj.

Ajde mustro sad na bide

Kupnje:
Cijena Količina
123,00 400
122,60 139
122,59 250

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Bid se pojačao, ask povlači….pozdrav manipulatorima [kiss] -te oIIo

E da bar tako nastavi još mjesec dana… [pray]

BDI Baltic Exchange Dry Index 1099 UP 29
BCI Baltic Exchange Capesize Index 2004 UP 23
BPI Baltic Exchange Panamax Index 842 UP 47
BSI Baltic Exchange Supramax Index 533 UP 21
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 307 UP 7

Evo ovdje, Atlantska me ionako više ne zanima.

[sealed]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Onaj je ipak lagao. Imao je 800 komada [lol]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Može jedna iz teorije zavjere?
Ako država ide u privatizaciju da li je moguće da netko namjerno spušta cijenu?

Jad & Chemer inc.

Hell is Empty and all the Devils are Here


Može jedna iz teorije zavjere?
Ako država ide u privatizaciju da li je moguće da netko namjerno spušta cijenu?

Pa nema država udio u svim firmama. Čovječe cijeli crobex je debelo u crvenom… [undecid]

[sealed]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

New Report

Close